+90 800 - 211 01 05 

Atölye – organize ve profesyonel çalışma
Ticari amaç güden atölyeler, öncelikle sorunsuz ve hızlı bir çalışma ortamı sunacak şekilde olmalıdır. Gereksinimlerin tamamını karşılamak için ideal işlevsellik unsurların yanı sıra geçerli güvenlik ilkelerinin de karşılanması gerekir. Amaca uygun olarak tasarlanan bir atölye sadece verimli bir çalışma ortamı sunmakla kalmaz, aynı zamanda bir işletmenin karakterini ortaya koyar. Örneğin, doğru zemin kaplaması sayesinde zemin korunurken, yorgunluğu azaltan paspas kullanımı sayesinde sürekli olarak ayakta çalışan kişilerin sırt kaslarına binen yükler azaltılır. Kullanışlı tutamaklar ve yüksekliği ayarlanabilen çalışma alanları gibi ergonomik açıdan büyük avantajlar sunan montaj arabaları ve sistem donanımları hem iş kaybını önler hem de üretkenliği arttırır. Delikli sac seçeneklerine ve çekmece gözlerine sahip atölye sistemleri sayesinde tutamaklar bireysel ihtiyaçlara göre organize edilebilir ve çalışma süreçleri iyileştirilebilir.

Amaca uygun donatılmış bir atölye
Profesyonelce donatılmış atölyelerde kullanım amacına bağlı olarak çok farklı donanım elemanları kullanılabilir. Bunun için tüm iş yerlerinde yeteri kadar depolama alanı sunması için alet veya atölye dolapları bulundurulmalıdır. Bu sayede kaynakçı koruması veya solvent gibi malzemeler daima güvenli ve kolay erişebilir şekilde muhafaza edilebilir. Aletlerin sadece atölyedeki işlemler için değil, aynı zamanda işletme dahilindeki montaj faaliyetleri için de kullanılacağı durumlarda daha fazla hareketlilik sunması için montaj arabaları veya alet arabaları tercih edilebilir. Diğer çalışma alanlarına da hak ettikleri değer verilmelidir. Bunlar arasında PC çalışma istasyonları, malzeme kutuları veya depoları ve çalışma kürsüleri ya da çalışma tezgahları yer alıyor. Kusursuz bir şekilde uyarlanmış çekmeceler, eşya gözleri veya yükseklik ayarlı çalışma alanları tüm atölyeler için vazgeçilmez birer yardımcılardır. Bunun yanı sıra uygun endüstri paspaslarına başvurarak ıslak zeminlerdeki kaymak tehlikesi bertaraf edilmeli ve çalışanlara gerekli destek sunulmalıdır. Gri ve soğuk bir izlenim bırakan atölyeler artık tarihe karışmış durumda. Donanımların neredeyse tamamı artık birçok renk seçeneğinde mevcuttur ve modüler sistemlere sayesinde genişletilebilir veya bu sistemlere uyarlanabilir. Online mağazamızda sunduğumuz geniş ürün yelpazesi sayesinde yüksek kaliteli olduğu kadar uyumlu bir tasarım ve görünüm yakalama şansına sahipsiniz.

Atölye, endüstri

Herkesin bildiği üzere ustalar kolay yetişmiyor. Doğru. Çok çalışıyorlar. Bu nedenle onlara profesyonel donanımlar sağlamak daha da büyük bir önem kazanıyor. Doğru çalışma cihazları ve ürünlerini kullanarak atölyenizi gerçek bir üretimhaneye dönüştürebilirsiniz. Ergonomik ve güvenli. Söylenecek tek söz kalıyor: Harika bir seçim.
Ürün kategorilerimiz
Alet arabaları
Atölyelerin olmazsa olmazlarından biri nedir bilir misiniz? Diğer bir ifadeyle ...
Alet setleri
Bizde yok yok: Çekiç, testere, matkap, yıldız ve açık uçlu anahtar, elektrikli ...
Alt montaj ayakları ve tekerlekli ayaklar
Ayak mı sürüyorsunuz? Sorun değil. Sizin için ürün yelpazemizde alt montaj ...
Atölye kürsüleri
Atölyede, nakliyatta ve depoda da insan uzun konuşmalar yapabilir: Çalışanlara ...
Çalışma lambaları
İş yerinde doğru ışıklandırma çalışanların motivasyon ve verimliliğinde kilit ...
Çalışma tezgahları
Çalışma tezgahlarını satın almak için çok düşünmenize gerek yok! Çalışma ...
Delikli levha sistemleri
Delikli pano sistemleri ile sisteme düzen geliyor. Bu sayede iş yerinde daha ...
Endüstri paspasları
Şimdi gelelim paspaslara, endüstri paspaslarına. Bu ürünün ne kadar çok avantajı ...
Hortum, kablo sarıcılar
Ayak takılmalarına son. Kablo karışıklıklarına elveda. Sağlıcakla kal kablo ...
Kaynakçı koruması
Alnındaki ter içinde … bazı mesleklerde insan kaynakçı koruması olmadan ...
Laboratuar araçları
Bilgimizin çoğunu mikroskoplar ve refraktometreler gibi laboratuar araçları ...
Montaj arabaları
Çok yetenekli ürünümüz: Tekerlekli atölye olan servis arabaları. Her yere ...
Trafik aynaları
Ayna ayna söyle bana, karada kim daha fazla güvenlik sağlıyor? Cevap: Trafik ...
Vantilatörler
Sadece sıcak günler için olmayan serin fikirler: Vantilatörler. Havaya hareket ...
Ürün karşılaştırması