+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Tekerlek çapı
Tekerlek kalitesi
Tespit ölçüsü
Uygulama şekli
 

Mobilya taşıyıcılar

Bozuk bir tekerleği mi değiştirmek istiyorsunuz veya yüksek kaliteli mobilya tekerleği arayışı içinde misiniz? Tebrikler, doğru yere geldiniz. Farklı mobilya tekerleklerini barındıran ürün yelpazemize göz atın ve kendinize uygun modeli bulun.
4 ürün bulundu
| | |
Proroll - Sandalye tekerlek
M 10 x 15 dişli, krom, 1 paket = 5 adet
Net
adet ve üzeri 275,- TL
Proroll - Sandalye tekerlek
M 10 x 15 dişli, siyah, 1 paket = 5 adet
Net
adet ve üzeri 95,20 TL
Proroll - Sandalye tekerlek
sıkıştırma halkalı saplamalı, siyah, 1 paket = 5 adet
Net
adet ve üzeri 95,20 TL
Proroll - Sandalye tekerlek
sıkıştırma halkalı saplamalı, krom, 1 paket = 5 adet
Net
adet ve üzeri 274,- TL
4 ürün bulundu
Mobilya tekerlekleri
Doğru mobilya tekerleklerini kullanarak en ağır ofis mobilyalarını bile mobil hale getirebilirsiniz. Sürekli olarak sunum ve toplantılar düzenleyen bir şirketseniz, bu gibi tekerlekli ofis mobilyaları size birçok avantaj sağlayacaktır. Sanal mağazamızda bulacağınız lastik ve tekerlekler ile masaları, bilgisayar mobilyalarını, tekerlekli kesonları ve ofis sandalyelerini donatabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde kullanılmaz hale gelen tekerlekleri bile kolay ve hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Ofis sandalyesi artık her ofiste mutlaka karşımıza çıkan en önemli ürünler arasında yer alıyor. Hayatımızı kolaylaştıran ofis sandalyelerinin birçoğu tekerlekler ile birlikte sunuluyor. Çoğu çalışma ortamında düzenli olarak kullanılan ve farklı boyutlara sahip olan bir veya birden fazla ofis masası, dolap ve raf bulmanız mümkün. Döner bir ofis sandalyesine sahip değilseniz oturarak çalışmanız mümkün değildir. Tekerlekli sandalyeler bu anlamda kesinlikle bir vazgeçilmez. Bizde birçok farklı malzemeden üretilen sayısız tekerlek modeli bulabilirsiniz. Tekerlek seçimi esnasında dikkat etmeniz gereken en önemli hususlar arasında bu tekerleklerin ne gibi zeminler üzerinde kullanılacağı yer alıyor. Halı gibi yumuşak yüzeyler üzerinde sert mobilya tekerlekleri tercih edilmesi gerekirken, sert zeminler için de yumuşak malzemeden üretilen tekerlekler tercih edilmelidir. Bazı durumlarda kullanılacak sandalye ve mobilya tekerleğinin antistatik olmasına da dikkat edilmelidir. Nasıl bir tekerleğe ihtiyaç duyduğunuz hiç fark etmez. Hemen şimdi sanal mağazamızı ziyaret ederek her ihtiyaca uygun bir mobilya tekerleği bulabilirsiniz.

Özel mobilya tekerlekleri
Online mağazamızı ziyaret ederek birçok farklı ihtiyaca ve amaca uygun sandalye ile mobilya tekerlekleri bulabilirsiniz. Ancak, doğru tekerlek seçimi esnasında dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var: Öncelikle doğru bağlantı türünü seçmelisiniz. Bunun için mobilya tekerleklerini takmanız için size saplama veya cıvata ile kelepçe halkaları sunuyoruz. Ayrıca, tekerleklerin üretildiği malzeme de bir o kadar önemlidir. Bunun için üzerinde kullanılacakları zemini dikkate almanız gerekir. Son olarak da görünümlerine dikkat etmelisiniz. Bunun için siyah ve şık tasarımlı poliamid veya parlak görünümlü ve krom kaplamalı tekerlekler arasında seçim yapabilirsiniz. Kesin olan bir şey var: Tüm tekerleklerimiz DIN normlarını karşıladığını göstermek için sıkı kontrollerden geçiriliyor.
Ürün karşılaştırması