+90 800 - 211 01 05 

Çöp kutuları

Şirket kullanımına uygun çöp kutuları: Bu yelpazemiz sanıldığının tersine aslında çok daha önemli. Sonuç olarak iş faaliyetlerinin yürütüldüğü her yerde çöpler de oluyor. Ancak, tüm koşullara uygun çöp kutularımız sayesinde her şey kontrolünüz altında.
Ürün kategorilerimiz
Çöp bidonları
Hadi atıkları kovaya atalım. Fakat lütfen herhangi bir yere değil, atıkları çöp ...
Çöp kutuları
Her şey kovada mı? Bu en iyisi. Çöp kovalarımıza ve geri dönüşüm atık toplama ...
Çöp toplama arabaları
Büyük ofislerde veya geniş dış alanlarda çöp toplamak mı? Bu iş bizim çöp ...
Çöp torbaları
Torba ve paketleme özelliği sayesinde kağıt, atık çöp, biyolojik çöp ve ağır çöp ...
Değerlendirilebilir atık toplama kutuları
Onu doğru ayrıştırırsanız ve geri dönüşüm atıklarını toplarsanız, çöpün de bir ...
Kıskaçlar, çöp kıskaçları
Kıskaç ve diğer ürünlerimiz sayesinde tüm çöpler kolayca toplanabiliyor. Çöp ...
Kombi küllükler
Bir elinizde kağıt bardaktaki kahveniz, diğerinde iş başı yapmadan önce ...
Küllükler
Giriş kapınızın önünde izmaritler mi var? Buna katlanmak zorunda değilsiniz. ...

''Çöplerinizden kurtulmanızı'' sağlayan çöp kutularıDünya üzerinde mutlaka birileri çöpleri yok edecek, temiz havaya dönüştürecek veya toprağa çevirecek çözümler üzerinde çalışıyordur. Ancak, bu cihazlar seri üretime geçene kadar beklememiz gerekecek. O zamana kadar işletmeler için özel olarak tasarladığımız atık yönetimi ürünlerimizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Bizde hem şık görünümlü hem de yüksek verimli birçok çöp kutusu ve benzeri ürün bulabilirsiniz.


Bunun için ürün yelpazemizi inceleyebilir ve çöp kovalarından çöp torbalarına ve çöp bidonlarına kadar birçok ürün bulabilir ve kısacası tüm ''çöplerinizden kurtulabilirsiniz''.Doğru çöp kovasını sipariş ederek çöp derdinden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.Giriş alanlarında karşımıza çıkan sigara izmaritleri veya ofis içerisinde duran taşmış çöp kovaları güzel bir görüntü oluşturmaz. Ancak, siz de hemen şimdi yüksek kaliteli bir çöp yönetimi sistemi sipariş ederek bu gibi sorunlardan sonsuza kadar kurtulabilirsiniz:


Bir yerde olmaması gereken çöpler birikiyorsa, bu yerlerde doğru çöp kutusuna sahip değilsiniz demektir. Ama merak etmeyin… Bizde her ihtiyaca uygun bir çözüm mevcut!


En önemli ürünler arasında kapı yanında veya sigara köşesinde kullanabileceğiniz küllükler, ofis içerisinde kullanabileceğiniz geri dönüşümlü atık toplama kutuları veya çöp kovaları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra tüm ürünlere uygun çöp torbaları bulmanız da mümkün. Başka sorunuz? Hiç sorun değil! Siz de hemen şimdi alışveriş rehberimizi kullanarak her türlü ihtiyaca uygun bir ürün bulabilirsiniz.Amacımız: Temiz kalmak!Bu fırsat kaçmaz! Siz de hemen şimdi kül tablaları / küllükler ve çöp kutuları için müşteri yönlendirme sistemimizi kullanarak aradığınız ürünü kolayca bulabilir ve tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılayabilirsiniz.


Dahası: KAISER+KRAFT olarak biz de çöp yönetimi için kullanılabilecek ''mucizevi'' bir makinenin üretilmesini bekliyoruz. Ancak, o zaman gelene kadar bizden her türlü ihtiyaca uygun bir ürün bulabilirsiniz. Harika değil mi?

Ürün karşılaştırması