+90 800 - 211 01 05 

Yenilikçi BT donanımları
Düzenli olarak bilgisayar, monitör veya sunucuların kullanıldığı her yerde BT donanımları da mevcut olmalıdır; bu gibi ortamlarda tüm cihazların daima kullanılabilir halde tutulması gerekir. Yüksek kaliteli malzeme kullanımı ve fonksiyonel tasarım sayesinde özel PC mobilyaları her türlü koşula uyarlanabilir ve bilgi sistemi çevreden gelebilecek her türlü tehlikeye karşı korunabilir. Doğru BT donanımları sayesinde tüm kablolar organize edilebilir, oda tasarımı korunabilir ve teknik işlevsellik korunabilir. BT dolapları sayesinde kablo karışıklıkları ortadan kaldırılır, aşınmalar önlenir ve ofis donanımlarına kusursuz bir şekilde uyum sağlanır.

Her türlü amaca uygun BT donanımları
BT donanımları çok farklı amaçlar için kullanılabilir. Ofis mobilyaların yanı sıra özel PC masaları veya ayaklı kürsüler de monitör ve bilgisayar kasaları için gerekli alanları sunar. Bu sayede elde edilebilecek ilave eşya gözleri ve çekmeceler ile kitap, klasör veya veri taşıyıcıları için fazladan depolama alanı sağlanabilir. Atölye kullanımları için ise kilitlenebilir kapılı dayanıklı PC dolapları ve çalışma istasyonları tercih edilebilir. Bu gibi akıllıca tasarımlar hem küçük bir alanda bolca yer hem de konforlu bir saklama alanı sunuyorlar. PC dolaplarının işletme dahilinde farklı yerlerde kullanılacağı durumlarda ise dolapların tekerlekler ile donatılması da bir o kadar fayda sağlamaktadır. Tüm bunların yanı sıra büyük sunucu veya komple ağ donanımların muhafaza edilebilmesi için özel sunucu ve ağ dolapları da mevcuttur. Ürün yelpazemizde yer alan BT donanımlar için ihtiyaca bağlı olarak farklı boyutlar da söz konusudur. Ürün yelpazesinde bulunan ürünler arasında tekli sunucular ve tüm kabloları ile birlikte ilgili tüm sunucuları, monitörleri, ve ağ donanımlarını tek bir yerde toplayan büyük ağ dolapları da yer alıyor. Bu BT donanımları sayesinde tüm cihazlar tek bir noktadan kontrol edilebiliyor. Gerekli sağlamlığı ve güvenilirliği sunması için burada da yüksek kaliteli malzemelere ve işçiliğe güveniliyor. Cihazların mümkün olan en iyi şekilde havalandırılmasını sağlamak amacıyla sunucu ve ağ dolapları aynı zamanda yivli baza, kapı veya yan paneller ile donatılmıştır.Online mağazamızı ziyaret ederek atölye ve ofis ortamları için özel olarak tasarlanan ve PC, sunucu veya ağ donanımları için yer sunan birçok yüksek kaliteli BT donanımı arasında seçim yapabilirsiniz.

PC mobilyaları

Pahalı elektronik eşyalarınızı saklayabileceğiniz en doğru yer: Bilgisayar mobilyaları. Bu sayede bilgisayar, yazıcı, dizüstü bilgisayar ve diğer cihazlarınızı güvenli, konforlu ve düzenli bir şekilde kaldırabilir ve yazı masanızda daha fazla alan yaratabilirsiniz. Doğru aksesuarları kullanarak kablo kabusundan da kurtulabilirsiniz. Sonuç; daha huzurlu bir çalışma ortamı.
Ürün kategorilerimiz
Bilgisayar dolapları ve iş istasyonları
Yazıcı, klavye ve diğer donanımları barındırırlar, yer tasarrufu sağlarlar ve ...
Priz grupları
Ofise veya işletmeye yeni gereçler geldiğinde, insan hemen onu aramaya başlar: ...
Ürün karşılaştırması