+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Bariyer uzunluğu
Genişlik
İç kilitleme genişliği
Yükseklik
 

Geçiş engelleri, yol geçiş engelleri

Bariyerler hem şirket içi hem de kamuya açık alanlarda daha fazla güvenlik sunuyor. Hemen dikkat çeken sinyaller sayesinde yollar ve alanlar sadece kazalara karşı değil, izinsiz girişlere karşı da koruma sağlıyor. Tehlikeli alanların işaretlenmesiyle çalışanlar hemen fark edilemeyen tehlikelere de karşı etkili bir şekilde uyarılmış oluyor.
16 ürün bulundu
| | |
Mannus - Bariyer, karşı ağırlık ile
karşı ağırlık ve sabit altlık desteği ile
Net
adet ve üzeri 5.445,- TL
Mannus - Bariyer, karşı ağırlık ile
karşı ağırlıklı ve yaylı sarkaç desteğiyle
Net
adet ve üzeri 5.595,- TL
Net
adet ve üzeri 4.830,- TL
Net
adet ve üzeri 336,50 TL
Net
adet ve üzeri 4.210,- TL
Bariyer, elektrikli
entegre güneş hücreleri, uzaktan kumanda
Net
adet ve üzeri 5.485,- TL
Net
adet ve üzeri 1.920,- TL
Net
adet ve üzeri 1.930,- TL
Net
adet ve üzeri 2.220,- TL
Net
adet ve üzeri 2.485,- TL
Net
adet ve üzeri 2.835,- TL
Net
adet ve üzeri 4.760,- TL
Mannus - El bariyeri
yaylı sarkaç desteği
Net
adet ve üzeri 5.000,- TL
Net
adet ve üzeri 4.600,- TL
Mannus - Bariyer, karşı ağırlık ile
gaz amortisörlü ve sabit altlık desteği ile
Net
adet ve üzeri 5.020,- TL
Mannus - Bariyer, karşı ağırlık ile
gaz amortisörü ve yaylı sarkaç desteği ile
Net
adet ve üzeri 5.020,- TL
16 ürün bulundu
Trafiği kontrol altına almanızı sağlayan bariyerler ve yol geçiş engelleri
Bariyerler ve yol geçiş engelleri sadece tüm işletme sahanızı emniyete almanızı değil, bu sahayı aynı zamanda izinsiz girişlere karşı da korumanızı sağlıyor. Bariyerler hem görsel bir uyarı hem de birincil bir geçiş engeli görevi gördüğünden genellikle park yeri engeli ve geçiş engeli olarak tercih ediliyor. Girişlerde ise işletme sahasına kimlerin girip girmeyeceğine karar vermek için kullanılıyor. Buna uygun olarak işletme sahasında kullanılacak bir bariyer örneğin kimlerin öncelikle geçeceğine karar vererek bir nevi polis görevi görüyor. Bariyerlerle birlikte kullanılacak yansıtmalı tabelalar ise gece saatlerinde tüm yol kullanıcıların her şeyi kontrol altında tutmasına ve kolayca görebilmesine olanak tanıyor. Elektrikli bariyer gibi geçiş engelleri ve işaretlemeler kullanarak şirket sahasına giren ve çıkan özel ile ticari araçları da bu sayede kolayca kontrol altına alabilirsiniz. Park alanlarında bulunan uygun yerleri de profesyonel işaretler ile vurgulayabilir ve park edilmemesi gereken alanlar da kolayca işaretleyebilirsiniz. Bu ürünleri kullanarak itfaiye ve acil giriş ile çıkışları da her zaman açık tutabilirsiniz. Yaya yollarına da yerleştireceğiniz küçük yol geçişleri ile buradaki bisiklet sürücülerin bisikletlerinden inmesini sağlayabilirsiniz. Bu geçiş engelleri aynı zamanda bir aracın geçmesine izin verecek şekilde de döndürülebilir özelliktedir. Kısacası; giriş ve çıkışların hassas bir şekilde kontrol edilmesi gereken her yerde yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş bir bariyerle karşılaşmanız yüksek olasıdır.

Bariyerler – her şey kontrol altında
KAISER+KRAFT'ın ürün yelpazesinde bulacağınız bariyerler ve yol geçiş engelleri yardımıyla hem şirket içi hem de kamuya açık alanlardaki yolları ve alanları etkili bir şekilde işaretleyin. İlgili yerlere yerleştireceğiniz yüksek görünürlüklü işaretler ve tabelalar ile yanlış anlaşılmaların önüne geçebilir ve tüm trafiğinizi kontrol altına alabilirsiniz. KAISER+KRAFT'ta tehlike arz eden tüm alanları hızlı ve etkili bir şekilde emniyete almak için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm geçiş engellerini bulabilirsiniz. Bunlar arasında örneğin giriş ve çıkışların kontrol altına alınması için kullanılan karşı ağırlıklı veya gazlı amortisörlü kilitlenebilir bariyerler (istek üzerine özel boyutlarda) yer alıyor. Bu sayede yükseklik sınırlaması bulunan bir geçiş engeli kullanarak büyük kamyonların sahanıza girmesini bile önleyebilirsiniz. KAISER+KRAFT'ı ziyaret ederek kötü hava koşullarına karşı dayanıklı uygun ürünler de sipariş ederek, giriş ve çıkışlarınızı daha da etkili bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Bariyerler ve yol geçiş engelleri tüm sahanızı etkili bir şekilde işaretleyerek ziyaretçilerinizi de istenmeyen alanlardan uzak tutar. Hemen şimdi uygun bir bariyer sipariş ederek tüm şirket alanınızı her türlü istenmeyen duruma karşı etkili bir şekilde koruyabilirsiniz.
Ürün karşılaştırması