+90 800 - 211 01 05 

Dolaplar

Sürgü kapılı dolaplar, storlu dolaplar, klasör dolaplar, önü açık veya kapalı dolaplar, laboratuvar, atölye ile ofis dolapları ve daha fazlasını bizde bulabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak akıllı kilit sistemleri, dahili kasalar ve bölme donanımları da birlikte sipariş edebilirsiniz.
Ürün kategorilerimiz
Alet dolapları
Yeni yetişen çıraklar etraflarına bakınıp pense, törpü veya çekiç ararken atölye ...
Askılı dosya dolapları
Askılı dosya dolaplarının muayenelerdeki, yazıhanelerdeki, devlet dairelerindeki ...
Asma dolaplar
Çekicin nerede asılı olduğunu hiç birisine göstermek istediğiniz oldu mu? Siz ...
Büro dolapları
Ofis düzeninizin herkese uygun olması gerekmez. Ne mi demeye çalışıyoruz? ...
Çekmeceli dolaplar
Büyük, küçük, dar, geniş, kapama sistemli veya tekli çekme kilitli, çalışma ...
Çelik dolaplar
Bir dolap oldukça dayanıklı olmalı. Bakımı kolay. Verimli. Geniş. Tanıştıralım: ...
Çizim dolapları
Büyük formatlı kartlar ve planlar, resimler ve çizimler nereye sığacak? Bizim ...
Dikey dışarı çekmeli dolaplar
Aletler, malzemeler ve diğer ıvır zıvırları göz önünde olacak ve yer tasarrufu ...
Kartoteks dolapları
Doktor muayenehaneleri onlar olmadan ne yapardı? Söz konusu yüzlerce veya hatta ...
Laboratuvar dolapları
Laboratuvarlarda kullanılan standart dolaplar sizi bir yere götürmeyeceği için, ...
Malzeme dolapları
Küçük ıvır zıvırları ve ve diğer materyalleri aramaya haliniz var mı? Aynen, ...
Soyunma dolapları, kilitlenebilir gözler
Sosyal mekanlar oldukça önemli. İnanmıyor musunuz? O halde soyunma dolapları ve ...
Storlu dolaplar
İyi görünümlü, esnek ve yer tasarrufu sağlıyor. Yeni storlu dolabınız. Ancak, bu ...
Tehlikeli madde dolapları
Tehlikeli madde dolaplarımızdan hangisinin sizin için doğru olduğundan emin ...

Düzenli ve güvenli dolaplarDolapsız bir iş dünyası hayal edebiliyor musunuz? Ofis içerisinde birçok evrak yığını arasında kaybolmaz mısınız? Bu gibi durumlarda yardımınıza koşan dolap sistemleriniz, aradığınız tüm evraklara kolayca ulaşmanızı sağlar. Harika değil mi? Bizce de öyle! KAISER+KRAFT size bu anlamda bir ofis, atölye veya işletmede kullanabileceğiz geniş kapsamlı bir ürün yelpazesi sunuyor. Bu ürünlerden birini tercih ederek, zahmetli arama derdinden sonsuza kadar kurtulabilir ve çalışma hayatınıza düzen getirebilirsiniz.Çalışma hayatınıza düzen getiren ofis dolaplarından, kilitlenebilir dolaplara kadar her şeyDoğal olarak teslimat evraklarından vidalara ve iş kıyafetlere kadar her şeyi aynı dolap içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Ancak, sizce de bu gereksiz bir karmaşıklığa sebep olmaz mı?Bunun için size her türlü ihtiyaca ve amaca uygun özel dolap çözümleri sunuyoruz.  • Siz de klasör ve ofis eşyalarınızı yerden tasarruflu bir şekilde muhafaza edebileceğiniz bir depolama çözümü arıyorsanız Mauser ve diğer lider üreticilere ait ofis mobilyaları sizin için biçilmiş kaftan.

  • Siz de bir muayenehane veya avukatlık bürosunda çalışıyorsanız askılı dosya dolapları ve kartoteks dolapları sayesinde tüm evraklarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

  • Malzeme dolapları sayesinde küçük parçaları depolamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

  • Alet dolapları ile aradığınız çekiç, pense ve benzeri ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

  • Çizim dolapları kullanarak büyük çizim, resim ve planlarınızı güvenli ve yerden tasarruflu bir şekilde depolayabilirsiniz.


İş gereçleriniz için artık doğru dolaba sahip olduğunuza göre çanta, iş kıyafeti ve para cüzdanlarınıza odaklanabiliriz… Küçük gözlerden büyük gardıroplara ve basit modellerden ayaklı, oturma banklı, silindirik kilitli ve camlı modellere kadar uzanan Wolf, QUIPO, EUROKRAFT veya Lista kilitlenebilir dolaplar sayesinde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeye sahip olabilirsiniz. Bu sayede hem sizin hem de çalışanlarınızın tüm ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılayabilirsiniz.İki kat koruma sunan tehlikeli madde dolaplarıDepo veya laboratuvarlarınızda evraklar kadar masum olmayan tehlikeli ürünler mi depoluyorsunuz? O halde EUROKRAFT, QUIPO veya asecos markasına ait tehlikeli madde dolapları tam da size göre! Siz de hemen şimdi yüksek dayanıklı malzemelerden üretilen ve küvet tabanı ile havalandırma donanımları içeren bu donanımlarımızdan birini sipariş ederek güvenliği iki katına çıkarabilirsiniz: Bu ürünleri kullanarak hem zehirli, yanıcı veya aşındırıcı maddelerin güvenliğini kendi elinize alabilir, hem de tehlikeli maddeler için öngörülen standartları eksiksiz bir şekilde karşılayabilirsiniz.Hangi dolabın sizin için en uygun olduğunu biliyor musunuz? Bizimle iletişime geçmeye ne dersiniz? Size her konuda memnuniyetle yardımcı oluruz.

Ürün karşılaştırması