+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Malzeme
 

Puantörler

Meslektaşlarınızın çalışma saatlerini Excel programıyla mı, mesai kartlarıyla mı, yoksa puantör ile mi belirliyorsunuz? Modern zaman yönetimi için profesyonel bir çözüm: Elektronik zaman belirleme cihazı. Giriş ve çıkış saatleri ve molalar zaman belirleme cihazı tarafından saniye saniyesine gösterilir.
10 ürün bulundu
| | |
Puantör K 600
50 kişiye kadar
Net
2.180,- TL
Yeni
Net
363,- TL
Yeni
Net
419,50 TL
Yeni
Net
553,- TL
Yeni
Net
832,- TL
10 ürün bulundu
Puantörler
Verimliliğe önem veren şirketlerin tamamı günümüzde puantörlere güveniyor. Ayrıca, bu puantörlerin sağladığı avantajlardan sadece işverenler değil, çalışanlar da faydalanıyor. Uygun bir zaman belirleme cihazı kullanarak çalışanların çalışma saatleri tespit etmek oldukça kolaylaşıyor ve zahmetli takip işleri bertaraf ediliyor. Şirketlerde eskiden klasik kontrol saatleri kullanılırken, günümüzde bu kontrol saatlerinin yerine artık modern zaman belirleme cihazları kullanılıyor ve verimliliğine önem veren tüm şirketler için bir olmazsa olmaz oluşturuyor. Her geçen gün daha da geliştirilen bu cihazlar artık çoğunlukla tam otomatik ve elektronik olarak çalışıyor. Ancak, bu değişimle birlikte cihazların bakım ve kontrol ihtiyacı da ortaya çıkıyor. Bu sebeple iyi bir fiyat-performans oranı yakalamanız oldukça önemli hale geliyor. Bunun yanı sıra izinsiz girişlere müsaade etmediklerinden dolayı güvenliğe de büyük katkı sağlıyorlar. Başka bir deyişle, çalışanların çalışma saatleri artık damga ve kağıt ile değil, tamamıyla elektronik olarak kontrol ediliyor. Bizim sunduğumuz ürünler herhangi bir harici bakım gerektirmediğinden kolayca kurulabiliyor ve sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Bu zaman belirleme sistemleri sayesinde her şeyi kontrol altında tutabiliyor ve hiçbir şeyin gözden kaçmaması sağlanıyor. Verimliliğinizi arttırmayı düşünüyorsanız bu ürün sizin için biçilmiş kaftan.

Sizin çalışma saatleriniz ve bizim hizmetimiz
Bu online mağazasını ziyaret ederek zamanı kontrol altında tutmak için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Örneğin, ortalama 50 kişilik orta ölçekli şirketlerden biriyseniz bile uygun maliyetler karşılığında tek bir cihaz kullanarak her şeyin kontrol altında tutabilirsiniz. Ofis donanımları arasında fark edilmeyecek kadar yer kaplayan bu cihazların sunduğu avantajları burada saymakla bitmez. Bu cihazlar zamanın kesin bir şekilde takip edilmesine olanak tanıdığı için özellikle de saat başına ücret ödeyen şirketler için kesinlikle bir vazgeçilmez. Zaman paradır, para da zaman; bu sebeple KAISER+KRAFT'ta sadece zaman belirleme cihazları değil, bu cihazlara uygun sinyal yükselticileri veya ağ bileşenleri de bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra tüm ürünlerimiz ücretsiz olarak kapınıza kadar teslim edilmektedir. Sahip olduğunuz 30 günlük iade hakkı ise cabası. Bu, her yerde bulacağınız bir hizmet olmadığından emin olabilirsiniz. Saati kontrol etmek ve üstün hizmet anlayışından faydalanmak istiyorsanız aradığınız cevap KAISER+KRAFT.
Ürün karşılaştırması