+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Seri
Teslimat içeriği
 

Komple ofisler

İnsanın ofis hayatında eğlenebilmesi için neye ihtiyaç duyar? Doğru! Güzel bir ofis. En iyisi ise her şeyin bir uyum içerisinde olduğu ve göze hitap ettiği bir çalışma alanı. Bu amaç doğrultusunda size özel birbirlerine kusursuz bir şekilde uyum sağlayan bir ofis mobilyası teklifi hazırladık. Zaman kaybetmeden hemen şimdi komple ofis yelpazemizi inceleyin!
8 ürün bulundu
| | |
PETRA Komple ofis
ofis sandalyesi dahil
Net
6.240,- TL
Yeni
mauser - ARCOS komple ofis
yazı masası, kanat kapılı dolap, tekerlekli keson 3 çekmeceli
Net
3.610,- TL
Yeni
mauser - ARCOS komple ofis
yazı masası, kanat kapılı dolap, askılı dosyalık çekmeceli tekerlekli keson
Net
3.610,- TL
JACK Komple ofis
yazı masası, tekerlekli keson, raf
Net
3.305,- TL
Yeni
mauser - ARCOS komple ofis
yazı masası, sürgü kapılı dolap, tekerlekli keson 3 çekmeceli
Net
3.900,- TL
Yeni
mauser - ARCOS komple ofis
yazı masası, sürgü kapılı dolap, askılı dosyalık çekmeceli tekerlekli keson
Net
3.900,- TL
JACK Komple ofis
yazı masası, tekerlekli keson, dolap
Net
3.875,- TL
MULTI Komple ofis
1 masa, 1 raf, 1 tekerlekli keson, 1 dosya dolabı, siyah döner ofis sandalyesi ile
Net
4.295,- TL
8 ürün bulundu
Avantajlı komple ofisler
Ofis alanları tasarlarken komple ofisler size önemli bir rekabet avantajı sağlayacaktır. Bu donanımların tamamı tek elden sunulduğu için de kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız. Böylece zahmete girmeksizin kısa bir süre içerisinde bir ofis ortamı yaratabilirsiniz. Bunun için online fırsatlarımızı incelemeniz ve istediğiniz modeli seçmeniz yeterli. Dört parçalı komple ofisler bile tek bir fiyatla sunulmaktadır. Ürünlerle ilgili tüm ayrıntıları ve ölçüleri alacağınızdan da emin olabilirsiniz. Komple ofisler genellikle yeni kurulan şirketlerin ofis alanları için tercih edilirken bu alanlarda uyumlu ve kusursuz bir görünüme kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Birçok avantajı beraberinde getiren kullanışlı ürünler
Yüksek kaliteli komple ofisler sayesinde şirket odalarınıza düzen getirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Pratik setler halinde sunduğumuz tüm ofis mobilyaları, yazı masaları ve tekerlekli kesonlar zahmetsiz bir şekilde kolayca birleştirilebiliyor. Bu fırsatlar arasında doğal olarak döner ofis sandalyeleri de yer alıyor. Böylece hem kullanışlı ve konforlu bir komple ofis oluşturabiliyorsunuz. Dahası, bu donanımları istediğiniz zaman genişletebiliyorsunuz. Daha fazla yazı masasına veya ofis dolabına ihtiyaç duymanız halinde ise online mağazamızı ziyaret etmeniz ve istediğiniz ürünü kolayca sipariş etmeniz yeterli. Böylece komple ofisler ile sağlam olduğu kadar uyumlu bir temel oluşturabilirsiniz. Mevcut donanımlarınızı sonradan da kolayca genişletebilirsiniz. Komple ofisleri istiflemek de mümkün. Büyük ofisler planlamanız durumunda yeteri kadar çalışma alanına ulaşana kadar birçok ürün eklemeniz de bu sayede mümkün. Sonuç olarak ne kadar ürün eklerseniz ekleyin, daima uyumlu bir görünüm elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. KAISER+KRAFT tüm ürünlerinde yüksek kalite ve şık tasarıma büyük önem vermektedir. Bu sayede sipariş edeceğiniz tüm bileşenlerin ve donanımlarının sadece fonksiyonel değil, aynı zamanda yüksek kaliteye ve şık bir görünüme de sahip olacağından emin olabilirsiniz. Hemen şimdi KAISER+KRAFT komple ofislerin avantajlarını inceleyebilir ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ofis donanımlarını tek elden bulabilirsiniz.
Ürün karşılaştırması