+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Genişlik
Göz açıklığı
Kapı genişliği maks.
Kapı yüksekliği
Renk
Yükseklik
 

Koruyucu ızgaralar

Güvenlik çiti veya koruyucu kafesler çalışan makine ve sistemlerde personelin ve donatımların korunması açısından kesinlikle bir vazgeçilmezdir. Aradığınız şey esnek tel örgü bölme paneli veya yerine monte edilmiş makine koruyucu ızgarası olması hiç fark etmez, doğru modeli burada bulacağınızı garanti ediyoruz!
14 ürün bulundu
| | |
Axelent - Köşe elemanı CONTOUR 90°
makine koruyucu ızgara X-GUARD CLASSIC için
Net
adet ve üzeri 2.995,- TL
Axelent - Taban desteği
makine ızgarası X-GUARD LITE için
Net
adet ve üzeri 481,50 TL
Net
adet ve üzeri 509,- TL
Net
adet ve üzeri 435,50 TL
Axelent - Kapı modülü
kanatlı kapı için
Net
adet ve üzeri 815,- TL
Axelent - Kapı modülü
sürgü kapı için
Net
adet ve üzeri 2.445,- TL
Axelent - Taban desteği
bölme paneli sistemi X-STORE için
Net
adet ve üzeri 214,- TL
Net
adet ve üzeri 475,- TL
14 ürün bulundu
Optimum oda ayrımı sağlayan koruyucu ızgaraları
Koruyucu ızgaralar, hazır mekanlar ve bölme panelleri tüm şirketlerde harika bir oda bölme çözümü sunuyor ve en yüksek güvenlik gereksinimleri bile eksiksiz bir biçimde karşılıyor. Hemen şimdi sanal mağazamızı ziyaret ederek hem harika bir genel görünüm hem de benzersiz bir fiyat-performans oranı sunan benzersiz oda sistemleri bulabilirsiniz. KAISER+KRAFT her türlü şirket ihtiyacını eksiksiz bir şekilde karşılamak amacıyla uzun yıllardır seçili üretici ve tedarikçilere ait tam kapsamlı ve yüksek kaliteli ürün seçenekleri sunuyor. Bu oda sistemlerinin ne kadar iyi olduğunu anlamanız için onları bir kez görmeniz yeterli. Örneğin, tel örgü ayraçları gibi taşınabilir koruma ızgaraları hem çalışanları hem de donanımları kusursuz bir şekilde koruyor ve harika birer pratik çözüm sunuyor. Bazı durumlarda tavana kadar uzanan sabit kurulumlu bölme panelleri ve makine koruyucu ızgaraları ise mükemmel bir koruma sağlıyor. Özel emniyet camı ile donatılan modeller ise sadece diğer tarafta neler olduğunu görmenizi sağlamakla kalmıyor, ışık kaynaklarından da en iyi şekilde faydalanmanıza imkan tanıyor. Komple hazır mekanlar ise hassas cihaz ve makineleriniz için etkili bir toz koruması sunuyor.

Hızlı kurulabilir ve sökülebilir koruyucu ızgaralar
Kapalı yapıya sahip oda sistemleri ile karşılaştırıldığında, mobil koruyucu ızgaralar (örn. Axelent markalı makine koruyucu ızgaralar) hızlı kurulabilir ve sökülebilir özellikleriyle ara depolama gibi ihtiyaçlar için de harika birer çözüm sunuyor. Burada kullanılan tekli ızgaralar ihtiyaca bağlı olarak birkaç basit adımla çıkarılıp kaldırılabiliyor. Bu sayede geçici ihtiyaçlarınız için etkili bir koruma tertibatına sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu bölme sistemlerini kullanarak yeni tesis ve makine kurulumu gibi çalışma alanlarınızda istediğiniz koşullara kolayca sahip olabilir ve kusursuz bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz. Buradaki tüm koruyucu ızgaralar elektrostatik toz boyalı çelik, galvanizli tip ve diğer seçeneklerde mevcut. Hemen şimdi online mağazamızı ziyaret ederek minimum 3 yıl garanti süresi sunan yüksek kaliteli oda sistemleri satın alabilir ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm aksesuarları birlikte sipariş edebilirsiniz.
Ürün karşılaştırması