+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Bariyer uzunluğu
Genişlik
İç kilitleme genişliği
Yükseklik
 

Geçiş engelleri, yol geçiş engelleri

Bariyerler ve geçiş bariyerleri işletme dahilindeki ve kamuya açık alanlarda daha fazla netlik ve düzen sağlıyor. Yollar ve alanlar için geliştirilen ve şüpheye izin vermeyen görsel sinyaller, kazalara ve yetkisiz girişlere karşı koruma sağlıyor, çalışanları açık şekilde görülemeyen tehlikeler konusunda uyarıyor ve risk alanlarını işaretliyor. Siz de işletmenizde bariyer sistemlerinden faydalanın!
16 ürün bulundu
| | |
Net
adet ve üzeri 7.820,- TL
Net
adet ve üzeri 6.810,- TL
Bariyer, elektrikli
entegre güneş hücreleri, uzaktan kumanda
Net
adet ve üzeri 8.875,- TL
Net
adet ve üzeri 3.035,- TL
Net
adet ve üzeri 3.020,- TL
Net
adet ve üzeri 3.490,- TL
Net
adet ve üzeri 3.905,- TL
Net
adet ve üzeri 4.455,- TL
Net
adet ve üzeri 7.480,- TL
Mannus - El bariyeri
yaylı sarkaç desteği
Net
adet ve üzeri 7.860,- TL
Net
adet ve üzeri 7.445,- TL
Mannus - Karşı ağırlıklı otopark bariyeri, çelik
gaz amortisörlü ve sabit altlık desteği ile
Net
adet ve üzeri 8.605,- TL
Mannus - Karşı ağırlıklı otopark bariyeri, çelik
gaz amortisörü ve yaylı sarkaç desteği
Net
adet ve üzeri 8.605,- TL
Mannus - Karşı ağırlıklı otopark bariyeri, çelik
karşı ağırlık ve sabit altlık desteği ile
Net
adet ve üzeri 8.605,- TL
Mannus - Karşı ağırlıklı otopark bariyeri, çelik
karşı ağırlıklı ve yaylı sarkaç desteğiyle
Net
adet ve üzeri 9.030,- TL
16 ürün bulundu

Bariyerler – her trafik kuralından daha etkilidirHer yaya, her bisikletli ve her araç sürücüsü güvenlik ve trafik kurallarını bilse de bu, onun bunlara her zaman uyacağı anlamına gelmez. Araç sürücüsü bir fırsatını yakaladığında, park etmemesi gereken bir yere park eder veya aslında girişi yasak olan bölgelere giriş yapar. KAISER+KRAFT ürün yelpazesindeki bariyerler, her türlü trafik kuralından daha net bir şekilde nereye girilebileceğini ve nereye girilmeyeceğini net bir şekilde gösterir.
Bariyer sistemlerini işletme sahasında en etkili şekilde nasıl kullanabilirim?Bariyer sistemlerinin, bariyerlerin ve geçiş bariyerlerinin ve en büyük avantajı, eş zamanlı olarak dikkat çekmeleri ve işletme sahanızdaki trafiği ve hareketleri yönetmeleridir – üstelik de trafik lambalarına, bekçilere veya sürekli kontrollere gerek kalmadan…Bu, özellikle dikkatsiz bisikletçilerin, yaya yollarını kullanmasını ve böylece yayalar için bir tehlike oluşturmalarını önlemek istediğiniz yerlerde önemlidir. Çünkü açılabilir bir bariyer, bisikletçiyi inmeye zorluyor.Boş park yerleri de rağbet görüyor – özellikle rahat bir park yeri arayan yetkisiz kişilerde. Bir (kilitlenebilir) geçiş bariyeri ile sadece işletmenize ait araçların ilgili yerlere park edildiğini garanti ediyorsunuz. Bu sadece bir rahatlık sorunu değildir, burada net bir şekilde sigorta ile ilgili konular odak noktasındadır.Çoğunlukla unutulur fakat dikeydeki bariyerler de çok önemlidir: Yükseklik sınırlayıcıları kamyonların, otobüslerin ve diğer yüksek üst yapılara sahip araçların bu noktada istenmeden bir kabriyoleye dönüşebileceğini – ve hem kendisi hem başkaları için bir tehlike oluşturabileceğini – hatırlatıyor.Bariyer sistemleri işletme dahilindeki güvenlik için – diğer her türlü bariyer ve işaretlemeler gibi vazgeçilmez bir elemandır. İlgili tehlike bölgelerini temkinli davranarak donatmalısınız ve bu esnada her zaman tüm olası tehlike potansiyelleri dikkate almalısınız.
Bariyerler ve geçiş bariyerleri için özel kurallar var mı?Temelde bariyer sistemleri, işletme sahasına ait bir parça olarak iş yeri yönetmeliği veya işletme güvenliği yönetmeliği içinde tarif edilmiştir. Motor donanımı ve fonksiyon şeklinde bağlı olarak bu yönetmeliklerde bariyerler kapılar gibi ele alınmaktadır.İşin özü: Her bariyer, insanları ve araçları uygun şekilde yönlendirecek, sürüş ve yaya yolları belirgin şekilde birbirinden ayıracak ve bununla birlikte çarpma tehlikelerini önleyecek şekilde monte edilmelidir.Bariyerler ve geçiş bariyerleri, güvenlik konseptinizin uygun işaretlemeler, engeller ve diğer donanımlar ile birlikte, tehlike alanlarının görülebilir olmasını ve kazaların önlenmesini sağlayan bir bileşenidir.Size yardımcı olmamızı istiyorsanız, bizi her zaman arayabilirsiniz!

Ürün karşılaştırması