+90 800 - 211 01 05 
  Sayfayı yazdır

Büyük müşteri avantajları

Büyük müşteriler için neden bu kadar cezbediciyiz? Sürdürebilirlik, proje süreci, E-satınalma, lojistik danışma ve Avrupalaşma gibi modeller, yaşam döngüsünü ve sipariş sürecini mümkün olan en iyi şekilde değerlendirilmesini sağladıkları için KAISER+KRAFT'ı tercih eden müşteriler için önemli kriterler arasında yer alır.

Sürdürülebilirlik ve saha pazarlama

Saha pazarlama kapsamında büyük müşteriler için istek üzerine onlara ürünler konusunda bilgi verecek, destek sağlayacak ve öneriler sunacak uzman danışma hizmetleri sunuluyor. Bu, genel olarak daha önce kararlaştırılan sözleşme kapsamında kararlaştırılan servis paketi kapsamında belirleniyor. Sağlanan danışman ve bakım, CAD planlama ve özel üretim gibi alanlarda sunulan hizmetler sayesinde projeler yerinde ve zamanında hayata geçirilebiliyor.

 

Şirket dahilinde sunduğumuz sürdürülebilirlik özelliğimiz sayesinde büyük müşterilerimiz için büyük avantajlar sunuyoruz. Örn., çevre için hiçbir tehlikeli madde içermeyen renklerle boyanmış ergonomik ofis mobilyalarına ihtiyaç duyan müşterilerimize "yeşil" ürünler olarak sertifikalandırılmış ürünler sunuyoruz. Bu gibi talepler doğrultusunda KAISER+KRAFT EUROKRAFT active green performans markasını sunuyor. CO2 ayak izini belirleyerek müşteri bu sayede ürünleri listeleyebilir ve iyileştirilmiş bir yaşam döngüsüne destek olabilir. Ürünlerimizin CO2 nötr sevkiyatı sayesinde bu katkıya daha da fazla destek sunulmakta.

E-İş

KAISER+KRAFT tarafından çok farklı şekillerde sunulan E-satınalma özelliği sadece sipariş süreçlerini kolaylaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler de sunuyor. Kendi ürün ekonomisi sistemine dahil edilen bu ürün yelpazemiz sayesinde büyük müşteriler için büyük avantajlar sağlanıyor. Birçok farklı şirket bölümünde görev alan çalışanlar için bu sayede doğrudan ürün sipariş etme olanağı sunuluyor. Siparişin işleme alınması için ise gerekirse sadece amirlerin ve yöneticilerin sipariş onayı alınması gerekiyor.

Uluslararasılık

Çerçeve sözleşmesinde yer alan müşterilerimizin çoğu bizim gibi tüm Avrupa'ya yayılmış şubelere sahip. Farklı ülkelerde nakliyeci olarak KAISER+KRAFT seçtiyseniz, aynı ürünü farklı ülkelerde aynı ürün numarasını kullanarak sipariş etme avantajına sahipsiniz. Bu sadece sipariş işlemini kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda stok sayımını da kolaylaştırır.

Sahip olduğunuz artılar

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını özel olarak ele aldığımızdan sunduğumuz bu hizmetler olmazsa olmazlarımız arasında yer alır. KAISER+KRAFT hem küçük hem de uluslararası büyük müşteriler için avantajlar sunuyor.

Ürün karşılaştırması