+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Uzunluk
Yükseklik
 

Çalışma platformları

İhtiyaç duyduğunuz her şey: Depo veya atölyelerde bulunan ve yüksek alanların kolayca üstesinden gelmenizi sağlayacak vazgeçilmez yardımcılar. Çalışma platformlarımız sayesinde atölyenizde bulunan yüksek yerlere kolay ve güvenilir bir şekilde erişebilirsiniz.
3 ürün bulundu
| | |
Net
adet ve üzeri 7.500,- TL
Net
adet ve üzeri 9.500,- TL
EUROKRAFT - Çalışma platformu
alman tip, dar versiyon
Net
adet ve üzeri 7.960,- TL
3 ürün bulundu
Çalışma platformları
Çalışma platformları genellikle onarım ve bakım çalışmaları gerçekleştiren çalışanlar ve bunun gibi çalışmalar esnasında kullanılan gereçler için bir nevi platform olarak kullanılan kaldırma ve taşıma cihazlarıdır. Bu cihazlar kaldırma platformlarına kıyasla kendi tahrik sistemlerine sahip değildir. Esnek bir kullanım sunan bu ürünler tekerlekler üzerinde istenilen yere kolayca taşınabilir özelliktedir. Alt kısımlarında sabitlenebilir tekerlekleri bulunan bu çalışma platformları, kısa bir sürede istenen yere kolayca taşınabilir. Dört temel çalışma platformu bulunmaktadır: Kamyon çalışma platformları, römork çalışma platformları, kendinden sürülebilir çalışma platformları ve makaslı çalışma platformları. Kendinden sürülebilir çalışma platformları bir elektrikli, dizel veya batarya tahrik sistemiyle donatılmıştır. Bunları forklift veya teleskopik taşıma aracı gibi farklı makinelerle birlikte de kullanmak mümkündür.

İşletme kullanımına uygun profesyonel çalışma platformları
Sanal mağazamızı ziyaret ederek EUROKRAFT performans markasına ait birçok farklı çalışma platformu bulabilirsiniz. Yüksek kaliteli elektrostatik toz boyalı bu ürünler transpalet yardımıyla sorunsuz bir şekilde kaldırılabilecek şekilde forklift cepleriyle donatılmıştır. Bu modeller aynı zamanda kaymaya karşı etkili bir koruma sunmak amacıyla korkuluk, pimli kilit ve kaymaz bir yüzey ile birlikte sunuluyor. Birçok avantajı beraberinde getiren bu çalışma platformları sayesinde yüksek yerlerde bile güvenli ve konforlu bir çalışma pozisyonu yakalayabilir ve platformları sorunsuz ve hızlı bir şekilde doğrudan bir transpalet ile entegre edebilirsiniz. Emniyetli bir kilit ise kapıların yanlışlıkla açılmasına karşı etkili bir koruma sağlıyor. Bazı modeller aynı zamanda pratik bir alet rafı ile birlikte sunuluyor. İstek üzerine dar yapılı veya vinç kullanımına uygun tiplerin yanı sıra ülkelere özgü modeller de teslim edilebilir. Bunun için örneğin İngiltere ve Avusturya gibi özel tipler arasında seçim yapma şansına sahipsiniz. Tüm bunların yanı sıra KAISER+KRAFT'ı ziyaret ederek katlanabilir çalışma platformlarından birini sipariş edebilirsiniz.
Ürün karşılaştırması