+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Malzeme
Uzunluk
 

Çöp kıskaçları, toplama cihazları

Kıskaç ve toplama cihazlarımız sayesinde tüm çöpler kolayca toplanabiliyor. Çöp toplama kıskaçları size kısacası şu avantajı sunuyor: Eğilmek, dokunmak veya burnunuzun dibinde kötü kokulara artık son.
4 ürün bulundu
| | |
Çöp toplama aleti
çöp toplama kıskacı
Net
141,90 TL
Çöp toplama aleti
kısa kıskaç, plastik püskürtme uç
Net
303,- TL
Çöp toplama aleti
kıskaç, plastik püskürtme uç
Net
adet ve üzeri 291,50 TL
Çöp toplama aleti
çelik uçlu kıskaç
Net
adet ve üzeri 303,- TL
4 ürün bulundu
Çevrenizi temiz tutmanızı sağlayan çöp kıskaçları ve toplama cihazları
Çöp kıskaçları ve toplama cihazları temizlik personelimizin en önemli silahlarıdır. Onlar sadece çevremizi temiz tutmakla kalmıyor, aynı zamanda şehirlerimizin ortasında bulunan yeşil alanlarımızın, kamu binalarımızın ve şirketlerimizin de güzel ve düzenli görünmesini sağlıyor. Toplama cihazları ve çöp kıskaçları hijyenik bir çöp bertarafı için kesinlikle bir vazgeçilmez. Bu araçlar sayesinde çalışanlar eğilmeden ve çöplerle doğrudan temas etmeden etrafta bulunan tüm çöpleri kolayca toplayabiliyor. Toplama cihazlarının çalışma kalitesini gözle görülür şekilde arttırdığı gerçeği yadsınamaz. Omurgaya binen yükü büyük ölçekte azaltan çöp kıskaçları özellikle yoğun kullanımlarda büyük fayda sağlıyor. Çalışma sahası çok daha kısa bir sürede temizlenebiliyor ve bu sayede farklı işler için de daha fazla zaman ayrılabiliyor. Bunun için ayrıca tutma kollu cihazlar ve sivri uçlu araçlar arasında seçim yapma şansına sahipsiniz. Çöp kıskaçları hem plastik hem de metal tiplerde mevcut. Örneğin, çelik uçlu modellerle zemine yapışan çöp artıkları bile kolayca kazılabiliyor ve toplanabiliyor. Çimli alanlarda bulunan artıkları ve çöpleri toplamak için ise metal şişler büyük avantaj sağlıyor. Tüm bunların yanı sıra toplama cihazlarının uzunluğu da ihtiyaca bağlı olarak birkaç basit hareketle ayarlanabiliyor. Çöp kovalarını ve kağıt sepetlerini boşaltmak için örneğin 500 mm uzunluğunda bir çöp kıskacı kullanılması tavsiye ediliyor.

Çöp kutusuna uygun toplama cihazı seçimi
Doğru çöp kıskacı seçiminin yanı sıra ihtiyacınıza uygun bir çöp bertaraf sistemi de tercih etmeniz işiniz daha da kolaylaşacaktır. Bunun için örneğin farklı boyutlara veya pedallı geri dönüşüm atık kutusu özelliğine sahip tekerlekli çöp bidonları arasında seçim yapabilirsiniz. Bu sayede toplama esnasında bile çöpleri etkili bir şekilde ayırmaya başlayabilirsiniz. Çöplerin uzun bir süre bekletilmesi gerektiği durumlarda ise kapatılabilir çöp bidonlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca: Kullanacağınız çöp kutusunun yüksekliği de önemli bir role sahiptir. Çöp kutusunun yeteri kadar yüksek olmaması veya çok yüksek olması birçok sorunu beraberinde getirir. Sanal mağazamızda sadece çöp bidonları veya çöp torbaları değil, yüksek kaliteli çöp kıskaçları veya toplama cihazları için de harika donanımlar bulabilirsiniz. Online mağazamızı ziyaret ederek tüm bu ürünlerimizi rahatlıkla inceleyebilirsiniz.
Ürün karşılaştırması