+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Derinlik
Genişlik
Yükseklik
 

Temiz oda masaları

Temizden daha temiz olabiliriz; hatta hijyenik mekanlar yaratabiliriz. Laboratuvarınızı veya çalışma alanınızı hijyenik ve profesyonel şekilde oluşturun. Kendinize uygun birçok farklı tipte hijyenik oda masalarını burada bulabilirsiniz.
8 ürün bulundu
| | |
Laboratuvar tartı masası
taşıma kapasitesi 200 kg
Net
adet ve üzeri 11.670,- TL
Tekerlekli laboratuvar masası
raf tabanlı, taşıma kapasitesi 200 kg
Net
adet ve üzeri 4.770,- TL
H ayak iskeletli laboratuvar masası
oturarak çalışma yüksekliği 750 mm
Net
adet ve üzeri 3.345,- TL
H ayak iskeletli laboratuvar masası
ayakta çalışma yüksekliği 900 mm
Net
adet ve üzeri 3.230,- TL
C ayak iskeletli laboratuvar masası
oturarak çalışma yüksekliği 750 mm
Net
adet ve üzeri 4.000,- TL
C ayak iskeletli laboratuvar masası
ayakta çalışma yüksekliği 900 mm
Net
adet ve üzeri 4.120,- TL
Polipropilen tablalı hijyenik oda masası
paslanmaz çelik iskelet, yükseklik 900 mm
Net
adet ve üzeri 4.260,- TL
Hijyenik oda eviye masası
iki kapılı, çift panolu
Net
adet ve üzeri 17.460,- TL
8 ürün bulundu
Profesyonel alanlara uygun hijyenik mekan masaları
Sanal mağazamızda bulabileceğiniz hijyenik mekan donanımlarının büyük bir kısmı hijyenik mekan masalarında oluşuyor. Bu masalar hem yüksek kalite gereksinimleri karşılamalı hem de güçlü olmalıdır. Örneğin, paslanmaz çelik hijyenik mekan masaları özellikle yüksek taşıma kapasiteleriyle dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra kullanım alanına bağlı olarak cilalanmış veya elektro parlatılmış ürünler de bulunuyor. Delikli masa tablasına sahip modeller ise fazladan hava sirkülasyonu sağlıyor. Havada bulunan kirler bu sayede yere düşebiliyor ve daha sonra kolayca temizlenebiliyor. Ayarlanabilir ayaklı hijyenik mekan masaları ise masanın her zaman düz kalmasını sağlıyor ve bir şeylerin yanlışlıkla düşmesini önlüyor. Özellikle de laboratuvar gibi alanlarda düz bir masaya sahip olmanız önemli. Ancak bu sayede kazalardan kaçınabilir ve tehlikeli kimyasalların ortama karışmasını önleyebilirsiniz.

Pratik hijyenik mekan masaları
Ölçüm ve analiz tartılarını düzgün bir şekilde yerleştirmek için pürüzsüz bir zemine ihtiyaç duyarsınız. Hijyenik mekan masaları bu amaç doğrultusunda deliksiz masa tablalarıyla birlikte sunuluyor. Bunun yanı sıra farklı uzunluk, derinlik ve yüksekliğe sahip masalar da sunuluyor. Böylece her ihtiyaca uygun bir ürün bulabilirsiniz. KAISER+KRAFT size birçok farklı boyuta ve özelliğe sahip hijyenik mekan masaları sunuyor. Hijyenik mekan masaları lavabo olarak da görev görüyor. Ancak, bunun için sadece bir küvet değil, uygun bir lavabo armatürü ve tahliye borusu da kullanılması gerekiyor. Bizde ofis odaları ve atölyeler için uygun hijyenik mekan masaları da bulmanız mümkün. Peki ya aksesuarlar? Merak etmeyin, bizde gerekli tüm aksesuarları da bulmanız mümkün. Bu sayede hijyenik mekan masalarını askılı dolaplar, tekerlekli kesonlar, monitör modülleri ve tezgahlar ile birleştirmeniz bile mümkün. Bizde her ihtiyaca uygun boyutta sunulan bir hijyenik mekan masa modeli bulabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak kendi ihtiyacınıza uygun özel üretimler geliştirmemiz ve üretmemiz de mümkün.
Ürün karşılaştırması