+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Adet başına ağırlık
Genişlik
Taşıma kapasitesi
Uzunluk
 

Yükleme rayları

Sorunsuz yükleme? Bizim dayanıklı yükleme raylarımız ile mümkün. Bu pratik sistem rampa rayı, rampa veya yükleme rampası olarak da bilinir ve birbirinden farklı yüksekliklerin eşitlenmesinde birebirdir. Köprü, merdiven rampası veya geçiş köprüsü; kendinize uygun modeli mağazamızda hemen şimdi seçin!
17 ürün bulundu
| | |
Eşik, iki parçalı
taşıma kapasitesi 500 kg
Net
adet ve üzeri 1.610,- TL
Geçiş köprüsü
taşıma kapasitesi 300 kg
Net
adet ve üzeri 1.435,- TL
Kenarlı geçiş köprüsü
taşıma kapasitesi 300 kg
Net
adet ve üzeri 2.425,- TL
Alüminyum yükleme rayı
yere temas yüzeyi delikli
Net
adet ve üzeri 1.055,- TL
Rampa, yüksekliği ayarlanabilir
taşıma kapasitesi 300 kg
Net
adet ve üzeri 3.790,- TL
Net
adet ve üzeri 4.685,- TL
Merdiven rampası, kaymaz
genişlik 1015 mm
Net
adet ve üzeri 5.030,- TL
Merdiven rampası, kaymaz
genişlik 1215 mm
Net
adet ve üzeri 5.600,- TL
Net
adet ve üzeri 4.375,- TL
Mobil alüminyum köprü
köprü uzunluğu 750 mm
Net
adet ve üzeri 2.645,- TL
Mobil alüminyum köprü
köprü uzunluğu 1000 mm
Net
adet ve üzeri 3.110,- TL
Mobil alüminyum köprü
köprü uzunluğu 1200 mm
Net
adet ve üzeri 3.720,- TL
Mobil alüminyum köprü
köprü uzunluğu 1500 mm
Net
adet ve üzeri 5.290,- TL
Mobil alüminyum köprü
köprü uzunluğu 1800 mm
Net
adet ve üzeri 6.165,- TL
Alüminyum yükleme rayı
taşıma kapasitesi 350 kg
Net
2.845,- TL
Alüminyum yükleme rayı
taşıma kapasitesi 400 kg
Net
2.235,- TL
Alüminyum yükleme rayı
taşıma kapasitesi 500 kg
Net
2.095,- TL
17 ürün bulundu
Yükleme desteği sunan yükleme rayları ve köprüleri
Eğimli yüzeylere sahip yükleme rayları, tekerlek ve lastiklere sahip araç ve cihazların üzerinden kolayca geçebilecek özel ürünlerdir. Sabit kurulumlu rampalara nazaran iki farklı yüksekliğe sahip yüzeyler arasına yerleştirilen bu ürünler bir nevi taşıma yüzeyi olarak kullanılıyor. İsteğe göre yan kenarlı ve kenarsız olarak teslim edilen bu yükleme rayları çelik veya alüminyum sacdan üretiliyor. İhtiyaca uygun olarak birçok farklı özellikte yükleme rayları da sunuluyor. Hangi rayı tercih edeceğiniz tamamıyla sizin ihtiyacınıza ve kararınıza kalmış. Kaldırma ve taşıma cihazları kategorisini inceleyerek yükleme yardımcıları ve rampalar olarak kullanabileceğiniz taşıma rayları ve köprüler bulabilirsiniz. Isıya karşı yüksek dayanıklı bu ürünler hem yüksek taşıma kapasitesine sahiptir hem de oldukça sağlamdır. Sanal mağazamızı ziyaret ederek yüksek taşıma kapasiteli birçok farklı tipte merdiven rampaları ve yükleme rayları bulabilirsiniz (örn. daha fazla kayma emniyeti sunan bu gibi özel baskılı merdiven rampaları gibi).

İşletmenize uygun üstün kaliteli yükleme rayları ve köprüleri
Online mağazamızı ziyaret ederek hem delikli hem de kaymaz özellikli yüzeylere sahip yükleme rayları bulabilirsiniz. Emniyet pimleri ve emniyet mandalları ise düşmeye karşı ekstra koruma sunuyor. Bu yelpazede alüminyumdan üretilmiş katlanabilir rampalar gibi ürünler de yer alıyor. Bu ürünler sadece yanlışlıkla yuvarlanmaya karşı koruma sunmakla kalmıyor, araç ve rampa gibi farklı yüzeyler arasındaki boşluğu da dolduruyor ve kaymaz bir yüzey sunuyor. KAISER+KRAFT bunun yanı sıra müşterilerine aynı zamanda yuvarlanmayı önleyen köprüleri kaymaz yüzeyli platformlar ve taşımayı kolaylaştıran iki açıklıkla da beraber sunuyor. Yüksek kaliteli ve geniş kapsamlı yükleme rayı ve köprü yelpazemizde kolayca hareket ettirilebilen bir katlanabilir köprü ve tutma çıtası da bulmanız mümkün. Bunun için güçlendirilmiş bir katlanabilir köprü seçeneğini de seçme imkanına sahipsiniz. Sunduğumuz profesyonel yükleme raylarının tamamı farklı taşıma kapasitelerine, uzunluklara ve genişliklere sahip.
Ürün karşılaştırması