+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Boya kutusunun rengi
Çizgi genişliği maks.
Çizgi genişliği min.
Tekerlek tipi
Teslimat içeriği
 

Boya ile işaretleme

Başlamak için ihtiyacınız olan tek şey bir işaret boyası ve işaretleme arabası: Top sahası etrafında bir tur, depodan geçen bir yol veya şantiye etrafında bir yolculuk. Önem arz eden alanları işaretlemek işte bu kadar kolay. Burada her türlü depo zemin işareti renkleri, elle işaretleme aletleri ve tam kapsamlı boya işaretleme setleri bulabilirsiniz.
15 ürün bulundu
| | |
Renk işaretleme aracı
kısa tutamaklı elle işaretleme cihazı
Net
517,- TL
Renk işaretleme aracı
uzun tutamaklı elle işaretleme cihazı
Net
581,- TL
Renk işaretleme aracı
tekerlekli işaretleme aracı
Net
1.045,- TL
Sprey ile işaretleme aracı
çizgi kalınlığı ayarlanabilir
Net
adet ve üzeri 625,- TL
Elle işaretleme cihazı
renk işaretlemesi için
Net
213,50 TL
Renk işaretleme seti
işaretleme aracı, 2 boya kutusu, ip, tebeşir
Net
940,- TL
İşaret boyası
hacim 750 ml, 1 pakette 6 kutu
Net
1.050,- TL
İşaret boyası
hacim 750 ml, 1 pakette 12 kutu
Net
1.900,- TL
Renk işaretleme seti
işaretleme arabası PREMIUM
Net
1.440,- TL
Net
1.010,- TL
Net
adet ve üzeri 644,- TL
Renk işaretleme seti
işaretleme arabası BASIC
Net
778,- TL
Net
864,- TL
Boya ile işaretleme seti
renk işaretleme arabası BASIC 1 kutu sarı boya ve 12 ek boya kutusu ile
Net
adet ve üzeri 1.185,- TL
15 ürün bulundu
İşaret boyaları – sınırları belirlemek önemlidir
İşaret boyaları sadece futbol sahasında bulunan oyunculara neyin nerede olduğunu göstermek için değil, işletme dahilinde görev alan çalışanlara da çalışma alanını, depo yollarını ve açık alanlarda bulunan park yerlerini işaretlemek için de kullanılır. İşaret boyaları başta etkili bir yönlendirme sistemi kurulması açısından büyük önem taşır. Ne de olsa istediğiniz yere sorunsuzca ulaşabiliyor olmanız günümüzde çok önemlidir. İş dünyasını belirleyen en önemli etkenlerde biri de zaman olduğundan yolda zaman kaybetmenin hiç sırası değil. Yolları ve tehlikeli bölgeleri işaretlemek için kullanacağınız işaretler tüm sürecinizi büyük oranda iyileştirecektir. Bunun yanı sıra iş ve özel hayatınızda da yenilikleri ve yeni ortaya çıkan tehlikeli noktaları etkili bir şekilde işaretlemenizi sağlarlar. Bu gibi alanların hemen fark edilmesi mümkün olmadığı için bu gibi noktaları etkili ve kolayca görülebilir şekilde işaretlemeniz hayati önem taşır. Yüksek kaliteli işaret boyaları ile işaretleyeceğiniz bölgeleri bu sayede emniyete alabilir ve olası kazaların etkili bir şekilde önüne geçebilirsiniz. İşaret boyaları sayesinde tehlikeli ve özel alanları vurgulayabilir ve bu alanları emniyete alabilirsiniz. KAISER+KRAFT'ta birçok işaret boyası seti ve bu setleri kullanmak için harika birer çözüm sunan pratik boya işaretleme cihazlarını birlikte sipariş edebilirsiniz. Kısacası; bu işaretleme cihazları ve işaretleme boyaları kombinasyonu sayesinde her yerin açıkça görünebilir bir biçimde işaretlendiğinden ve emniyete alındığından emin olabilirsiniz.

Renk işaretleri – yolunuzu bulmak işte bu kadar kolay
Kusursuz bir ortam sağlamak için doğru yerleri doğru şekilde işaretlemeniz hayati önem taşır. Bunun için kullanacağınız yüksek etkili işaret boyaları ile önemli alanları, tehlikeli noktaları ve yol bölmelerini hem profesyonel hem de kalıcı bir şekilde işaretleyebilirsiniz. Geniş kapsamlı bir geçiş engeli ve işaretleme yelpazesi sunan KAISER+KRAFT, her türlü ihtiyaca uygun bir çözüm bulacağınızdan emin oluyor. Renk işaretlemeleri kategorisi altında sunulan uygun maliyetli ve çevre dostu ürünler her türlü alanı etkili bir şekilde emniyete almanızı sağlıyor. Bu ürünler sayesinde sürprizlere ve beklenmedik durumlara karşı etkili bir önlem alabilirsiniz. KAISER+KRAFT yardımıyla tüm alanlarınızı koruma altına alabilirsiniz. Önemli alanlarınızı işaretlemek veya geçiş engeli ve işaretlemeler ile tüm sahanızın geçerli gereksinimleri karşıladığından emin olmak için de üstün kaliteli işaret boyalarımız arasında istediğiniz boyayı seçebilirsiniz.
Ürün karşılaştırması