+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Derinlik
Genişlik
Malzeme
Renk
Yükseklik
 

Çizim dolapları

Büyük formatlı kartlar ve planlar, resimler ve çizimler nereye sığacak? Bizim aslında bir önerimiz var: Özel çizim dolaplarımızın içine. İster mimarlık bürosunda, galeride veya arşivde: Çizim dolapları standart kağıt formatlarını patlatan her şey için yer sağlıyor.
2 ürün bulundu
| | |
CP - Çizim dolabı
DIN A1 formatı için
Net
adet ve üzeri 5.815,- TL
CP - Çizim dolabı
DIN A0 formatı için
Net
adet ve üzeri 6.715,- TL
2 ürün bulundu
Çizim dolapları
Standart klasörlere veya dosyalara sığmayan eşyalarınızı düzenli bir şekilde muhafaza etmek istiyorsanız aradığınız ürün kesinlikle bir çekmeceli dolap. Bu anlamda ışık geçirmeyen dolaplar bazı sektörler için kesinlikle bir vazgeçilmez. Mimarlar hazırladıkları kart ve planlar için çizim dolaplarına ihtiyaç duyarken, farklı sektörlerde faaliyet gösteren grafiker, sanatçı ve fotoğrafçılar da her türlü kağıt ve evrak malzemelerini muhafaza etmek için çizim dolaplarına ihtiyaç duyuyor. Bu dolaplar DIN A0 ve DIN A1 formatındaki tüm belgeler için büyük ebatlı çekmeceler sunuyor. Çizim dolapları özellikle kütüphane, arşiv ve müzeler için birçok avantajı bir arada sunuyor. Belirli malzemelerin uzun süreli olarak muhafaza edilmesi gereken sanatsal alanlarda kullanılan çizim dolapları ise aşınmaz özellikleriyle büyük ilgi görüyor. Bunların yanı sıra ofis ve atölyeler için de birçok çekmeceli dolap ve çizim dolabı seçeneği bulunuyor. Çizim dolapları kütüphane gibi yerlerdeki kitapları, ışık görmemesi gereken malzemeleri ve belirli sanat eserleri sunmak ve görücüye çıkartmak için harika birer çözüm sunuyor. KAISER+KRAFT'ta birçok farklı özelliğe sahip çizim dolapları bulabilirsiniz.

Özel ihtiyaçlara uygun yüksek kaliteli çalışma araçları
Cihaz güvenlik kanunu çerçevesinde (GSG) çizim dolapları teknik çalışma araçları olarak kabul edildiği için bu ürünlerin GSG'nin 3. maddesi uyarınca öngörülen sıkı güvenlik gereksinimlerini eksiksiz bir şekilde karşılaması bekleniyor. Bu ürünlerde kullanılan fırın boya birçok darbeye dayanacak özellikte üretiliyor. Büyük formatlarda kullanılan açılma emniyeti ise devrilmeye karşı koruma sunarak bilye yataklı teleskopik rayların uzun ömürlü kalmasını sağlıyor. Kısacası: Bu ürünler güvenli bir çalışma ortamında ihtiyaç duyulabilecek her şeyi bir arada sunuyor.
Ürün karşılaştırması