+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Genişlik
Pano malzemesi
Uygun kağıt formatı
Yükseklik
 

Planlama panoları

Planlama panoları veya plan panoları bize iş yaşamımızda hepimizin aradığı şeyi sunarlar: Düzen, açıklık ve yapı! İster yıl planlayıcısı, hafta planlayıcısı, bakım planlayıcısı veya proje planlayıcısı; randevularınızın, tatil planlarınızın ve projelerinizin yönetimini planlama panolarımız ile düzene sokun.
22 ürün bulundu
| | |
MAUL - Plan tutucu
masa plan tutucuları
Net
869,- TL
Net
755,- TL
Net
adet ve üzeri 477,- TL
Kareli tahta
mıknatıslı
Net
adet ve üzeri 1.015,- TL
MAUL - Kareli tahta, beyaz
aralık 10 x 10 / 50 x 50 mm
Net
adet ve üzeri 477,- TL
MAUL - Planlama panosu
çok amaçlı planlayıcı
Net
530,- TL
MAUL - Planlama panosu
yıl planlayıcı
Net
adet ve üzeri 913,- TL
MAUL - Planlama panosu
ay/yıl planlayıcı
Net
913,- TL
Net
6.590,- TL
Net
adet ve üzeri 2.520,- TL
MAUL - Plan tutucu
3 döner kollu mobil plan tutucu
Net
1.885,- TL
MAUL - Plan tutucu
duvar plan tutucuları
Net
590,- TL
T kart planlayıcı, haftalık planlayıcı
her biri 24 yarıklı 7 modül
Net
606,- TL
T kart planlayıcı, yıllık planlayıcı
her biri 54 yarıklı 12 modül
Net
1.845,- TL
Yıl planlayıcısı SILVERLINE
365 gün olarak bölünmüştür
Net
743,- TL
Net
743,- TL
Hafta planlayıcı SILVERLINE
7 gün olarak bölünmüştür
Net
743,- TL
Yıl planlayıcısı
g x y 1200 x 900 mm, 365 gün olarak bölünmüştür
Net
adet ve üzeri 1.300,- TL
Yıl planlayıcısı
g x y 900 x 600 mm, 365 gün olarak bölünmüştür
Net
adet ve üzeri 753,- TL
Yıl planlayıcısı
g x y 900 x 600 mm, dikey ay bölmesi ile
Net
adet ve üzeri 753,- TL
22 ürün bulundu
Çok fonksiyonlu planlama tahtaları!
Alternatif ürünlerin çokluğunu göz önünde bulundurduğumuzda normal şartlar altında günümüzde artık planlama tahtaları ve geçmeli tahtalar kullanılmıyor olması gerekirdi. Sonuç olarak etrafımız planlama yazılımları, proje yönetim araçları ve özel organizasyon programları gibi birçok çözümle çevrilmiş durumda. Kısacası; bugün bir şey planlamak isteyen herkes sayısız araç kullanma imkanına sahip. Ancak, piyasada bu denli yüksek sayıda alternatif ürün bulunmasına rağmen planlama tahtaları atölye, işletme sahası ve ofis gibi tüm sektörlerin en önemli ofis donanımları arasında yerini almaya devam ediyor. Neden mi? Çok basit! Bu ürünler basit olmasına rağmen aslında çok kullanışlı ve pratiktir. Özel yazılımlar birçok avantajı beraberinde getirmesine rağmen bu ürünler dış etkenlere karşı daha hassastır ve zamanın kısıtlı olduğu yerlerde bu gibi aksaklıklar büyük zarara yol açabilir. Bunun yanı sıra bir monitör üzerinde sahip olduğunuz çalışma alanı da kısıtlıdır. Böylece büyük planlar üzerinde çalışırken bir noktadan sonra ipin ucunu kaçırmanız olasıdır. Ancak, bununla da bitmiyor... Planlama tahtaları birçok beyaz tahta ve bildiri panosu ile flipchart veya sunum paneli gibi ürünlere kıyasla da daha kullanışlı ve pratik bir kullanım imkanı sağlıyor. Basit olduğu kadar kullanışlı bir çözüm arayanlar için planlama tahtaları idealdir. Kullanmış olduğunuz bilgileri sadece birkaç hafta veya birkaç ay sergileyecek olmanız fark etmez: Doğru planlama tahtaları veya geçmeli tahtalardan birini kullanarak her şeyi her zaman kontrol altında tutabilirsiniz!

Birbirinden farklı avantajlar sunan planlama tahtaları.
Hangi planlama tahtasını seçmeliyim? Kulağa kolay gelse de doğru planlama tahtasını bulmak aslında o kadar da kolay değil! Bunun için öncelikle tahtayı ne amaç için kullanacağınızı belirlemeniz gerekiyor. Haftalık veya yıllık? Satır veya sütun? Proje veya bakım? Yoksa kişisel ihtiyaçlar için mi? Sanal mağazamızı ziyaret ederek kaynak yönetimi, zaman çizelgesi, proje planlaması, iş akış süreci gibi her amaca ve her ihtiyaca uygun bir planlama tahtası bulabilirsiniz. Bu sayede her şeyi kolayca kontrol altında tutabilirsiniz. Kısacası: Kendi ihtiyacınıza uygun bir planlama tahtası arıyorsanız, online mağazamızı ziyaret edebilir ve hangi tahtanın ne gibi avantajlar sunduğu hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Daha sonra istediğiniz ürünü kolayca sipariş edebilirsiniz!
Ürün karşılaştırması