+90 800 - 211 01 05 

Tehlikeli madde taşıma

Tehlikeli maddelere uygun depolama donanımları, taşıma gereçleri ve güvenli kullanım araçları. Bunlar size tanıdık mı geliyor? Bu gibi sorunların da üstesinden gelebilmek için tehlikeli madde yelpazemizi her gün geliştiriyoruz. Yelpazemizde sadece en iyilerinin en iyisini bulabilirsiniz.
Ürün kategorilerimiz
Emniyetli kaplar
Adından da anlaşılacağı üzere: Emniyet kapları ve taşıma kutuları, tehlike arz ...
Küçük parça temizleyiciler, temizlik masaları
Küçük parça temizleyicileri sadece endüstri atölyelerinde değil, her türlü ...
Pompalar
Tehlikeli maddelerin elleçlenmesinde azami dikkat ve ihtiyat gösterilmesi insan ...
Sızıntı yönetimi
Çevrelemek, sıvıları tespit etmek, toplamak ve bertaraf etmek. Özellikle de ...
Tehlikeli madde depolaması
Tehlikeli maddeler birçok endüstri kolu tarafından kullanılmaktadırlar. Size ...
Tehlikeli madde dolapları
Kimyasal maddelerle, zehirlerle, boyalarla, yanıcı ve su için tehlike arz eden ...
Toplama küvetleri
Kaçış yok! Özel olarak paletler veya varillerin depolanması için üretilmiş, ...
Varil taşıma
Varil elleçleme – ağır varillerin kolay ve güvenli şekilde taşınması ...

Yüksek güvenli ve çevre dostu tehlikeli madde çözümleriİşletme güvenliği ve çevre koruması kapsamında uyulması ve dikkate alınması gereken birçok farklı yasa, yönerge ve kanun söz konusudur: Bunları karşılamak için de mutlaka uygun bir tehlikeli madde elleçleme çözümü gereklidir. Burada sadece fabrikalardan söz etmiyoruz. Su için tehlike arz eden, yanıcı özelliklere sahip maddeler, sıvılar ve atıklarla çalışan herkes, hem insanları hem de doğayı korumak amacıyla doğru ürün ve çözümlere sahip olmalıdır. KAISER+KRAFT’ta bu konu ile ilgili daha fazla ve ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.İşletme ve çevre koruması ile ilgili ne gibi standart ve düzenlemeler geçerli?Su için tehlike arz eden veya yanıcı ürünlerle çalışıyor ya da sadece acil durumlara karşı hazırlıklı olmak istiyor olmanız fark etmez: Tehlikeli madde elleçleme ile ilgili tüm yasa ve kanunlar oldukça açık yönergeler içermektedir.Bunun için örneğin ''Alman Tehlikeli Maddeler Yönetmeliği''ne bir göz atabilirsiniz. Kurallara uygun olarak madde depolama rehberimizi inceleyerek de bu konu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.İşletmeniz veya tehlikeli madde hacminiz profesyonel bir tehlikeli madde yönetimine ihtiyaç duymasa dahi, işveren olarak, hem işletmenizi hem de çevreyi korumak için gerekli tüm önlemleri almakla yükümlüsünüz. Örneğin:  • Risk değerlendirme zorunluluğu

  • Tehlikeli maddeleri işaretleme ve uyarı levhaları asma zorunluluğu

  • Çalışan talimatları ve bilgilendirmeleri

  • Atık yönetimi gibi rapor tutma zorunluluğu


Kendi ihtiyacınıza uygun bir ürün mü arıyorsunuz? Size yardımcı olalım!Acil bir durumda ne yapmalıyım?Dikkatli ve özenli çalışmanıza rağmen bir şeyler ters gittiğinde, bu duruma derhal müdahale etmeniz çok önemli. Bu sayede tehlikeli maddelerin hem yeraltı sularına karışmasını hem de işletme dahilinde benzeri tehlikelere yol açmasını etkili bir şekilde önleyebilirsiniz. Bu anlamda dikkat edilmesi gereken en önemli husus: Daima hazırlıklı olmak!Siz de hemen şimdi geniş kapsamlı ürün yelpazemizi inceleyerek hem önlem hem de tehlikeleri emniyete almak için birçok sızıntı yönetimi ürünü bulabilirsiniz. Bunun için bağlama maddeleri ve sızıntı acil durum ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bunlar arasında çok yönlü ve kullanışlı birçok farklı ürün de yer alıyor. Bu kategorilerle ilgili olarak size daha fazla yardımcı olmak için aynı zamanda emici bezler ve emici bezlerle ilgili soru ve cevaplar gibi rehberler de hazırladık.KAISER+KRAFT size çevre koruması ve tehlikeli madde elleçleme konusunda nasıl yardımcı olabilir?Çevre koruması ve güvenlik söz konusu olduğunda KAISER+KRAFT’ta doğru adrestesiniz: Bu anlamda size sadece alışveriş rehberleri ve SSS’ler değil, özel danışmanlık hizmetleri de sunuyoruz.Günümüz şirketlerin tamamı birbirinden farklı ihtiyaçlara ve koruma önlemlerine ihtiyaç duyar. Bu nedenle tüm düzenlemeleri eksiksiz bir biçimde karşılamak nispeten zordur.Bizimle hemen şimdi iletişime geçerek ürünlerimiz hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenebilirsiniz. Sizin için buradayız!

Ürün karşılaştırması