+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Derinlik
Genişlik
Yükseklik
 

Depo konteynerleri

Çok fazla eşyaya ancak yetersiz alana mı sahipsiniz? Aradığınız çözüm depolama konteynerleri olabilir. Bu konteynerler hem iç hem de dış mekanlarda esnek oda kullanımları ve dış etkenlere karşı mükemmel koruma çözümleri sunuyor.
6 ürün bulundu
| | |
İzolasyon konteyneri
galvanizli, ahşap taban ile
Net
adet ve üzeri 28.030,- TL
Hızlı montajlı konteyner
galvanizli, demonte, ahşap tabanlı değil
Net
adet ve üzeri 7.465,- TL
Hızlı montajlı konteyner
galvanizli, demonte, ahşap tabanlı
Net
adet ve üzeri 7.795,- TL
Hızlı montajlı konteyner
galvanizli, montajlı, ahşap tabanlı
Net
adet ve üzeri 8.670,- TL
Malzeme konteyneri kombinasyonu
galvanizli, ahşap taban yok
Net
adet ve üzeri 25.170,- TL
Malzeme konteyneri kombinasyonu
galvanizli, ahşap taban ile
Net
adet ve üzeri 26.700,- TL
6 ürün bulundu
Tam kapsamlı ve güvenli depolama konteynerleri
Bu kategoride birbirinden farklı depolama konteynerleri, malzeme konteynerleri, izolasyon konteynerleri ve hızlı montajlı konteynerler bulabilirsiniz. Açık mekan kullanımına uygun bir malzeme konteyneri satın alarak ürünlerinizi, çalışma cihazlarınızı ve eşyalarınızı ıslanmayacak ve kötü hava koşullarından etkilenmeyecek şekilde depolayabilirsiniz. İstiflenebilir özellikli depolama konteynerleri ise depolama alanınızdan mümkün olan en iyi şekilde faydalanmanızı sağlıyor. Hızlı montaj imkanı sunan hazır mekanlar ise hem uzun hem de kısa vadede fazladan kullanım alanı sunuyor. Depolama konteynerlerin bu kadar güvenli ve kullanışlı olması sadece kullanılan malzemelere değil, sahip oldukları emniyetli kilitlere ve diğer yüksek kaliteli özelliklere de borçlu. Malzeme ve depolama konteynerleri özellikle lojistik ve ara depolamalar için harika bir çözüm sunuyor. Bu yüksek güvenli ve çok yönlü konteynerler sayısız kullanım imkanı sağlıyor.

Malzeme konteynerleri, depolama konteynerleri ve oda sistemleri
Malzeme konteynerleri ve oda sistemleri hem önceden monte edilmiş hem de demonte şekilde sipariş edilebiliyor. Ahşap tabanlı depolama konteynerleri ise kolayca temizlenebiliyor ve hijyenik bir kullanım imkanı sağlıyor. Galvanizli, boyalı veya farklı bir konteyner modeli tercih edeceğiniz, bu tür konteynerleri kullanacağınız yere ve depolayacağınız ürüne bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Ayrıca, depolama konteynerleri için genelde ek bir temele ihtiyaç duyulmamaktadır. Patentli hızlı montajlı konteynerler herhangi bir ek alete ihtiyaç duymaksızın kolayca monte edilebiliyor. Bunun için burada gösterilen ve galvanizli bir trapez saca sahip olan hızlı montajlı konteyner harika bir örnek teşkil ediyor. Malzeme konteynerleri ve hızlı montajlı konteynerler özellikle mevcut depolama alanlarının belirli bir ölçüde genişletilmesi veya büyütülmesi gerekli olduğu durumlarda pratik bir çözüm sunuyor. Bu tür konteynerleri ihtiyacınıza bağlı olarak açık veya kapalı mekanlara kolayca yerleştirebiliyor ve sorunsuzca kullanabiliyorsunuz. Bu ürünlerin sahip olduğu basit yapı sayesinde sökme işlemleri de kurulum işlemleri kadar kolay. Bu ürünleri kullanan şirketler böylece işletme sahalarından mümkün olan en iyi şekilde faydalanabiliyor. KAISER+KRAFT'ı ziyaret ederek geniş kapsamlı depo alanı sistemleri yelpazemizi inceleyebilir ve kendi ihtiyacınıza uygun bir ürün seçebilirsiniz. KAISER+KRAFT'ta her ihtiyaca uygun bir depolama konteyneri, hazır mekan ve konforlu çözüm bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Birleştirebilir sistemler sayesinde kısıtlı depolama alanlarınızda bile kolayca 30 m² kadar ilave alan yaratabilirsiniz.
Ürün karşılaştırması