+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Kesme kapasitesi maks. (DIN A4, 70 g/m²)
Kesme uzunluğu
 

Büro makineleri

Evrak imha makineleri, laminasyon cihazları ve kesme makineleri gibi ofis makineleri şüphesiz çalışma hayatımızı kolaylaştırıyor. İki üç el hareketiyle tüm işlerinizin üstesinden gelmek mümkün: İşaretlemek, kesmek, delmek, gizlemek veya … veya … veya … Burada ofis hayatınızı değiştirebilecek birçok pratik yardımcı bulabilirsiniz.
16 ürün bulundu
| | |
DYMO - Etiketleme makinesi
LabelManager 420 P
Net
913,- TL
Net
504,- TL
IDEAL - Rulo kesici
kesme yüksekliği maks. 0,8 mm
Net
adet ve üzeri 1.250,- TL
Net
1.580,- TL
IDEAL - Kesme makinesi
kesme uzunluğu 800 mm
Net
6.455,- TL
Yeni
Net
959,- TL
Net
2.225,- TL
Net
3.420,- TL
DYMO - Etiketleme makinesi
LabelManager 210 D
Net
332,- TL
IDEAL - Kesme makinesi
kesme gücü 15 sayfa
Net
adet ve üzeri 426,50 TL
IDEAL - Kesme makinesi
kesme uzunluğu 1100 mm
Net
8.940,- TL
IDEAL - Kesme makinesi
kesim uzunluğu 350 mm, manuel presleme
Net
654,- TL
IDEAL - Kesme makinesi
kesme uzunluğu 350 mm, otomatik presleme, EASY-LIFT ile birlikte
Net
938,- TL
IDEAL - Kesme makinesi
kesme uzunluğu 460 mm
Net
1.480,- TL
16 ürün bulundu
Modern ofis makineleri birçok görev sahasında kolaylıklar sağlıyor
Ofis makinelerinin günlük iş hayatımızın artık ayrılmaz birer parçası haline gelmiştir. Ofis makineleri birçok farklı iş alanında sayısız avantajı beraberinde getiriyor ve ciddi destek sağlıyor. Tedarikçiler şaşırtıcı şekilde çok fazla ofis makinesi çeşidi sunuyor. Günümüzde neredeyse tüm işler için artık bir makine sunuluyor. Evraklar, sunum malzemeleri ve düzenleme sistemleri bu sayede hem değer kazanıyor hem de daha uzun bir kullanım ömrü sunuyor. İş ortakları ve müşterileri kaybetmemek acısından ofis cihazlarının kullanılması artık neredeyse zorunlu. Bu anlamda kullanılan ürünün bir bilgisayar veya işaretleme cihazı olup olmadığının bir önemi bile yok. Modern üretim yöntemleri sayesinde artık en üst seviyedeki gereksinimleri bile karşılayan güçlü cihazlar üretiliyor. Ofis makinelerinin işlevselliğinin yanı sıra fiyat / performans oranı da kritik bir rol oynuyor. Uygun fırsatların yanı sıra özellikle de pahalı cihazlarda fiyat-kalite dengesini korumak amacıyla ofis makinelerinin pahalı sürüm ve modelleri için günümüzde birçok farklı alternatifler sunuluyor.

Ofis makinelerinin avantajları
Günümüz şartlarına bakarsanız ofis makinelerinin bazı iş alanları için kesinlikle birer vazgeçilmez hale geldiğini açıkça görebilirsiniz. Evrak imha makineleri örneğin kişisel ve gizli veri ve belgeleri tanınmaz hale getirerek verilerin korunması açısından kayda değer bir önem taşıyor. Ofis makinelerinin sahip olduğu çeşitlilik ve çok yönlülük ise bu makinelerin sayısız uygulama ve amaç için kullanılmasına olanak tanıyor. Laminasyon cihazları önemli belgeleri koruyup en iyi şekilde sunum yapılmasına olanak sağlarken, işaretleme cihazları istediğiniz düzene kavuşmanıza yardımcı oluyor. Kesme makinesi kullanarak ise makas veya diğer kesme aletlerine kıyasla sadece düz bir kesme işlemi yerine çok daha kısa bir sürede çok daha fazla evrakı ve kağıt türünü kesebilir ve belgeleri tanınmaz hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra rulo kesiciler de düşündüğünüzden çok daha fazla avantaj sunarak günlük hayatınızı kolaylaştırabilir. KAISER+KRAFT tarafından sunulan ve birçok süreci daha kolay hale getiren ofis makineleri de size hem zaman tasarrufu hem de para tasarrufu sağlar. Birçok farklı alana ve ihtiyaca hitap eden geniş kapsamlı model yelpazemizde neredeyse tüm uygulamalara uygun bir cihaz bulacağınızdan emin olabilirsiniz.
Ürün karşılaştırması