+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Genişlik
Kat sayısı
Malzeme
Taşıma kapasitesi
Tekerlek tipi
Uzunluk
Yükseklik
 

Pratik raflı arabalar
Sanal mağazamızı ziyaret ederek hem raflı arabalar hem de servis arabaları sipariş edebilirsiniz. Bu amaç doğrultusunda ürün yelpazemizde birçok farklı amaca uygun servis arabaları ve raflı arabalar bulabilirsiniz. Bunlar arasında ofise uygun servis arabalarından endüstri ve işletmeye uygun raflı arabalara kadar birçok model mevcut. Sizlere sayısız boyut, tip ve taşıma kapasitesi sunduğumuz için bizde her ihtiyaca uygun bir model bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde birden fazla rafa ürün ve eşya da yerleştirebilirsiniz. Yüksek esneklik sunan bu taşıma cihazları bazı işletmelerde sürekli olarak kullanılan birer vazgeçilmez konumundadır.

Depo ve endüstri kullanıma uygun raflı arabalar
Doğru taşıma cihazları ve arabaları kullanarak hayatınızı kayda değer şekilde kolaylaştırabilirsiniz. Bunun için sanal mağazamızı ziyaret edebilir ve harika bir fiyat-performans oranına sahip raflı ve servis arabalarından birini sipariş edebilirsiniz. Buradaki tüm ürünler yüksek dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve yüksek taşıma kapasitelerine sahiptir. Yüksek fonksiyonelliğe sahip bu servis ve raflı arabalar hemen hemen tüm çalışma alanlarında kullanılıyor. Bazı raflı arabalar ise çalışma biçiminizi daha da esnek hale getirmek için çıkarılabilir raflarla birlikte sunuluyor. Böylece daima istediğiniz alana sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Bu ürünleri kullanarak hem zamandan tasarruf edebilir hem de ilave bir taşıma arabası ihtiyacını ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun için ihtiyaç duymadığınız plakaları çıkarmanız veya eklemeniz yeterli. Servis arabaları oldukça esnektir. Neredeyse yer kaplamayan bu ürünler birkaç basit el hareketiyle katlanabiliyor ve kolayca muhafaza edilebiliyor. KAISER+KRAFT'ı ziyaret ederek size hem zaman hem de para tasarrufu sağlayacak birçok pratik taşıma arabası modeli arasından istediğiniz modeli sipariş edebilirsiniz.

Raflı arabalar

Daha fazla düzen, daha fazla yer, daha geniş bakış açısı – beş rafa kadar. Burada yeni konutunuzdan değil; daha ziyade yeni raflı arabanızdan bahsediyoruz. Örneğin atölye için. Tıpkı büyük daireler gibi, bu mobil yardımcılar da çeşitli tipte, boyutta ve dayanıklılık derecesinde bireysel ihtiyacınıza uygun her şeyi sunarlar.
16 ürün bulundu
| | |
Net
2.350,- TL
Net
1.790,- TL
QUIPO - Katlı ve raflı araba
3 raf ve 3 tel örgü panel
Net
adet ve üzeri 2.190,- TL
Yeni
EUROKRAFT - Tablet tutucu
ızgara panele bağlantı parçası ile
Net
486,- TL
Yeni
EUROKRAFT - Tablet tutucu
boruya bağlantı parçası ile
Net
806,- TL
Net
1.745,- TL
EUROKRAFT - Çelik raflı araba
platform 1175 x 800 mm
Net
adet ve üzeri 1.820,- TL
EUROKRAFT - Çelik raflı araba
platform 975 x 700 mm
Net
adet ve üzeri 1.760,- TL
Net
2.120,- TL
Net
2.220,- TL
EUROKRAFT - Raflı araba, 300 kg taşıma kapasitesi
raflar yatay veya eğimli olarak asılabilir
Net
1.875,- TL
Net
adet ve üzeri 1.795,- TL
16 ürün bulundu
Ürün karşılaştırması