+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Oturak yüksekliği
Oturma yeri ve arkalık malzemesi
Renk
 

Koltuklar

Kim demiş iş yerinde rahatlık olmaz diye? Kesinlikle biz değil. Biz ''tembel anların'' dostuyuz. Neden? Rahat kulüp koltuklarımızdan birisine oturun ve ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Şöyle bir uzanın ve rahatlayın. Bunlar günlük iş yaşamının küçük zevkleridir.
3 ürün bulundu
| | |
Kulüp koltuğu
poliüretan kumaş
Net
1.255,- TL
Kulüp koltuğu
deri kaplama
Net
1.450,- TL
Kulüp koltuğu, köşeli
y x g x d 850 x 575 x 530 mm
Net
1.350,- TL
3 ürün bulundu
Koltuklar
Şirketinizde kullanabileceğiniz sık tasarımlı ve yüksek konforlu kulüp koltukları, ziyaretçi koltukları ve kokteyl koltukları: Online mağazamızı ziyaret ederek hem rahat edeceğiniz hem de şirketinizin genel görünümünü güzelleştirebileceğiniz koltuklar bulabilirsiniz. Bu koltuklardan birini sipariş ederek hem çalışanlarınızın mola verdiği dinlenme odaları donatabilir hem de şirketinizi ziyaret eden misafir ve şirket ortaklarınızın konforlu bir şekilde zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Dinlendirici bir koltukta zaman geçiren misafir ve ortaklarınız da bu sayede gecikmelere karşı daha anlayışlı ve sakin yaklaşacaktır. Bekleme bölümünde yer alan bar masasının yanındaki yüksek konforlu koltuklara oturanlar da bu diğerleriyle daha kolay iletişim kurabiliyor ve rahat edebiliyor. Sandalyeler ve masalar tüm şirketler için kesinlikle birer vazgeçilmezdir. Bu sebeple da sadece şık görünümlü olmaları değil, yumuşak kumaş veya deri koltuk döşemelerine ya da ahşap ile yüksek kaliteli plastik yüzeylere sahip olması büyük önem taşıyor. Bizde birçok farklı masa modeli de bulabilirsiniz. Aradığınız ürünün kare veya yuvarlak olması fark etmez: Bizde her amaca ve her ihtiyaca uygun bir yüksek kaliteli ve şık görünümlü ürün sipariş edebilirsiniz. Bizde bulabileceğiniz tasarım koltukları sadece görünümleriyle değil, oturma konforlarıyla da birçok markayı gölgede bırakıyor.

Ergonomik kulüp koltukları
Söz konusu bir kulüp koltuğu olduğunda bile ergonomik özellikler her zaman ön planda yer alıyor. Bekleme odalarında, barlarda ve dinlenme odalarında kullanılan koltuklar hem güzel hem de konforlu olmalıdır. Sonuç olarak ziyaretçi ve misafirlerinizin rahat edebilmesi için koltuklarınızın konforlu olması önemlidir. Örneğin, gastronomi gibi alanlarda rahat bir kulüp koltuğu kullanmanız size birçok avantaj sağlaycaktır. KAISER+KRAFT'ın tüm ürünlerinde ergonomi konusunda büyük önem taşıyor. Sunduğumuz koltukların sağlık açısından da sayısız avantaj sağlaması amacıyla tüm koltuklarımız sırta binen yükü azaltacak şekilde tasarlanıyor ve sağlıklı bir oturuşu teşvik ediyor. Bu durum çalışan koltukları açısından da önemlidir. Çalışanlarınız bu sayede daha iyi bir şekilde dinlenebiliyor ve tekrardan çalışmaya başladıklarında da motiveli bir şekilde iş başı yapabiliyor. Hemen şimdi sanal mağazamızı ziyaret edebilir ve kendi ihtiyacınıza uygun bir kulüp koltuğu sipariş edebilirsiniz.
Ürün karşılaştırması