+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Genişlik
Malzeme
Referans hız maks. için
Renk
Uzunluk
Yüklenebilirlik
Yükseklik
 

Yol tümsekleri

Yol tümsekleri sayesinde daha fazla güvenlik: Yol tümsekleri yükleme noktaları, çıkışlar veya yaya geçitleri gibi önemli trafik noktalarında araçların hızlı bir şekilde ilerlemesine engel oluyor.
12 ürün bulundu
| | |
Net
adet ve üzeri 1.360,- TL
Park ve yönlendirme tümseği
uzun, tutamaksız,1 paket = 2 adet
Net
473,50 TL
Park ve yönlendirme tümseği
uzun, tutamaklı, 1 paket = 2 adet
Net
677,- TL
Net
adet ve üzeri 576,- TL
Park ve yönlendirme tümseği
kısa, tutamaklı, 1 paket = 2 adet
Net
327,50 TL
Net
adet ve üzeri 8.565,- TL
Yol tümseği
maks. 10 km/h referans hızı, u x g 405 x 250 mm
Net
369,50 TL
Yol tümseği
maks. 20 km/h referans hızı, u x g 340 x 250 mm
Net
324,50 TL
Yol tümseği
u x g x y 5000 x 350 x 50 mm
Net
1.020,- TL
Yol tümseği
u x g x y 2500 x 350 x 50 mm
Net
509,- TL
Yeni
Yol tümseği, taşınabilir
kayma önleyici kaplaması hariç
Net
699,- TL
Yeni
Yol tümseği, taşınabilir
kayma önleyici kaplamalı
Net
1.110,- TL
12 ürün bulundu
Güvenliğin olmazsa olmazı: Yol tümsekleri
İhtiyaca bağlı olarak hem sürekli hem de geçici tipte sunulan yol tümsekleri trafiğin ve araç hızlarının kontrol altına alınması açısından çok etkili bir çözüm sunuyor. İşletme sahanıza yerleştireceğiniz yönlendirme ve yol tümsekleri sayesinde tüm trafiğin daha güvenli bir şekilde akmasını sağlayabilirsiniz. Bu ürünler özellikle yükleme alanları, çıkış noktaları, dönüş yerleri veya yaya yolları gibi tehlike arz eden noktalar için idealdir. Geçiş engelleri ve işaretlemeler kategorisi altında bulabileceğiniz tüm yüksek kaliteli KAISER+KRAFT ürünleri bir işletme sahasını emniyete almak için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri sunmaktadır. Hem kapalı hem de açık alanlar için uygun olan bu ürünler sadece kötü hava koşullarına karşı değil, aynı zamanda değişken sıcaklıklara karşı da yüksek dayanıklıdır. Yol işaretlemeleri ve yönlendirme tümsekleri ile sadece tehlikeli yol geçişlerini emniyete almakla kalmaz, aynı zamanda sahanızda bulunan tüm araçları ve insanları da etkili bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Araçların hızını etkili bir şekilde kontrol eden yol tümsekleri ile kamuya açık yerlerde, okullarda ve şirket alanlarında bulunan park yerlerini ve trafiği kontrol altına alabilirsiniz. Araçların hızını düşüren bu tümsekler güvenlik açısından kesinlikle bir olmazsa olmazdır.

İşletme sahanızı emniyete alanın üstün kaliteli yol tümsekleri
Araçların hızını etkili bir şekilde düşürmek için kullanılan yol tümsekleri araçlara herhangi bir zarar vermez. İşletme sahanızı emniyete almak için KAISER+KRAFT tarafından sunulan sinyal renkli ve kedi gözlü yol tümsekleri örneğin 10 veya 20 km/h tiplerde karşımıza çıkıyor. Trafik hızını düşürme açısından etkili bir çözüm sunan bu ürünler araçların lastikleri ve yürür aksamları için herhangi bir tehlike arz etmez. Kötü hava koşullarına karşı yüksek dayanıklı bu kaymaz tümsekler neredeyse tüm araçlar için uygundur. Yan kısımlarda bulunan parçalar ise yayalar ve bisiklet kullanıcıları için koruma sunar. Bu modeller aynı zamanda bir kablo donanımıyla da birlikte sunulur. Ayrıca, KAISER+KRAFT ürün yelpazesinde klasik tümseklerin yanı sıra kauçuk tümsekler de sunulmaktadır. Bu kaymaz yüzeye sahip tümsekler UV ışınlarına, yağlara, suya ve yüksek sıcaklık dalgalanmalarına karşı da oldukça dayanıklıdır. KAISER+KRAFT'ta geri dönüşümlü kauçuk modeller de mevcuttur. Bunlar hem UV ışınlarına hem de –40 ile +80 °C arası sıcaklıklara karşı yüksek dayanıklıdır. Yağlara ve asitlere karşı dayanıklı bu ürünler özel ve kaymaz bir üst yüzeye sahiptir. Geri dönüşümlü bu modeller güvenliği bir tık daha ileriye taşımak amacıyla aynı zamanda yansıtmalı sinyal şeritler ve kedi gözleri ile birlikte sunulmaktadır.
Ürün karşılaştırması