+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Hacim
Malzeme
 

Emniyetli kaplar

Adından da anlaşılacağı üzere: Emniyet kapları ve taşıma kutuları, tehlike arz eden sıvıların ve ürünlerin hem kamuya açık hem de işletme dahilindeki alanlarda güvenli bir şekilde taşınmasına hizmet ediyor. Aynı zamanda yanıcı, agresif maddelerin ve asit ile solventlerin güvenli bir şekilde depolanmasına, dozajlanmasına ve bertaraf edilmesine de olanak tanıyor.
20 ürün bulundu
| | |
Net
adet ve üzeri 367,50 TL
Net
adet ve üzeri 988,- TL
Net
adet ve üzeri 1.235,- TL
Justrite - Yıkama ve daldırma kabı
çelik sac, galvanizli ve boyalı
Net
adet ve üzeri 713,- TL
Net
adet ve üzeri 662,- TL
Net
adet ve üzeri 552,- TL
Ölçümleme ve taşıma ibriği
hassas ölçümleme musluğu ile
Net
adet ve üzeri 1.500,- TL
Net
adet ve üzeri 669,- TL
Net
adet ve üzeri 803,- TL
Net
adet ve üzeri 1.070,- TL
Justrite - Emniyetli kap
çelik, esnek metal hortumlu
Net
adet ve üzeri 1.225,- TL
Net
adet ve üzeri 1.315,- TL
Laboratuar paslanmaz çelik bidon
hassas ölçümleme musluğu ile
Net
adet ve üzeri 2.890,- TL
Net
adet ve üzeri 2.500,- TL
Net
adet ve üzeri 1.095,- TL
Justrite - Emniyetli atık kutusu SoundGard?
gümüş boyalı, gürültü seviyesi düşürülmüş
Net
adet ve üzeri 853,- TL
Yeni
Justrite - Emniyetli varil kapağı
200 litre variller için
Net
1.420,- TL
Alış-veriş rehberi kategorisi Emniyetli kaplar
20 ürün bulundu

Emniyetli kaplar ve taşıma kutuları: Maksimum koruma sunan güvenli çözümlerYüksek yanıcı sıvılardan agresif temizleyicilere kadar her şey: Söz konusu laboratuvar, üretim hattı ve atölyeye sahip işletmeler olduğunda tehlikeli maddeler oldukça önemli bir rol oynuyor. Çevre ve insan güvenliğini korumayı ve sorunsuz bir iş akışı sağlamayı hedefleyen yasalar bu konuda çok sayıda yönerge yayımlamıştır. Siz de bu yönergeleri izleyerek KAISER+KRAFT’ta her türlü ihtiyaca uygun bir emniyetli kap ve taşıma kutusu bulabilirsiniz. Burada doğru ürün seçimi ile ilgili merak ettiğiniz her şey mevcut.Emniyetli kaplar ve taşıma kutuları söz konusu olduğunda yasalar ne diyor?Söz konusu tehlikeli madde kullanımı olduğunda takip etmeniz ve göz önünde bulundurmanız gereken birçok düzenleme mevcut. Bu düzenlemelerde kullandığınız tehlikeli maddeler ve gerekli güvenlik ürünleri hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.Bu anlamda dikkate almanız gerekenler düzenlemeler arasında ''Tehlikeli maddelerin taşınabilir kaplarda saklanması'' TRGS 510, ''Laboratuvar düzenlemeleri'' TRGS 526 ve ''Endüstriyel güvenlik yönetmeliği'' (BetrSichV) yer alıyor.Örneğin: TRGS 510 özellikle az miktarda tehlikeli maddelerle çalışan işletmelere yönelik hazırlanmıştır ve sadece gerektiği kadar tehlikeli madde hazırlanmasını ve kullanılmasını öngörmektedir. Bunun için geri kalan tüm maddelerin uygun emniyetli kaplar içerisinde depolanması ve kurallara uygun işaretlenip muhafaza edilmesi gerekir.Bu düzenlemelerle ilgili dikkat edilmesi gereken en önemli husus: Çevre, güvenlik ve çalışan sağlığı üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilecek tüm tehlikeli maddeler, uygun emniyetli kaplar içerisinde depolanmalı ve muhafaza edilmelidir. Bu düzenlemeler lojistik, ürün girişi, depolama, dozajlama ve bertaraf gibi birçok konu hakkında ayrıntılı bilgiler içeriyor.Bu alanların her biri için birbirinden farklı kaplar, depolama donanımları ve güvenlik gereksinimlerinin geçerli olmasına rağmen gereksinimlerin birçoğu aynıdır:


