+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Derinlik
Genişlik
Kategori
Kesme genişliği
Rulo ağırlığı için
Rulo çapı için
Yükseklik
 

Paketleme masaları

Paketleme masası sayesinde her şey çok kolay: Kartonu yerleştirin. Katlayın. Yapıştırın. Çevirin. Hava yastıklı folyo doldurun. Ürünü yerleştirin. Tekrardan folyo kullanın. Teslimat belgesini eklemeyi unutmayın. Katlayın. Yapıştırın. Adres etiketini ekleyin. Paketi tartıya koyun. Bitti. Sıradaki karton gelsin: Paketleme masalarımız sayesinde bu işler çocuk oyuncağı.
16 ürün bulundu
| | |
Net
2.560,- TL
Paketleme masası STARTER
eşya rafı ve kesme cihazlı
Net
6.040,- TL
Tekli kesme standı
y x d 1050 x 800 mm
Net
adet ve üzeri 2.560,- TL
Net
3.850,- TL
Kesme standı
y x d 1250 x 800 mm
Net
adet ve üzeri 3.675,- TL
Net
adet ve üzeri 2.310,- TL
Çift kesme standı
y x d 1550 x 800 mm, çıkış yüksekliği ayarlanabilir
Net
adet ve üzeri 6.840,- TL
Masa altı sarma arabası
y x d 800 x 800 mm
Net
adet ve üzeri 1.990,- TL
Masa altı kesme cihazı
y x d 800 x 800 mm
Net
adet ve üzeri 4.630,- TL
Dik kesme standı
g x d 950 x 800 mm
Net
adet ve üzeri 4.205,- TL
Paketleme masası PROFI LINE
çelik çekmeceli komple paketleme istasyonu
Net
7.315,- TL
Paketleme masası PROFI LINE
karton dergi raflı komple paketleme istasyonu
Net
7.290,- TL
Yeni
TRESTON - Paketleme KOMBI
g x d 1800 x 900 mm
Net
7.570,- TL
Yeni
TRESTON - Kesme donanımı
paketleme için 1800 x 900 mm
Net
3.780,- TL
Yeni
Büzme kafası tertibatı
rulolar halinde büzme folyosu için
Net
8.310,- TL
16 ürün bulundu
Sevkiyatı kolaylaştıran paketleme masaları
Satış mağazalarımızda bulunan paketleme masaları sayısız avantaj sunuyor. Yoğun tempoyla çalışan tüm işletmeler için hız faktörü hayati önem taşıyor. Kullanışlı paketleme masaları bu anlamda çalışanların hızlı ve verimli çalışmasına olanak sağlıyor. Yükseklik ayarı, kesme cihazları veya lambalar gibi genişletmeler ergonomik çalışma ortamları sunuyor; bu şekilde paketleme işlemlerine yönelik çalışmalar da hız kazanıyor. Her paketleme masası aynı değildir, bu sebeple farklı özellikler göz önünde bulundurulmalıdır. Mektuplar ve küçükten büyüğe her paketin gönderim işlemlerinde paketleme işleminin hatasız ve doğru bir şekilde yapılmasını sağlamak için yeterli çalışma alanının mevcut olması gerekir. Uygun paketleme masalarının üzerinde sınıflandırma, paketleme ve ücretlendirme işlemleri için yeterli alan mevcut. Özellikle büyük hacimli ürünler veya büyük miktarların hazırlık aşamasında yeterli çalışma alanının olması sistematik ve hızlı çalışma açısından büyük rol oynuyor. Çoğu paketleme masası klasörler, zarflar, kaşeler ve diğer malzemeler için ek yerleştirme yüzeyleri sunuyor. Dolayısıyla paketleme masaları sayesinde hem zamandan tasarruf edebilir hem de en önemli malzemelerinizi kolayca bulabileceğiniz şekilde saklayabilirsiniz.

Yüksek kaliteli paketleme masaları
Elektrostatik toz boyalı çelik yapı ve plastik kaplama çalışma tablasından oluşan paketleme masasının ana modülü genişletilebilir özelliktedir ve esnek bir sistem yapısına sahiptir. İhtiyacınıza göre uygun kombinasyonlar tasarlayabilir ve birleştirebilirsiniz. Sanal mağazamızda paketleme masaları için raf gibi farklı yerleştirme yüzeylerine sahip genişletme elemanlarını da bulabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra zarf, klasör ve kartonların dik şekilde depolanması için kısmen yükseklikleri ayarlanabilir raf ve çelik kemerler mevcut. Paketleme masası rafları büyük ağırlıkları bile sorunsuz bir biçimde taşıyacak şekilde yüksek dayanıklı olarak tasarlanmıştır. İlave masa altı çekmeceleri ise daha fazla depolama alanı sunuyor. Bu sayede posta pulu, kaşe, kalemler ve diğer küçük eşyaları güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz. Paketleme masaları için 1000 mm'ye kadar değişken kesme genişliğine sahip tamamlayıcı nitelikte entegre kesme cihazları mevcut. İlave bir kesme standı, masa tablası kenarına sorunsuz bir şekilde vidalanabilir. Metal arka paneli, evrak raf, tekerlekli kutu, klavye rafı ve diğer aksesuarlara sahip paketleme masaları ürün yelpazemizi tamamlayan ürünler arasında yer alıyor.
Ürün karşılaştırması