+90 800 - 211 01 05 

Esnek kullanımlı veya sabit kurulumlu kaldırma araçları ve cihazları
İşletmenize uygun kaldırma araçları ve kaldırma cihazları için online mağazamızı ziyaret edin. Herhangi bir şeyin güvenilir, emniyetli ve pratik bir şekilde kaldırılması gereken tüm durumlar için forklift ve makine kaldırıcıları, ağır yükler için kaldırma tezgahları veya esnek kullanım için vinçler gibi ideal çözümler mevcuttur. Bu gibi donanımlar sayesinde çalışanlar da dahil olmak üzere birçok farklı özelliğe sahip malzemeler istenen çalışma yüksekliğine kaldırılabiliyor. Bunun için 300 kg'a kadar ulaşan taşıma kapasiteleri katlanabilir sistemler için çocuk oyuncağı. 2000 ile 5000 kg arası taşıma kapasitesi sunan kaldırma araçları ve cihazları birçok farklı şekilde uygun yük kaldırma ekipmanları ile donatılmıştır. Transpalet ve makaslı transpaletler, hidrolik olarak büyük yükleri kaldırabilen hareketli taşıma cihazlarıdır. Bu kaldırma araçları isteğe bağlı olarak hassas teraziler ile birlikte de sunuluyor. Bu özellik sayesinde ilgili yüklerin ağırlıkları kaldırılırken bile herhangi bir ek işleme gerek duymaksızın ölçülebiliyor ve çalışma süreci önemli ölçüde hızlandırılabiliyor. Hidrolik kaldırma ve taşıma arabaları da birçok avantajı beraberinde getiriyor. Tekerlekli kaldırma araçlarının yanı sıra sabit kurulumlu kaldırma cihazları da bulunuyor. Sabit kurulumlu palangalı vinçler ve kolonlu döner vinçler sunan online mağazamız bu sayede çalışma yerinde sürekli olarak kullanılabilen kaldırma araçları sunuyor. Öncellikle getirilmesi gereken kaldırma cihazlarına karşın bu esnek çözüm herhangi bir ilave yere ihtiyaç duymaksızın her zaman kullanılabilir bir özellik sunuyor. Vinçler, mobil atölye vinçleri olarak da birçok farklı yapı tipinde mevcuttur. Kaldırma cihazları kamyon ve teslimat araçlarının doldurulması konusunda da bir o kadar faydalıdır. Burada yer alan kaldırma cihazlarına alternatif olarak yükleme rayları da kullanılabilir. Delikli, deliksiz ve diğer seçeneklere sahip yükleme raylarına ulaşmak için KAISER+KRAFT'a ulaşmanız yeterli.

Kaldırma araçları ve cihazları – altından kalkamayacağı yük yok
Kaldırma araçları ve cihazları kullanarak işletme, depo ve üretim bölümünde görev alan çalışanlarınızın işlerini oldukça hafifletebilir ve çalışma hızını karlı bir şekilde hızlandırabilirsiniz. Kolaylaştırılmış ve otomatikleştirilmiş çalışma süreçleri kesin bir şekilde hem çalışma hacmini hem de çalışma memnuniyetini artırabiliyor. Tüm bunların yanı sıra çalışanların sırtlarına, bacaklarına veya ellerine binen yükü azaltıyor ve sağlığı teşvik ediyor. Bu nedenle ağır yüklerin kaldırıldığı veya taşındığı şirketlerde kaldırma araçları ve cihazları kullanılması zorunludur. Yükünüzü azaltmak için siz de KAISER+KRAFT'ı ziyaret ederek kaldırma araçları ve buna benzer yüksek kaliteli ve uzun garanti süreli araçlar sipariş edin.

Kaldırma cihazları

Günlük iş yaşamının getirdiği yükler rahatsız edici boyutlara ulaştığında, kaldırma alet ve cihazları arzu edilen bir rahatlama sağlıyor. Manuel veya elektrikle çalışan paletli kaldırma araçları, daha büyük kaldırma cihazları, forkliftler, vantuzlar, vinçler veya kaldırma tezgahları; enerjinizi sömüren her zorluk için size uygun teknolojik rahatlık sunuyoruz.
Ürün kategorilerimiz
Çalışma platformları
İhtiyaç duyduğunuz her şey: Depo veya atölyelerde bulunan ve yüksek alanların ...
Çatallı forkliftler
Büyük hacimli ürünlerin veya ağır paletlerin kısa mesafeler üzerinden hareket ...
İstifleyiciler
İstifleyicileri kimse istemez. Hele hele çekme kollu transpaletleri, manuel ...
Kaldırma tezgahları
Kaldırmak, tekrar indirmek ve kaldırmak ve tekrar indirmek…. Kaldırma tezgahları ...
Makine kaldırıcılar
İşinizi kolaylaştırın: Ağır yükleri bizim makine kaldırıcılarımız ile hareket ...
Mini liftler
Küçük, güçlü ve sırtınızı sevindiren şey nedir? Doğru cevap: Bizim mini ...
Vantuzlar
Şimdi baskı uyguluyoruz, daha doğru bir ifadeyle vakum. Bu her vantuzun ...
Vinçler
Vinç kelimesinin turna anlamına gelen eski Yunanca ''kranich'' kelimesinden ...
Yük kaldırma donanımları
Kaldırma, taşıma veya emniyete alma için her zaman doğru yük kaldırma donanımı ...
Yükleme rayları
Sorunsuz yükleme? Bizim dayanıklı yükleme raylarımız ile mümkün. Bu pratik ...
Ürün karşılaştırması