+90 800 - 211 01 05 

Çöp kutusu – çöpten kurtulmanın profesyonel yolu
Her türlü çöp bertarafı için uygun çöp kutusu: çöpleri, değerli atıkları ve diğer atıkları olabildiğince hijyenik, kokusuz ve temiz bir şekilde bertaraf edilebilmesi için atıkların kolayca ayrılmasını ve toplanmasını sağlayan birçok farklı tipte çöp sistemi mevcuttur. KAISER+KRAFT'ın sunduğu geniş kapsamlı ürün yelpazesinde profesyonel değerli atık ayırma sistemlerinden pratik küllüklere kadar her şeyi bulabilirsiniz. Çöp toplayıcısı sayesinde büyük hacimli çöpler bile kolay bir şekilde çöp kovasına yerleştirilebiliyor. Yırtılmaz çöp torbaları hem güvenilir bir ara depolama imkanı sunuyor hem de çöp bidonlarını temiz tutuyor. Dış mekanlarda ve ofis dahilinde kullanılabilen çöp kutuları birkaç litreden 100 litrenin üzerine kadar hacimler sunuyor. Çöp kalıntıların toplanması için çelik ve plastikten üretilmiş farklı çeşitlerde kıskaçlar ve çöp toplama cihazları kullanılabilir. Gübrelenebilir kalıntılar için kullanılabilir özel çöp kutuları ve kağıt çöp torbaları. En ince ayrıntısına kadar büyük düşünülmüş bir değerli atık ayrıma sistemi sayesinde çeşitli atıklar tekrar değerlendirilmek üzere ayrılabiliyor. Bunun için entegre edilmiş çöp ayırıcılarına sahip çöp kutuları da mevcuttur.

Küllüklü çöp kutuları, çöp bidonları ve çöp kovaları
Alüminyum veya çelik sacdan üretilen küllükler sayesinde sigara köşeleri temiz tutuluyor. Kombi küllük sayesinde artık çöpler gibi atıklar da kolayca toplanabiliyor. Ayaklı ve duvar küllükleri yağmur koruması ile birlikte de teslim edilebiliyor. Alev söndürme tertibatlı emniyetli küllükler sayesinde yangın tehlikesi de önleniyor. Hem EUROKRAFT performans markasının çöp kutuları hem de tedarikçilerin atık sistemleri kullanılacakları yerlerde karşılaşacakları tüm gereksinimleri tam anlamıyla karşılayacak şekilde üretilen ürünlerdir. Online mağazamızda sadece çok fonksiyonlu çöp kutuları değil, aynı zamanda şık tasarımlı ve özel renkli çöp kutuları da bulabilirsiniz. Tekerlekler ile donatılan sürülebilir değerli atık konteynerleri ve çöp bidonları ise çöp torbaların teker teker A'dan B'ye taşınmasından ziyade daha esnek bir şekilde sürülerek taşınmasına imkan tanıyor. KAISER+KRAFT'ı ziyaret ederek çevrimiçi olarak işletmeniz için en uygun tipe ve kombinasyona sahip çöp sistemlerini seçin ve online mağazasında sipariş vererek yönetim bölümünden üretim bölümüne kadar kullanılacak olan çöp bertaraf sistemlerini en uygun şekilde tasarlayın.

Çöp kutuları

Şirket kullanımına uygun çöp kutuları: Bu yelpazemiz sanıldığının tersine aslında çok daha önemli. Sonuç olarak iş faaliyetlerinin yürütüldüğü her yerde çöpler de oluyor. Ancak, tüm koşullara uygun çöp kutularımız sayesinde her şey kontrolünüz altında.
Ürün kategorilerimiz
Çöp bidonları
Varile atın gitsin! Ancak herhangi bir varile değil. Burada birçok ...
Çöp kıskaçları, toplama cihazları
Kıskaç ve toplama cihazlarımız sayesinde tüm çöpler kolayca toplanabiliyor. Çöp ...
Çöp kutuları
Her şey kontrol altında mı? Öyleyse harika. Ne de olsa geri dönüşümlü atık ...
Çöp toplama arabaları
Büyük ofislerde veya geniş dış alanlarda çöp toplamak mı? Bu iş bizim çöp ...
Çöp torbaları
Torba ve paketleme özelliği sayesinde kağıt, atık çöp, biyolojik çöp ve ağır çöp ...
Değerlendirilebilir atık toplama kutuları
Onu düzgün bir şekilde toplamanız ve ayırarak değerlendirmeniz durumunda çöp ...
Kombi küllükler
İşe başlamadan önce bir elinizde kahveniz, diğer elinizde son sigaranız. Kombi ...
Küllükler
Giriş kapınızın ön bölümünde her tarafa dağılmış sigara izmaritleri mi var? Bu ...
Ürün karşılaştırması