+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Kaldırma aralığı
Taşıma kapasitesi
 

Alt montaj ayakları ve tekerlekli ayaklar

Ayak mı sürüyorsunuz? Sorun değil. Sizin için ürün yelpazemizde alt montaj ayaklarına ve tekerlekli ayaklara yer verdik. Bu çok yönlü kullanılabilir yardım gereçleri boru, tahta ve diğer uzun mallar gibi ağır ve hantal yüklerle çalışmanız gerektiğinde günlük atölye işlerinizi kolaylaştırır.
3 ürün bulundu
| | |
EUROKRAFT - Makara yuvası
V-taşıyıcılı, kaldırma aralığı 635 - 1025 mm
Net
2.140,- TL
EUROKRAFT - Makara yuvası
çelik taşıma yuvası ile, kaldırma aralığı 675 - 1065 mm
Net
2.255,- TL
EUROKRAFT - Makara yuvası
çelik taşıma yuvası ile, kaldırma aralığı 610 - 970 mm
Net
2.320,- TL
3 ürün bulundu
İnanılmaz kolaylık sağlayan alt montaj ayakları ve tekerlekli ayaklar.
Ağır paletler, uzun borular ve kullanışsız tahtalar: Atölyeler ve şantiyelerde çalışan herkes alt montaj ayaklarının ve tekerlekli ayakların ne kadar mükemmel yardımcılar olduğunu çok iyi biliyor. Peki bu iki ürün arasındaki fark ne? Çok basit. Örneğin alt montaj ayaklarını üzerinde çalıştığınız paletleri belirli bir yüksekliğe getirmek için kullanabilirsiniz. Paletin altına birkaç tane alt montaj ayağını koyarak istediğiniz yüksekliği ayarlayabilir ve zaman kaybetmeden hemen işe koyulabilir veya kaldığınız yerden çalışmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca, bir alt montaj ayağı ile tezgahınızın raf alanını kolay bir şekilde büyütebilirsiniz. Güvenlik koşullarını hiç sorun etmeyin. Son derece dayanıklı modellerimiz sayesinde zorlu günlük atölye işlerinizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey alt montaj ayağınızın yeterli taşıma kapasitesine sahip olup olmadığını öğrenmektir. İşiniz bittiğinde alt montaj ayağınızı katlayın ve yerden tasarruflu bir şekilde saklayın veya daha sonra kullanacağınız kullanım alanlarına götürün.

Kullanımı kolay alt montaj ayakları ve tekerlekli ayaklar.
Tekerlekli ayaklar bazı ürünleri hareket ettirmek için gerekli gücü kayda değer oranda azaltıyor. Bu sayede freze ve delme makinesi gibi ağır yükleri destekleyebilir veya uzun boru ile tahta parçalarını taşıyabilirsiniz. Bunları aynı zamanda normal taşıyıcı rulo veya V taşıyıcı ve bilyalı makara gibi aksesuarlarla destekleyebilirsiniz. Ayrıca, avantajları bununla da bitmiyor, bu ürünler sayesinde çalışma tezgahlarınızı sadece öne arkaya değil her yöne hareket ettirebilirsiniz. Bununla birlikte ergonomik yapısı ile de dikkat çekiyor. Oldukça kullanışlı tekerlekli ayaklar sayesinde yüksekliği kademesiz olarak ayarlayabilirsiniz bu şekilde eğilip kalkmanıza ve büyük zahmetler çekmenize gerek kalmıyor. Hemen şimdi ihtiyacınıza uygun modeli bulun!
Ürün karşılaştırması