+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Çizgi genişliği maks.
Çizgi genişliği min.
Renk
Tekerlek tipi
Teslimat içeriği
 

Boya ile işaretleme

İşaretleme boyası veya işaretleme spreyi ve bir işaretleme arabası yeter. Hemen işe başlayabilirsiniz: Futbol sahasının etrafında bir tur, depo içinde bir sürüş veya şantiye sahasının tarafında bir tur. Önemli şeyleri bu kadar kolay ve konforlu bir şekilde işaretleyebilirsiniz. Burada ayrıca hol işaretleme boyası, manuel işaretleme cihazları ve komple işaretleme setleri bulabilirsiniz.
15 ürün bulundu
| | |
Renk işaretleme aracı
kısa tutamaklı elle işaretleme cihazı
Net
698,- TL
Renk işaretleme aracı
uzun tutamaklı elle işaretleme cihazı
Net
783,- TL
Renk işaretleme aracı
tekerlekli işaretleme aracı
Net
1.410,- TL
Sprey ile işaretleme aracı
çizgi kalınlığı ayarlanabilir
Net
adet ve üzeri 738,- TL
Elle işaretleme cihazı
renk işaretlemesi için
Net
252,- TL
Renk işaretleme seti
işaretleme aracı, 2 boya kutusu, ip, tebeşir
Net
1.110,- TL
İşaret boyası
hacim 750 ml, 1 pakette 6 kutu
Net
1.240,- TL
İşaret boyası
hacim 750 ml, 1 pakette 12 kutu
Net
2.240,- TL
Renk işaretleme seti
işaretleme arabası PREMIUM
Net
1.945,- TL
Net
1.360,- TL
Net
adet ve üzeri 869,- TL
Renk işaretleme seti
işaretleme arabası BASIC
Net
1.050,- TL
Net
1.165,- TL
Boya ile işaretleme seti
renk işaretleme arabası BASIC 1 kutu sarı boya ve 12 ek boya kutusu ile
Net
1.920,- TL
15 ürün bulundu

İşaretleme boyası ve işaretleme spreyi – bu, sanat değil fakat çok büyük bir güvenlik!Boya ile kalıcı bir izlenim bırakmak için ikinci bir Picasso veya Van Gogh olmak zorunda değilsiniz. En azından konu, işletme dahilindeki güvenlik ve oryantasyon ise… Bu durumda birkaç iyi yerleştirilmiş çizgi; insanları, makineleri ve taşıma araçlarını güvenli ve karmaşaya yer bırakmayacak şekilde yönlendirmek için yeterlidir – bunu örneğin KAISER+KRAFT işaretleme spreyleri ile kolayca başarabilirsiniz. Bu esnada hangi hususların önemli olduğunu size açıklayacağız.
Hangi işaretleme boyası veya işaretleme spreyi nereye uygun?İnsanoğlu belirli renklere belirli bir şekilde tepki vermeyi öğrenmiştir. İşte tam da bu alışkanlığı işletmenizde değerlendireceksiniz. Bu esnada renkli çizgiler hol zeminleri ve dış mekanlar için sadece uzun vadeli bir çözüm değil, aynı zamanda bu renkli çizgiler ciddi oranda yerden tasarruf sağlıyor ve uyarı levhası, yol tabelaları ve bariyer ihtiyacını da azaltmaktadır.Neyi hangi şekilde ve hangi kapsamda işaretlemek zorunda olduğunuzu, ilgili iş yeri yönetmeliği (Almanya'da Madde 17) size ayrıntılı bir şekilde açıklıyor.Her kırmızı çizgi ve uygun şekilde taranmış alan, onu gören için sadece tek bir sinyal etkisine sahiptir: Buraya kadar, dur ve ileriye gitme! Sarı işaretleme boyası örneğin depo alanlarında kendini kanıtlamıştır çünkü o yüksek bir kontrast etkisine sahip ve dikkat çekiyor. Bu nedenle sarı çizgiler yaya ve araç yolu sınırlandırılmaları, raf ve makine konumları veya bölüm işaretlemeleri için en iyi tercihi oluşturuyor.Beyaz ise sokakların rengidir ve özellikle dış mekanlarda kullanılır – veya fabrika binası veya misafir bölgesi ile ilgili açıklama yazılarında. Fakat daha farklı bölgeleri işaretlemek, eski işaretlemeleri örtmek veya farklı bir kontrast oranına ihtiyaç duyuyorsanız, size bu konularda da yardımcı olabiliyoruz.
İşaretleme boyaları ve işaretleme spreyleri uzun vadeli çözümlerİşaretleme boyasının işletme dahilindeki güvenlikte büyük bir rol oynadığı bir sır değil. Uygun işaretleme cihazları ile temiz çizgileri en iyi şekilde çizebileceğiniz de…İşaretleme boyasının kalitesinin ne kadar önemli olduğu, genelde ancak uzun vadede kendini gösteriyor. Her yağmurdan sonra veya fabrika zeminini dip bucak temizledikten sonra tüm çizgileri yeniden çekmekten daha önemli işleriniz mutlaka vardır. Bu nedenle KAISER+KRAFT'ta sanayi ve ticari kullanım için optimize edilmiş, aşırı yüksek aşınmaya ve çok sayıda kimyasallara karşı dayanıklı olan boyalar satın alabilirsiniz. Size bu hususta danışmanlık yapmamızı ister misiniz? O zaman lütfen bizi arayın.

Ürün karşılaştırması