+90 800 - 211 01 05 
  Sayfayı yazdır

TEDARİK HİZMETLERİ

 

35.000 harici ürünler de ilk bakışta istediğiniz ürünü kataloğumuz veya sanal mağazamızda bulamamanız gayet normal. Size memnuniyetle yardım ediyoruz … biz de bulamayacağınız bir şey yok.

 

Ürün yelpazemizin genişliğine rağmen çıkarmadığımız ürünler için bile çözümler sunuyoruz: Dilediğiniz ürünü Avrupa sınırları dahilinde tedarik ediyoruz. Siparişiniz hakkında bir fikriniz yoksa veya karmaşık veya zor durumlarda desteğe ihtiyaç duymanız halinde tedarik hizmet birimimize danışabilirsiniz. Uzmanlarımız tam da ihtiyaç duyduğunuz şeyi almanız için yardıma daima hazır. Bugün sizin için yapabileceğimiz başka bir şey var mı?

 

SATIŞ SONRASI HİZMET

 

Planlama güvenliğine bizde her şey dahildir! Bizden satın aldığınız ürünler için size devamında tekrar satın alma, tamamlama veya genişletme güvencesi sunuyoruz. EUROKRAFT, ACTIVE GREEN, Quipo ve office akktiv gibi performans markalarımıza ait ürünler için aynı zamanda 5 yıla kadar sonradan satın hizmetine sahip oluyorsunuz.

 

Birlikte çalıştığımız herhangi bir üreticinin ve/veya tedarikçinin ürün yelpazemizden çekilmesi veya çıkarılması durumunda ise, bunun için gerekli önlemleri alabilmeniz için önceden bilgilendirilirsiniz. Aradığınız ürünü bizde bulamıyorsanız da … emin olun, sizin için bulamayacağımız neredeyse hiçbir şey yok. Sormanız veya tedarik hizmetimizden faydalanmanız yeterli.

 

 

 

| Genel bakış sayfasına dön

Ürün karşılaştırması