+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Isıtma süresi
Maks. folyo kalınlığı
Maks. format
 

Laminasyon cihazları

Laminasyon cihazları önemli dokümanları ıslanmaya, yıpranmaya, kire ve hasarlara karşı etkili bir şekilde korumanıza yardımcı oluyor. Sertifika, belge, fiyat listeleri veya sunum belgeleri; laminasyon cihazları lehimlenmiş folyo sayesinde belgelerinizi dayanıklı, uzun ömürlü ve sahteciliğe karşı korumalı hale getiriyor.
7 ürün bulundu
| | |
Net
adet ve üzeri 492,50 TL
Net
adet ve üzeri 691,- TL
Net
1.265,- TL
Net
1.720,- TL
Leitz - Laminasyon cihazı
i-LAM OFFICE sistemi
Net
adet ve üzeri 570,- TL
Yeni
Leitz - Laminasyon cihazı
iLAM TOUCH 2 sistemi
Net
adet ve üzeri 1.500,- TL
Yeni
Leitz - Laminasyon cihazı
iLAM TOUCH TURBO PRO sistemi
Net
2.460,- TL
7 ürün bulundu
Önemli evrakları koruyan ve emniyete alan laminasyon cihazları
Laminasyon cihazları kullanarak evraklarınızı kaplayabilir ve dış etkenlere karşı etkili bir şekilde koruyabilirsiniz. Böylece önemli belgelerinizi sadece korumakla kalmaz, daha güzel görünmelerini de sağlayabilirsiniz. Ancak, değerli belgelerinizi güzelleştirmek önemli olsa da bu laminasyon kaplamasının belgelerinizi ne gibi dış etkenlere karşı koruduğunu öğrendiğinizde şaşıracaksınız. Kaynak etkisi gören folyolar sayesinde tüm evraklarınız hem kire hem de neme karşı korunmuş oluyor. Böylece belgeleriniz elden ele dağıtıldığında bile bu belgelerin yıpranacağından artık korkmanıza gerek yok. Ayrıca, belgelerin üzerinde değişiklik yapılmasını da önlemiş oluyorsunuz. Laminasyon cihazları neredeyse tüm şirketlerde karşımıza çıkıyor ve sadece fotoğraflar, belgeler ve sertifikaları korumak için değil, yemek menüsü, fiyat listesi ve sunum belgelerini koruma için de kullanılıyor. Bu ürünler genellikle hassas belgeleri daha dayanıklı ve şık hale getirmek için kullanıldığından, bıraktığı izlenime değer veren işletmeler için de harika birer çözüm sunuyor. Bu nedenle laminasyon cihazlarının günümüzde tüm ofis donanımlarının ayrılmaz birer parçası olarak görülmesi şaşırtıcı değil.

Her ihtiyaca uygun laminasyon cihazları.
Laminasyon cihazları aslında oldukça uygun ürünlerdir. Bu cihazlar sadece görevlerini yerine getirmekle kalmıyor, aynı zamanda yüksek kalite de sunuyor. KAISER+KRAFT bu anlamda standart DIN-A4 belgeleri için oldukça uygun olan BASIC modelleri, yoğun kullanımlar için OFFICE modelleri, yoğun iş akışının ve yüksek kalite gereksinimlerin söz konusu olduğu yerler için PREMIUM modelleri ve cihazların neredeyse tam otomatik olarak çalışması gerektiği ve farklı folyo kalınlıkları ile ayarlar seçilebildiği PROFI modelleri sunuyor. Bunun yanı sıra tüm modeller hem yüksek verimli bir yapıya hem de kullanılmadıklarında otomatik olarak kapanmalarını sağlayan pratik bir özelliğe sahip. A4 ve A3 laminasyon cihazının yanı sıra farklı fonksiyonlar sunan laminasyon kılıfları da mevcut. Hangi cihazı kullanacağınız tamamıyla sizin kararınıza kalmış. Bu ürünler ile kaplanan belgeler sadece daha dayanıklı hale gelmez, aynı zamanda dış etkenlere, suya ve sahtecilik girişimlerine karşı da korunmuş olur. Dahası: Tüm belgeleriniz artık çok daha güzel görünür.
Ürün karşılaştırması