+90 800 - 211 01 05 
  Sayfayı yazdır

 

Eve teslim

Ücretsiz adrese teslimat dahil, katalog veya sanal mağazamızda göreceğiniz fiyatın bir kuruş üstünü ödemeyeceğiniz anlamına gelir. Buna ambalaj, taşıma ve taşıma sigortası da dahildir.
 

 

Minimum sipariş miktarı yok

Sadece ihtiyaç duyduğunuz ürünleri sipariş edin. Küçük miktarlar için herhangi bir ek ücret veya asgari sipariş değeri uygulamıyoruz.
 

 

Kısa teslimat süreleri

Siparişinizi tamamlar tamamlamaz ürünü size genellikle üç ila beş iş günü içerisinde ulaştırıyoruz. Ancak, burada da bazı istisnalar söz konusudur: Bunun için lütfen katalog veya sanal mağazamızda bulunan ilgili işaretlemelere dikkat ediniz. Ürünlerin yanında bulunan renkli kareler, söz konusu ürünün stok durumunu gösteriyor. Böylece istediğiniz ürünün ne kadar süre içerisinde teslim edilebileceğini hemen öğrenebilir ve alışverişinizi daha iyi planlayabilirsiniz.

 

Yeşil: Bu renk karesi ile isaretlenmis olan ürünler 2 - 3 hafta içerisinde teslim edilir.

 

Sarı: Bu renk karesi ile isaretlenmis olan ürünler 4 hafta içerisinde teslim edilir.

 

Turuncu: Bu renk karesi ile isaretlenmis olan ürünler 6 hafta içerisinde teslim edilir.

 

Gri: Bu renk karesi ile isaretlenmis olan ürünler en az 6 hafta içerisinde teslim edilir.
 
 

Belirli tarihte teslimat

Yüksek raflara Cuma günü mü ihtiyacınız var? Hiç sorun değil! Ofis mobilyası serisi Çarşamba günü mü elinize ulaşsın? Hiç merak etmeyin! Malzeme konteynerinin Pazartesi şantiyede mi olması gerekiyor? Olmuş bilin! Yapay bitkiler Salı günü de elinize geçebilir mi diye merak ediyorsunuz? Tabii ki de geçer.

 

Siparişinizi her zaman belirlenen tarihte alacağınızdan emin olabilirsiniz! Bunun için bizi aramanız ve bir teslimat günü kararlaştırmanız yeterli.

 

 

| Genel bakış sayfasına dön

Ürün karşılaştırması