+90 800 - 211 01 05 
  Sayfayı yazdır
E-Mağaza
Mağaza sistemimizin çok yönlü imkan ve avantajlarından yararlanın. Müşteriye özel bir web mağazasının yanı sıra (Customized Web) bir SAP-OCI web mağazası ve bir Ariba-PunchOut web mağazası sunuyoruz. Seçim sizin.
Özelleştirilmiş Web

– E-Alım Satım sistemini kullanmaksızın malzeme teminini optimize etmenin bireysel alternatifi.

Özelleştirilmiş Web müşterilerimize bireysel koşul ve yelpazenin yanı sıra istek üzerine web ortamına ilişkin KAISER+KRAFT firmasının şirket logosunu da sunuyoruz. Bireysel bütçe sınırlamaların yanı sıra buradaki kullanıcılar da sizin tarafınızdan yönetilebilir. İstek üzerine başka özel uyarlamalar da yapmak mümkündür.

İşlevselliğe genel bakış:
• Kapsamlı ve kullanıcı dostu arama özelliği
• Ayrıntılı ürün bilgileri, resimler ve açıklamalar dahil
• Sipariş şablonlarının yönetimi
• Teslimat ve fatura adreslerinin yönetimi
• Birçok akıllı fonksiyona sahip görev geçmişi
• ve daha fazlası

SAP-OCI

SAP kullanıyorsunuz ve OCI (Open Catalog Interface) aracılığıyla bizim web mağazamızı sizin sisteminize bağlamak istiyorsunuz? Sorun değil. SAP-OCI web mağazamız üzerinden kendi sipariş şablonlarınızı oluşturup sizin SAP sisteminiz üzerinden bize sipariş vermeden önce bu şablonları SAP sisteminize aktarabilirsiniz. SAP-OCI web mağazasını sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda da memnuniyetle uyarlarız. Hem sizin tarafınızdan verilen fiyatlar hem de sizin için bırakılmış olan ürün verileri ve yelpazesi web mağazasında mevcuttur ve OCI arayüzünde aktarılır.

Şu anda desteklediğimiz formatlar OCI 2.0 – 5.0

Ariba-PunchOut

OCI web mağazasının yanında size bir Ariba Punchout web mağazası da sunuyoruz. Bu mağaza üzerinden ilgili ürün bilgilerini ürün ekonomi sisteminize aktarabilirsiniz. Burada da hem geçerli fiyatlarınızı hem de ilgili ürün verilerini ve yelpazesini bırakabilirsiniz.

Ürün karşılaştırması