+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Kategori
Yükseklik
 

Yapay bitkiler

''Bu gerçek mi?'' Bu soruyu yapay bitkilerimizden birisini almaya kadar verdiğinizde daha sık duyacaksınız çünkü yapay palmiyeleri, çalıları, etli yapraklıları ve çimleri gerçeklerinden ayırt etmek imkansız. Yapay bitkilerimizle sosyal alanlarınızda hoş bir atmosfer yaratmaya hazır olun!
21 ürün bulundu
| | |
Zamia
beyaz plastik saksı
Net
adet ve üzeri 399,- TL
Şimşir sütun
kare, ahşap kovalı
Net
342,50 TL
Yeni
Lavanta çiçeği 3'lü set
plastik saksı, siyah
Net
229,- TL
Yeni
Manolya ağacı
yükseklik 1250 mm
Net
636,- TL
Yeni
Gül topu ağacı
yükseklik 900 mm
Net
445,- TL
Yeni
Gül topu ağacı
yükseklik 1300 mm
Net
763,- TL
Yeni
Net
254,50 TL
Yeni
Çayır çimi, 2'li set
plastik saksı, siyah
Net
280,- TL
Yeni
Çim demeti
plastik saksıda, siyah
Net
adet ve üzeri 231,- TL
Yeni
Çim demeti
plastik saksı, siyah
Net
adet ve üzeri 280,- TL
Yeni
Miscanthus çimi
plastik saksı, siyah
Net
490,- TL
Yeni
Net
280,- TL
Yeni
Yucca palmiyesi
beyaz seramik saksı
Net
245,- TL
Yeni
Muz bitkisi
plastik saksı kahverengi
Net
700,- TL
Yeni
Net
840,- TL
Yeni
Areka palmiye
plastik saksı, siyah
Net
adet ve üzeri 2.090,- TL
Yeni
Kentya palmiyesi, 2'li set
beyaz seramik saksı
Net
420,- TL
Yeni
Draçena
plastik saksı, siyah
Net
adet ve üzeri 266,- TL
Yeni
Yelpaze şeklinde palmiye
plastik saksı, siyah
Net
420,- TL
Yeni
Areka palmiye
plastik saksı, siyah, gerçek dokunuş
Net
504,- TL
21 ürün bulundu
Harika bir dekorasyon imkanı tanıyan yapay bitkiler
Yapay bitkiler genellikle gerçek bitkilerin büyüyebileceği kadar ışık veya uygun koşullar bulunmayan ortamları yeşillendirmek için tercih ediliyor. Bu bitkiler büyümek ve yaşamak için ışık, ısı, su ve benzeri gerekliliklere ihtiyaç duymadığından neredeyse her yerde ve alanda kullanılabiliyor. Yapay bitkilerin sunduğu en önemli avantajlardan biri de bu. Bunun yanı sıra hamam veya yüzme havuzu gibi alanlarda görülen nemli ortamlar bu dekorasyon bitkilerine zarar veremiyor. Gastronomi veya otel gibi alanlarda müşteriler saksılara sıklıkla izmarit ve içecek gibi maddeler atıp döktüğünden, gerçek bitkiler bu gibi zorlu koşullarda ne yazık ki gelişemiyor. Yapay bitkiler dolayısıyla bu gibi alan ve koşullarda da birçok avantaj sunuyor. Ancak, yapay bitikler bunun haricinde de birçok avantaj sunuyor. Bu bitkiler herhangi bir bakıma ihtiyaç duymuyor. Yapay bitkileri sulamanıza gerek kalmıyor ve toprağı yenileme ve yaprakları temizleme derdinden de sonsuza kadar kurtulabiliyorsunuz. Yapay bitkiler aynı zamanda uzun bir kullanım ömrü de sunuyor. Bunlar uzun yıllarca sürekli olarak yeşil kalıyor ve isteğe bağlı olarak çiçeklerle birlikte sunuluyor. Yapay bitkiler tüm bunların yanı sıra herhangi bir sulama, bakım ve artı çalışma gücüne ihtiyaç duymadığından gerçek bitkilere kıyasla her açıdan daha uygun maliyetli bir kullanım sunuyor.

Geniş kapsamlı bir yapay bitki botaniği
KAISER+KRAFT'ın sanal mağazasında birçok farklı özelliğe ve görünüme sahip yapay bitkiler bulabilirsiniz. Ayrıca, saksı ve vazo bölümünde yapay bitkiler için sayısız aksesuar arasından istediğini ürünleri seçebilirsiniz. Yapay bitkilerimizden birini satın alarak alışveriş merkezinizi, gastronomi ve otel bölümünüzü, spa merkezi ve havuzunuzu ya da fitnes salonu ile diğer alanlarınızı kolay ve uygun maliyetli bir şekilde güzelleştirebilirsiniz. Bunun için yapay bitki yelpazemizi incelemeniz yeterli: Bizde bulabileceğiniz yapay sukulent, çim, bonsai, fikus ağacı, Akdeniz bitkisi, bambu, palmiye, yapraklı bitki, orkide ve sayısız daha birçok farklı bitki türü ile harikalar yaratabilirsiniz. Günümüz ürünlerde yüksek malzemeler kullanıldığından yapay bitkileri gerçek bitkilerden ayırmak neredeyse imkansız. Yapay bitkiler artık eskisi gibi ucuz ve kötü görünmüyor. Bu ürünlerde kullanılan malzeme ve ayrıntılar, yapay bitkilerin gerçek bitikler gibi görünmesini sağlıyor ve bulundukları yerde harika bir atmosfer yaratıyor.
Ürün karşılaştırması