+90 800 - 211 01 05 

Kaldırma cihazları

Günlük iş yaşamının getirdiği yükler rahatsız edici boyutlara ulaştığında, kaldırma alet ve cihazları arzu edilen bir rahatlama sağlıyor. Manuel veya elektrikle çalışan paletli kaldırma araçları, daha büyük kaldırma cihazları, forkliftler, vantuzlar, vinçler veya kaldırma tezgahları; enerjinizi sömüren her zorluk için size uygun teknolojik rahatlık sunuyoruz.
Ürün kategorilerimiz
Çalışma platformları
İhtiyaç duyduğunuz her şey: Depo veya atölyelerde bulunan ve yüksek alanların ...
Çatallı forkliftler
Büyük hacimli ürünlerin veya ağır paletlerin kısa mesafeler üzerinden hareket ...
İstifleyiciler
İstifleyicileri kimse istemez. Hele hele çekme kollu transpaletleri, manuel ...
Kaldırma tezgahları
Kaldırmak, tekrar indirmek ve kaldırmak ve tekrar indirmek…. Kaldırma tezgahları ...
Makine kaldırıcılar
İşinizi kolaylaştırın: Ağır yükleri bizim makine kaldırıcılarımız ile hareket ...
Mini liftler
Küçük, güçlü ve sırtınızı sevindiren şey nedir? Doğru cevap: Bizim mini ...
Vantuzlar
Şimdi baskı uyguluyoruz, daha doğru bir ifadeyle vakum. Bu her vantuzun ...
Vinçler
Vinç kelimesinin turna anlamına gelen eski Yunanca ''kranich'' kelimesinden ...
Yük kaldırma donanımları
Kaldırma, taşıma veya emniyete alma için her zaman doğru yük kaldırma donanımı ...
Yükleme rayları
Sorunsuz yükleme? Bizim dayanıklı yükleme raylarımız ile mümkün. Bu pratik ...
Alış-veriş rehberi kategorisi Kaldırma cihazları

Her amaca ve her yüke uygun kaldırma araçları ve cihazlarıEn güçlü çalışanlarınız bile belirli bir süre sonra yorulur ve en kötü senaryoda sağlık sorunlarıyla karşılaşır. Ancak, siz de bu soruna bir kaldırma aracı ve cihazı ile artık bir son verebilirsiniz! Bu ürünleri kullanarak her türlü yükü bir yerden bir yere kolayca taşıyabilir ve tüm iş akışınızı daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Kendi ihtiyacınıza en uygun kaldırma aracı ve cihazını bulmak için geniş kapsamlı KAISER+KRAFT ürün yelpazesini inceleyebilirsiniz.Kaldırma araçları ve cihazları: Dikkat etmeniz gereken bir şey var mı?Evet, var. Bu ürünlere bir de nakliye cihazlarını eklediğimizde farkı belki biraz daha iyi anlayabilirsiniz. Bunlar arasında her türlü yük için kullanılan kaldırma araçları ve cihazları da yer alıyor. Palet kaldırıcılar ve transpaletler bunun için harika birer örnek teşkil ediyor.Vinç gibi klasik kaldırma cihazları ise bu gibi ürünlere kıyasla çok fonksiyonlu ve sabit ürünlerdir. Belirli bir hareket alanına sahip olan bu cihazları kullanarak en ağır yükleri bile kolayca kaldırmanız ve yerleştirmeniz mümkün. Bu ürünler başta çok ağır makine parçaları ve benzeri nesneler olmak üzere sayısız taşıma ihtiyacına uygundur.Bu nedenle hangi ihtiyaca uygun bir ürün aradığınız önemlidir: Aradığınız ürünü taşımak ve kaldırmak için mi kullanacağınız, yoksa kaldırma arabası ve kaldırma tezgahı gibi bir ürüne mi ihtiyaç duyduğunuz büyük önem taşıyor.Hangi ihtiyaca hangi kaldırma aracı ve cihazı uygun?Bunun için işletmeniz dahilinde kaldıracağınız ve taşıyacağınız yüklerin hem boyutu hem de ağırlığı büyük önem taşıyor. Bu anlamda müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürünler arasında iki model dikkat çekiyor:  • Siz de çoğunlukla palet ürünleri alıyor ve gönderiyorsanız, transpalet ve çatallı kaldırma arabalarımız tam da size göre.

  • Tüm bunların yanı sıra yüksek fonksiyonel mini liftler ve geniş kapsamlı aksesuar yelpazesi de atölye gibi alanlarda sayısız avantaj ve kullanım olanağı sunuyor.Kaldırma aracı ve cihazları kapsamında nelere dikkat edilmelidir?KAISER+KRAFT’ta bulabileceğiniz cihazları kullanmak için herhangi bir ehliyete ihtiyaç duymazsınız. Ancak, tüm durumlarda iş güvenliği yönergelerine sürekli olarak bağlı kaldığınızdan emin olun.Doğru ürün seçimi esnasında dikkat etmeniz gerekenler:  • taşınacak yükün ağırlığı ve boyutu

  • gerekli kaldırma aralığı (dikey)

  • transpaletlerde çatal uzunluğu ve cihazın taşıma genişliği


Bunun yanı sıra forklift gibi tüm taşıma cihazlarının seçiminde de doğru ürünü seçmeniz büyük önem taşıyor. Sonuç olarak sadece zemin koşulları değil, manevra kabiliyeti ve yuvarlanma direnci de doğru taşıma aracı ve cihazını bulmanız konusunda önemli bir rol oynuyor. Daha fazla bilgi edinmek için tekerlek ve lastikler alışveriş rehberimizi inceleyebilirsiniz.Ayrıca, kullanmış olduğunuz cihazların gerekli taşıma kapasitesine sahip olup olmadığınızı kontrol etmeniz de önemlidir. Kısacası: Yükün ağırlık noktasına ve statik sebeplere bağlı olarak çoğumuz genellikle düşündüğümüzden daha yüksek bir taşıma kapasitesine sahip cihazlara ihtiyaç duyarız. Bu nedenle daha yüksek taşıma kapasitesi sunan bir cihaz sipariş ederek fazladan konfor ve fonksiyonelliğe sahip olabilirsiniz.Size nasıl yardımcı olabiliriz?Siz de hemen şimdi bizimle iletişime geçebilir ve her türlü yük ve taşıma ihtiyacına uygun bir cihaz bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra özel üretimler ve kaldırma aracı ile cihazları hakkında daha fazla bilgi edinmek için de bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Ürün karşılaştırması