  • Bu alanda kullanacağınız kapların tamamının amaca uygun malzemelerden üretilmiş olması gerekir. Ayrıca, madde direnci tüm durumlarda belirtilmelidir.

  • Bunun için işletme, aynı zamanda bir etiketleme sağlama yükümlülüğüne de sahiptir.

  • Kullanılacak tüm konteyner boyutları belirli bir miktar sınırlamasına sahip olmalıdır.

  • Tehlikeli madde kullanımı düzenli olarak kontrol edilmeli ve sürekli olarak belgelenmelidir.


Doğru emniyetli kap ve taşıma kutusu nasıl seçilir?KAISER+KRAFT’ta bulabileceğiniz tüm emniyetli kaplar ve taşıma kutuları özel sıvılar ile tehlikeli maddeler ve belirli kullanım alanları için özel olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle tüm gereklilikleri göz önünde bulundurmanız çok önemli.Doğru malzeme seçimi için öncelikle emniyetli kaplar dayanıklılık listesine bir göz atmanızı öneriyoruz. Burada birçok faydalı ipucu bulabilirsiniz. Kullanım amacı ise dikkate almanız gereken bir başka önemli husus: Bertaraf kutuları, küçük parçaları temizlemek için kullanılan yıkama ve daldırma kapları ile kıyaslandığında oldukça farklı tasarım ve özelliklere sahiptir.Bu aşamadan sonra ürün sayfasına geçebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus, depolanacak içeriğe uygun bir malzeme türü seçmektir. Bunun için çalışma alanında ihtiyaç duyduğunuz miktarı ve kullanım sıklığını belirlemeniz size birçok avantaj sağlayacaktır. Mevcut tehlikeyi asgari düzeyde tutmak amacıyla ihtiyaç duyduğunuz miktarı hesaplarken hassas olmanız oldukça önemli.Tüm bunların yanı sıra işaretleme ve etiketleme ürün yelpazemize de bir göz atmanızda fayda var. Bu sayede emniyetli kapları ve taşıma kutularını amacına uygun bir şekilde işaretlemek için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeye sahip olabilirsiniz.KAISER+KRAFT emniyetli kaplar ve taşıma kutularıKAISER+KRAFT’ta tehlikeli madde kullanımıyla ilgili bulabileceğiniz tüm ürünler en yüksek güvenlik gereksinimlerini bile eksiksiz bir şekilde karşılamaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için ilgili ürün sayfasına bakabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.Kullanım amacına ve depolanacak içeriğe bağlı olarak kutularla birlikte alev kapanları, dozajlama tertibatları, taşıma donanımları veya basınç emniyet valfleri de sipariş edebilir ve bu sayede hem işletmenizi hem de çalışanlarınızı etkili bir şekilde koruyabilirsiniz.Geniş kapsamlı ürün yelpazemizde daha fazla güvenlik sunan birçok aksesuar da bulabilirsiniz. Bu anlamda tehlikeli maddeler için kullanılan özel pompa tasarımlarımıza bir göz atabilirsiniz. Diğer aksesuarlar arasında ise huni, toplama küveti ve varil elleçleme tertibatı gibi sayısız aksesuar yer alıyor. Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Ürün karşılaştırması