+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
 

Hizmetler

Üzerinde hizmet yazıyorsa, içinde de sizi hizmet bekliyordur: Hizmetlerimizden memnun olmanızı ve bize severek sipariş vermenizi istiyoruz. Bu yüzden hizmet denilence aklımıza ilk gelen siz müşterilerimizsiniz. O yüzden size alışverişiniz esnasında değil, daha ziyade öncesinde ve sonrasında eşlik ediyoruz. Sizin mutlu bir gülümseyişiniz bizim için çok önemli.
12 ürün bulundu
| | |
asecos - Kullanım yerine ücretsiz teslimat
tehlikeli madde dolabı - dolap genişliği yakl. 600 mm
Net
812,- TL
asecos - Kullanım yerine ücretsiz teslimat
tehlikeli madde dolabı - dolap genişliği yakl. 900 mm
Net
956,- TL
asecos - Kullanım yerine ücretsiz teslimat
tehlikeli madde dolabı - dolap genişliği yakl. 1200 mm
Net
956,- TL
Kasa imha servisi
maks. 100 kg
Net
0,01 TL
Kasa taşıma servisi
kullanım yerine ücretsiz teslimat
Net
0,01 TL
Kasa imha servisi
kilogram başına fiyat
Net
0,01 TL
Boşaltma
ek ücret
Fiyatları lütfen sorunuz
Boşaltma
forklift ile
Net
487,- TL
Vinçli / forkliftli boşaltma
tehlikeli madde depo konteyneri için
Fiyatları lütfen sorunuz
Özel model
özel isteklerinize göre
Fiyatları lütfen sorunuz
Yedek parça
ürün için
Fiyatları lütfen sorunuz
Özel boya
neredeyse her RAL renginde mevcuttur
Net
0,15 TL
12 ürün bulundu
Hizmetler
Sanal mağazamızda bulabileceğiniz ve sipariş edebileceğiniz birçok ürünle birlikte hizmetler de satın alabilirsiniz. Günlük faaliyetlerimiz esnasında kendi donanımlarımızla çözemeyeceğimiz veya çözmeye çalışırken zorlanacağımız sayısız sorunlarla karşılaşıyoruz. Örneğin, eski bir kasa taşınacak veya yenisiyle değiştirilecek. Yeni ofis mobilyaları teslim edilmesine rağmen kurulum hizmeti dahil değil. Söz konusu ürün bir kamyonla indirilmesi gerekiyor ancak oraya kamyonla ulaşmak mümkün değil veya bir CAD planlaması gerekli. Bu gibi durumlarda bir hizmet satın almanız size büyük kolaylık sağlayacaktır. Bu ve buna benzer bir hizmetimizden faydalanarak ilave insan gücüne veya aksesuara ihtiyaç duymaksızın tüm işlerin kalifiye personelimiz tarafından gerçekleştirilmesini sağlayabilir ve hem para hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

İki yönlü kazanç
Tek bir tıklamayla sadece ürünün kendisini değil, profesyonel hizmetimizi de birlikte satın alabilir ve zorlu veya zahmetli işlerle uğraşmak yerine bunların kalifiye ekibimiz tarafından gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Bu nedenle tek seferlik görevler için bir hizmet satın almanız akıllıca olacaktır. Plan dışı görevlerin yerine getirilmesi için KAISER+KRAFT'a gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Bu hizmetler kasa taşıma işlerinden kamyonları kurallara uygun olarak boşaltmak için kullanılan istifleme araçlarına kadar tüm ihtiyaçları kapsıyor. KAISER+KRAFT'ın diğer hizmetleri arasında bakım ve montaj hizmetleri ile yedek parça tedariki gibi hizmetler de dahildir.
Ürün karşılaştırması