+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Genişlik
Kategori
Malzeme
Malzeme kalınlığı
Renk
Rulo genişliği
Rulo uzunluğu
Uzunluk
 

Streç folyolar

İkinci bir deri gibi: Streç folyo nakliyat malzemelerinizin korunması, paketlenmesi ve güvenliği için ideal bir çözümdür. Sadece rüzgar ve kötü havayı uzak tutmakla kalmaz; palette taşınan nakliyat malzemelerinize sağlam bir duruş sağlar.
26 ürün bulundu
| | |
Hortum şeklinde ambalajlama folyosu
80 mm genişlik, 1 paket = 2 adet
Net
adet ve üzeri 446,50 TL
Net
adet ve üzeri 1.215,- TL
PE streç film
folyo genişliği 450 mm, 1 paket = 6 adet
Net
adet ve üzeri 380,50 TL
Net
adet ve üzeri 1.035,- TL
PE streç film
folyo genişliği 500 mm, 1 paket = 6 adet
Net
adet ve üzeri 448,- TL
Streç film seti
6 rulo streç film, 1 bant makinesi
Net
907,- TL
Net
384,- TL
PE manuel streç folyo
1 paket = 6 rulo, genişlik 500 mm
Net
adet ve üzeri 623,- TL
PE makine streç filmi
genişlik 500 mm, 1 paket ve üzeri
Net
adet ve üzeri 19.050,- TL
Küçük streç film seti
1 sarıcı, 10 rulo streç film
Net
adet ve üzeri 274,- TL
Streç film
mini rulo 1 paket = 10 rulo
Net
adet ve üzeri 257,- TL
Net
adet ve üzeri 616,- TL
Net
adet ve üzeri 550,- TL
Yeni
Germe bantları
tablaları emniyete almak için
Net
9.745,- TL
PE düz folyo
100 µm kalınlığında
Net
adet ve üzeri 412,50 TL
PE düz folyo
150 µm kalınlığında
Net
1.085,- TL
PE düz folyo
200 µm kalınlığında
Net
adet ve üzeri 727,- TL
PE düz folyo
50 µm kalınlığında
Net
adet ve üzeri 700,- TL
Hortum şeklinde ambalajlama folyosu
100 mm genişlik, 1 paket = 2 adet
Net
adet ve üzeri 565,- TL
Net
adet ve üzeri 673,- TL
Net
adet ve üzeri 799,- TL
Net
adet ve üzeri 986,- TL
Net
1.270,- TL
Net
1.370,- TL
Alış-veriş rehberi kategorisi Streç folyolar
26 ürün bulundu
Farklı streç folyo çeşitleri
Oldukça esnek ve germesi kolay olan şeffaf streç folyolar çoğu uygulamaya uygun olarak kendinden yapışkanlıdır. Paketleme malzemesi olarak kullanılan esnek ve aynı zamanda çevre dostu polietilen folyonun üretim aşamasında fazla enerji harcanmıyor. Ayrıca, PE folyolar daha sonra yeni plastik ürünlere de dönüştürülebiliyor. LDPE palet örtme yaprakları sayesinde ürünleri kötü hava koşullarına karşı koruyabilirsiniz. Yüksek basınçlı polietilen folyoların siyah ve beyaz ya da şeffaf renk seçenekleri mevcut. Streç folyolar karşımıza genellikle rulo şeklinde çıkıyor. Folyo sarıcılar sayesinde paletleri sarma folyoları ile sarmak artık hiç olmadığı kadar kolay. Sanal mağazamızı ziyaret ederek birçok farklı kullanım alanına uygun koruyucu folyoları bulabilirsiniz. Manuel streç folyolarının en kolay kullanma yolu manuel sarma cihazlarıdır. Bu nedenle ürün yelpazemizdeki sarıcılar ergonomik koşullara göre üretiliyor. Tüm bunların yanı sıra ürün yelpazemizde sadece daha küçük nesnelerin paketleme işlemleri için setler halinde sunulan kullanıcı dostu küçük sarıcılar değil, mini streç folyolar da bulabilirsiniz. Ancak, bununla da bitmiyor: KAISER+KRAFT'ın sanal mağazasını ziyaret ederek büyük miktarlarda paketlerin paketlendiği makine ortamlarına uygun ürünler de bulabilir ve sevkiyatınızı hem hızlandığından hem de sorunsuz bir şekilde tamamlandığından emin olabilirsiniz.

Sevkiyatı güvenli hale getiren streç folyolar
Paletlerin üzerindeki kartonların kaymasını veya hasar görmesini önlemek için güvenilirliği kanıtlanmış streç folyolar tercih ediliyor. Yükleme işlemi tamamlanan paletler sevkiyat için yola çıkmadan önce PE folyo ile iyice sarılıyor. Kırılabilir hassas ürünlerin hava kabarcıklı paketler içine koyularak gönderilmesi artık yeterli koruma sağlamak için ne yazık ki yeterli olmuyor. Zemindeki küçük pürüzler bir paketin paket arabasından düşmesi için yeterli bir sebep olabiliyor. Ancak streç folyolar paketleri birbirine sabitlediği için çok büyük hacimli yükler bile kolay kolay hasar almıyor ve sorunsuz bir şekilde taşınabiliyor. Bu nedenle yüksek kaliteli ürünlerin sevkiyatı söz konusu olduğunda kullanılan streç folyo birçok avantaj sunuyor. Bu sebeple işinizi şansa bırakmayın ve ürünlerinizin güvenliğinin sağlandığından ve iyi bir şekilde korunduğundan emin olun.
Ürün karşılaştırması