+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Genişlik
Malzeme
Referans hız maks. için
Renk
Uzunluk
Yüklenebilirlik
Yükseklik
 

Yol tümsekleri

Yol kasisleri sayesinde tüm yollarda daha fazla güvenlik: Yol kasisleri veya frenleme kasisleri yük aktarım noktaları, bina çıkışları veya yaya geçiş noktaları gibi önemli trafik noktalarında araçların fazla hızlı gitmesini önlüyor.
12 ürün bulundu
| | |
Net
adet ve üzeri 933,- TL
Park ve yönlendirme tümseği
uzun, tutamaksız,1 paket = 2 adet
Net
744,- TL
Park ve yönlendirme tümseği
uzun, tutamaklı, 1 paket = 2 adet
Net
1.065,- TL
Net
adet ve üzeri 2.200,- TL
Park ve yönlendirme tümseği
kısa, tutamaklı, 1 paket = 2 adet
Net
515,- TL
Net
adet ve üzeri 13.870,- TL
Yol tümseği
maks. 10 km/h referans hızı, u x g 405 x 250 mm
Net
599,- TL
Yol tümseği
maks. 20 km/h referans hızı, u x g 340 x 250 mm
Net
525,- TL
Yol tümseği
u x g x y 5000 x 350 x 50 mm
Net
2.895,- TL
Yol tümseği
u x g x y 2500 x 350 x 50 mm
Net
1.310,- TL
Yol tümseği, taşınabilir
kayma önleyici kaplaması hariç
Net
1.100,- TL
Yol tümseği, taşınabilir
kayma önleyici kaplamalı
Net
1.740,- TL
12 ürün bulundu

Yol kasisleri ve frenleme kasisleri: Hız azalır – güvenlik artar!Telaşın en yoğun olduğu anlarda, onlar çok değerli hale geliyor: İster şirket sahanızda ister müşteri otoparkında, KAISER+KRAFT yol kasisleri her zaman en uygun hızı sağlıyor. Faydaları bununla da kısıtlı değil: Bariyerler ve işaretlemeler bölümümüzdeki ürünlerle birlikte – hem iç hem dış mekanda – yaya ve her türlü araç trafiğinin ayarlanması için kapsamlı bir sistem hizmetinizdedir.
Hız kesme kasisleri: Yayalar ve araçlar için güvenlikZaman kısıtlı, bu nedenle zaman zaman biraz gaza basıyoruz. Yol kasisleri doğru noktalarda öngörülen hıza uyumu garanti ediyor ve böylece, şirket sahanızın yarış pistine dönüşmesini önlüyor – sinyal renkleri ve reflektörler sayesinde gece saatleri de dahil… Bu esnada araçlarınızda hasarların oluşması konusunda tasalanmanıza gerek yok: Kamyonlara dayanıklı, kaymaz profilli lastik karışımlar, lastikleri ve yürür aksamı koruyor. Yanal bitiş elemanları ve kablo kanalları ayrıca yayalar ve bisikletliler için yumuşak ve güvenli geçiş noktaları yaratıyor.
Doğru hız için doğru yol kasisiİstenen standart hıza bağlı olarak yol kasislerimiz farklı yüksekliklerde satışa sunulmaktadır: Yüksek kasisler düşük hız demek. Üstelik malzemede de tercih hakkı sizin. Çevre dostu bir ürün mü istiyorsunuz? Geri dönüşümden elde edilen kauçuktan üretilen hız düşürme kasisleri UV ışınlarına, yağ ve neme karşı dayanıklıdır ve –40 ila +80 °C sıcaklık aralığına rahatlıkla dayanıyor.
Yönlendirme ve bariyer sistemleri ile kombine edilmiş yol kasisleri – birlikten güç doğarKAISER+KRAFT işletme dahilindeki güvenlikle ilgili her husus için uygun ürünleri sunuyor. Bu nedenle yol kasislerimiz optimum şekilde yönlendirme direkleri, bariyer bantları, bariyerler, koruyucu kollar ve giriş alanlarında, yük aktarım noktalarında ve yaya geçiş noktalarına geniş bir görüş alanı elde ettiğiniz trafik aynaları ile kombine edilebiliyor. Bu şekilde çalışanlarınız şirket sahasında koruma altındadır ve kendilerini güvende hisseden müşteriler, memnuniyetle tekrar gelir. Sonuç: İşletme dahilindeki güvenlik karlıdır. Sorularınız mı var? Lütfen bizi arayın – size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Ürün karşılaştırması