+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Malzeme
Renk
 

Şemsiyelikler

Birçok firma bir şeyi gözden kaçırıyor: Şemsiyelikler. Ortalıkta dağınık halde bulunan ıslak şemsiyelerin görüntüsünden daha kötü bir şey yoktur. Şemsiyelikler giriş bölgelerini kuru ve temiz tutar. Bir de istediğiniz tarzda şemsiyeliği bulduysanız … mükemmel!
8 ürün bulundu
| | |
2 parçalı set, şemsiyelik ve çöp sepeti
paslanmaz çelik yüksek derecede polisajlı, kare delikli sac
Net
672,- TL
Şemsiyelik, yükseklik 610 mm
delikli sac, galvanizli
Net
457,- TL
Şemsiyelik, yükseklik 610 mm
paslanmaz çelik, fırçalanmış
Net
adet ve üzeri 497,- TL
Net
406,- TL
2 parçalı set, şemsiyelik ve çöp sepeti
paslanmaz çelik, mat fırçalanmış, dekoratif yarıklı som sac
Net
946,- TL
Şemsiyelik, yükseklik 490 mm, Ø 230 mm
çıkartılabile su tablası ile
Net
556,- TL
8 ürün bulundu
Şemsiyelikler
Hem gardırobunuzun kuru kalmasını hem de şemsiyelerinizin ortada olmamasını istiyorsanız en mükemmel kurtarıcınız şemsiyelikler. Yağmurlu bir gün dışarıdan eve döndüğünüzde ıslak ve her yerinden su damlayan şemsiyenizi bu şemsiyelikler sayesinde güvenli bir şekilde saklayabiliyorsunuz böylece eviniz kuru kalıyor. Ayrıca bu şemsiyelikler sayesinde hem ıslak şemsiyelerin bütün odayı ıslatmasını hem de misafirlerinizin bu durumdan rahatsız olmasını önleyebilirsiniz. Her yere su damlatan ıslak şemsiyelerin otel ve mağaza gibi yerlerde taşınmaması hijyen ve görsellik açısından büyük avantaj sunuyor. Harika şemsiyelikler bu anlamda büyük destek sağlıyor. Gardırob bölümünde yer alan şemsiyelikler odayı daha geniş gösterebilir ve gardıroba uygun şekilde ayarlanabilir. KAISER+KRAFT sanal mağazamızdaki birbirinden farklı tasarımlara sahip şemsiyelikler hem ihtiyacınızı karşılıyor hem de odanıza farklı bir güzellik katıyor. Elbise dolaplarına entegre edilen şemsiyelikler sayesinde hem şemsiyelerinizi rahat bir şekilde saklayabiliyor hem de yerden tasarruf ediyorsunuz. Aynı zamanda şemsiyelikler daha fazla alana sahip gardıroplara yerleştirilebilir bu şekilde hem odaya girildiğinde göze hitap edebilir hem de giriş alanının daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Mükemmel tasarımlara sahip kullanışlı şemsiyelikler
Şirketlerin resepsiyon bölümlerinde kullanılan şemsiyelikler ve elbise askıları sayısız avantajlar sunuyor. Giriş alanında bulunan şık ve zarif bir şekilde tasarlanmış gardırop şirketin tarzı ve kaliteye verdiği önem hakkında fikir verir. Şirket ortamında kalite vurgulanıyorsa, şemsiyelik de bu genel resme uygun olmalıdır. Özellikle paslanmaz çelik şemsiyelikler şık ve hoş bir görünüm sağlıyor ve şık gardıropları mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Su hazneli pratik şemsiyelikler biriken suyun hızlı ve kolay bir şekilde boşaltılmasını sağlıyor. Şemsiyelerden damlayan suları toplayan hazne kolay bir şekilde çıkarılıyor ve boşaltılıyor. Delikli sac bölmeli şemsiyelikler iyi bir havalandırma sağlayarak şemsiyelerin uzun süre ıslak kalmasını önlüyor ve şemsiyelerin tamamen kurumasını sağlıyor. KAISER+KRAFT sanal mağazamızdaki şemsiyelikler şık tasarımı ve pratik kullanımı ile size sayısız avantajlar sunuyor. Şirketinizin güzel görünmesini sağlamak için online mağazamızdan yüksek kaliteli, şık ve kullanışlı gardırop aksesuarlarını hemen sipariş edin.
Ürün karşılaştırması