+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Akü
Filtre temizleme
Genişlik
Hacim
Kullanım alanı
Net temizleme yüzeyi maks.
Saatlik performans
Süpürme genişliği
Süpürme merdanesi çalışma şekli
Teknik donanım süpürme makinesi
Toz süpürme
 

Süpürme makineleri

Süpürme makineleri. Başka bir deyişle, süpürgenin evrimi. Eskiden insan gücüne ihtiyaç duyulan bu alanlarda artık her şey çok daha kolay. Ergonomik süpürme makineleri temiz, verimli ve kullanışlıdır.
14 ürün bulundu
| | |
Süpürme makinesi
1 yan süpürgeli, motorlu
Net
8.690,- TL
EUROKRAFT - Süpürme makinesi
iki yan süpürgeli, manuel
Net
2.500,- TL
Süpürme makinesi
turbo süpürme sistemi
Net
2.955,- TL
Süpürme makinesi
tek taraflı yan makaralı turbo süpürme sistemi
Net
4.390,- TL
Süpürme makinesi
ekstra geniş süpürme alanları ile turbo süpürme sistemi
Net
5.330,- TL
Süpürme makinesi
turbo süpürme sistemi, akü ile çalışır
Net
adet ve üzeri 6.810,- TL
Süpürme makinesi
tek merdaneli faraşlı, motorlu
Net
10.740,- TL
Süpürme makinesi
tandem merdane sistemli, manuel
Net
4.695,- TL
Net
5.390,- TL
Süpürme makinesi
tek merdaneli faraşlı, manuel
Net
4.245,- TL
Süpürme makinesi
tandem merdane sistemi ile, motorlu
Net
11.210,- TL
Süpürme makinesi
1 yan süpürgeli, manuel
Net
920,- TL
14 ürün bulundu
Süpürme makineleri
Süpürme makineleri ve yüksek basınçlı temizleme cihazları gibi temizlik cihazları hem işletmenizi temiz tutmanızı hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Kullanımı kolay, esnek ve ergonomik süpürme makineleri tüm alanları zahmetsiz bir şekilde temizlemenize olanak tanıyor. Bu ürünler gün içerisinde sıklıkla temizlik yapılması gereken alanlar için harika bir çözüm sunuyor. Başta büyük alanlar ve uzun koridorlar için özel olarak geliştirilmiş bu ürünler hayatınızı kolaylaştıracak her şeyi sağlıyor. Süpürme makineleri sayısız alana uygun olarak birçok farklı boyut ve donanımda da sunuluyor. Köşelerdeki süpürme işlemini kolaylaştırmak ve en küçük kirleri bile yakalamak için modellerin tamamı yüksek kaliteli naylondan üretilmiş bir veya iki süpürme yüzeyine sahip. Bunun yanı sıra birçok farklı süpürge genişliği arasında seçim yapma imkanına da sahipsiniz. Böylece hem dar hem de geniş alanlara uygun bir ürün bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Teknik donanımlara sahip modellerde ihtiyaca bağlı olarak farklı temizlik cihazları arasında seçim yapma şansına da sahipsiniz. Daha büyük boyutlara sahip yüksek performanslı cihazlar bir süpürme makinesi olarak kullanılabiliyor ve bir tandem merdane sistemi ile birlikte sunuluyor. Bu ürünler her türlü zemin kaplamalarının üstesinden kolayca gelebiliyor ve kendi tahrik sistemi tarafından hareket ettiriliyor. Daha küçük boyutlara sahip olan ve elle çalışan süpürge makineleri ise bir motor tarafından tahrik edilen bir merdane sistemi ve elektrikli süpürge makinesi ile birlikte sunuluyor. Bunun yanı sıra tüm modeller hem ıslak hem de kuru kir, toz, kum veya talaş gibi kalıntılar için idealdir. Büyük süpürge makineleri tüm bunların yanı sıra içecek kutusu gibi büyük nesneleri bile kolayca toplayabiliyor.

İç ve dış mekanlar için profesyonel temizlik
Süpürme makinelerinin sunduğu en önemli avantajlardan biri de sahip oldukları yüksek esnekliktir. Bu yüksek performanslı ve kullanıcı dostu cihazlar nedeyse tamamıyla sessiz çalışıyor. Tüm bunların yanı sıra dış mekanlar için aynı zamanda benzinli süpürge makineleri ve ısıtıcılar da sunuluyor. Süpürge makineleri birçok durumda süpürge ve faraşlar için verimli ve kullanımı kolay bir alternatif sunuyor. Uzun bir günün ardından çalışma alanını temizlemek her zaman işkenceye dönüşmek zorunda değil. Basit bir süpürme makinesi sipariş ederek eğilmeden, yorulmadan ve silmeden her şeyi kolayca temizleyebilirsiniz. Siz de hemen şimdi KAISER+KRAFT'ı ziyaret edebilir ve bir şirketi temiz tutmak için gerekli tüm ürünleri tek bir yerden satın alabilirsiniz.
Ürün karşılaştırması