+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Renk
 

Dekoratif saksılar, vazolar

Dekoratif saksılar ve vazolar çok önemlidir: Büyük veya küçük, alçak veya yüksek, plastik veya seramik … ve çiçek saksıları ve vazoları tabi ki de iyi görünmeli. Bizim için hiç sorun değil; burada yapay ve gerçek bitkilerinize ev sahipliği yapacak çok çeşitli dekoratif saksı ve vazolar bulabilirsiniz.
15 ürün bulundu
| | |
Vazo PIZA konik
3,5 l, yükseklik 260 mm, 1 paket = 3 adet
Net
221,50 TL
Vazo PIZA konik
14 l, yükseklik 410 mm
Net
184,80 TL
Vazo PIZA konik
45 l, yükseklik 610 mm
Net
354,50 TL
Vazo SIENA konik
1,8 l, yükseklik 140 mm, 1 paket = 8 adet
Net
199,90 TL
Vazo SIENA konik
5 l, yükseklik 180 mm, 1 paket = 4 adet
Net
230,- TL
Vazo SIENA konik
17,5 l, yükseklik 270 mm, 1 paket = 2 adet
Net
243,50 TL
Vazo SIENA konik
41,5 l, yükseklik 360 mm
Net
305,- TL
Saksı CUBE
yükseklik 180 mm, 1 paket = 4 adet
Net
221,50 TL
Saksı CUBE
yükseklik 220 mm, 1 paket = 2 adet
Net
184,80 TL
Bitki saksısı
diz yüksekliğinde, 1 bitki için
Net
2.245,- TL
Bitki saksısı
kalça yüksekliğinde, 1 bitki için
Net
2.480,- TL
Bitki saksısı
diz yüksekliğinde, 2 bitki için
Net
2.605,- TL
Bitki saksısı
diz yüksekliğinde, 3 bitki için
Net
2.975,- TL
Bitki saksısı
kalça yüksekliğinde, 2 bitki için
Net
2.845,- TL
Bitki saksısı
kalça yüksekliğinde, 3 bitki için
Net
3.195,- TL
15 ürün bulundu
Bitkilerinize özel şık görünümlü saksı ve vazolar
Gerçek veya yapay bitkiler kullanıyor olmanız fark etmez: Bitki kullanan herkes bir saksı veya vazoya ihtiyaç duyar. Bu gibi ürünler içerisinde bulundukları mekana kusursuz bir şekilde uyum sağladığı için saksı ve vazolar tüm bitkilerin daha güzel görünmesini sağlıyor. Her türlü ihtiyaca uygun bir ürün bulmanız için size sayısız tasarıma sahip geniş kapsamlı bir saksı ve vazo yelpazesi sunuyoruz. Bunun için plastik, seramik veya paslanmaz çelik arasında seçim yapma şansına sahipsiniz. Bu saksı ve vazolar aynı zamanda kare, konik ve birçok farklı şekilde de sunuluyor. Satın alacağınız saksı ve vazoların her ortama ve ihtiyaca kusursuz bir şekilde uyum sağladığından emin olmanız için size birçok farklı renk seçeneği de sunuyoruz. Saksılar genellikle bitkileri ekmek ve bulundukları ortama daha güzel bir atmosfer katmak için kullanılırken, vazolar da renkli çiçeklerin düzenli ve güzel bir şekilde muhafaza edilmesini sağlıyor. Buradaki çiçekleri istediğiniz gibi sulayabileceğiniz için kolay kolay solmayacaklarından emin olabilirsiniz. Ayrıca, yapay bitkiler sipariş ederek tüm bu zahmetli işlerden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Bunun için dekorasyon taşları bile kullanabilirsiniz. Bizde bulabileceğiniz tüm saksı ve vazolar sayısız kullanım olanağı sunuyor. Buradaki sınırı biz değil, siz belirliyorsunuz!

Dekorasyon harikası saksılar ve vazolar
Saksı ve vazolar eşsiz birer dekorasyon harikasıdır. Sanal mağazamızda bulabileceğiniz çoğu yapay bitki bir saksı ile birlikte gönderilmesine rağmen bizde birçok farklı saksı ve vazo modeli de bulabilirsiniz. Çiçek vazoları ise sayısız tipte karşımıza çıkıyor. Konik vazolar genellikle uzun saplı çiçekler için harika bir çözüm sunarken, yuvarlak vazolar da daha kısa ve geniş buketler için harika bir çözüm sunuyor. Size işletmenizi güzelleştirecek basit bir ipucu verelim mi? Masanız üzerinize yerleştireceğiniz şık vazolarda sürekli olarak taze çiçekler sergilemeniz harika bir atmosfer oluşturacaktır. Müşterilerinizin bu gibi küçük jestlerden ne kadar çok etkilendiğini gördüğünüzde bize teşekkür edeceksiniz!
Ürün karşılaştırması