+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Lastik profili
Malzeme
Taşıma kapasitesi, 4 km/saat için
Tekerlek çapı
Yapı tipi
 

Havalı lastikler

Havalı lastikler her koşula rahatça uyum sağlıyor çünkü daha büyük taban pürüzleri bile onlar için hiçbir şey ifade etmez. Çok iyi sönümleme özellikleri ve düşük yuvarlanma dirençleri sayesinde ağır eşyaların kötü zeminde taşınması için idealdir. En iyisi ise, havalı lastiklerimiz zemine zarar vermez.
6 ürün bulundu
| | |
Çelik sac jantlı havalı lastik
tekerlek Ø x genişliği 210 x 65 mm
Net
adet ve üzeri 277,- TL
Çelik sac jantlı havalı lastik
tekerlek Ø x genişliği 260 x 85 mm, lastik profili yiv
Net
adet ve üzeri 384,- TL
Çelik sac jantlı havalı lastik
tekerlek Ø x genişliği 260 x 85 mm, lastik profili blok
Net
adet ve üzeri 376,50 TL
Çelik sac jantlı havalı lastik
tekerlek Ø x genişliği 200 x 50 mm
Net
adet ve üzeri 192,20 TL
Havalı lastik
1 parçalı çelik sac jantlı tekerlek
Net
adet ve üzeri 185,60 TL
Havalı lastik
1 parçalı çelik sac derin yataklı jantlı tekerlek
Net
adet ve üzeri 406,- TL
Alış-veriş rehberi kategorisi Havalı lastikler
6 ürün bulundu
Taşımacılığın olmazsa olmazları: Havalı lastikler
Ağır yükler kaldıran ve taşıyanlar için havalı lastikler tek kelimeyle harika. Havayla doldurulan bu lastikler pürüzlü zeminlerde bile sorunsuz bir kullanıma imkan tanıyarak kesintisiz bir iş akışı sağlıyor. Bu lastiklerin sahip olduğu özellikler kötü zeminlerde bile harika bir tutuş sağlayarak, en kötü durumlarda bile minimum yuvarlanma direnci sunuyor. Ayrıca, havayla doldurulan lastikler harika bir sönümleme etkisi de sağlıyor. Buna bir de havayla dolu oldukları için zemine neredeyse hiç zarar vermedikleri gerçeği ekleniyor. Havalı lastiklerin iç kısmında basınçlı havayla dolu bir hortum bulunuyor. Havayla dolu bu hortum sayesinde de aracın kendisi ve kaldırdığı yük taşınıyor. Bir lastiğin taşıma kapasitesini öğrenmek için hava basınç değerine bakmanız yeterli. Ayrıca, hava basıncı düşen lastikler aynı zamanda taşıma cihazının da kaldırma ve taşıma kapasitesinin düşmesine sebep oluyor. Bu sebeple lastiklerin hava basıncını düzenli olarak kontrol etmeniz ve gerektiğinde yeniden havayla doldurmanız size artı olarak dönecektir.

Her ihtiyaca uygun lastikler
KAISER+KRAFT'ta her ihtiyaca uygun bir havalı lastik modeli bulabilirsiniz. Böylece arızalanan cihazlarınızı derhal onarabilir ve herhangi bir iş kaybı yaşamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. Bu lastikler galvanizli çelik sac jantlar ile birlikte sunuluyor. Çift bilye yataklı tasarımları ise lastiklerin sorunsuz bir şekilde dönmesine olanak tanıyor. Akslar ve tekerlek bağlantıları için ise sadece yüksek kaliteli malzemeler kullanıldığından bu lastikler oldukça uzun bir kullanım ömrü sunuyor. Tüm bunların yanı sıra satın alacağınız lastiklerin yivli veya düz bir profile sahip olacağına da siz karar verebiliyorsunuz. Lastik boyutları ise ihtiyaca uygun bir lastik bulabilmeniz için 200 x 50 mm (tekerlek çapı x genişlik) ile 260 x 85 mm arasında değişiklik gösteriyor. Bu lastikler hem açık hem de kapalı alanlar için uygundur. İstek üzerine farklı hub deliklere, poliamid kılavuzlara, tekerlek boyutlar ve plastik jantlara sahip lastikler de sipariş edebilirsiniz. Yardıma ihtiyaç duyuyor ve bizimle iletişime geçmek istiyorsanız da birden fazla iletişim olanağına sahipsiniz. Aradığınız ürünün bir havalı lastik değil mi? Hiç fark etmez; geniş kapsamlı lastik ve tekerlek kategorimize bakarak her ihtiyaca uygun bir lastik veya tekerlek modeli bulabilirsiniz.
Ürün karşılaştırması