+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Genişlik
Hacim
Malzeme
Malzeme özellikleri
Uzunluk
Yükseklik
 

İstifleme kutuları

Her çeşit küçük parça ve eşya için pratik saklama olanakları: İstifleme kutuları. Eşyaların taşınması ve gönderilmesi için ideal. Çeşitli büyüklük ve renklerde kapaklı veya kapaksız olarak teslim edilebiliyor. İstifleme kutuları gerçek birer oda harikası olarak düzen ve kontrolün gerektirdiği her şey için basit bir çözüm sunuyor.
333 ürün bulundu
| | |
Döner istif kutusu
hacim 37 litre, paneller delikli, taban kapalı, 1 paket = 4 adet
Net
371,- TL
Satış
Polipropilen (PP) Euro istiflenebilen kutu
dış u x g x y 600 x 400 x 120 mm
Net
178,40 TL
89,20 TL
Döner istif kutusu
hacim 49 litre, paneller delikli, taban kapalı, 1 paket = 4 adet
Net
395,50 TL
Polipropilen katlanır kutu
hacim 20 l, u x g x y 400 x 300 x 225 mm
Net
305,50 TL
Döner istif kutusu
hacim 58,5 litre, paneller delikli, taban kapalı, 1 paket = 4 adet
Net
468,50 TL
Döner istif kutusu
hacim 78 litre, paneller delikli, taban kapalı, 1 paket = 4 adet
Net
533,- TL
İstifleme ve taşıma kutusu
paneller, taban kapalı
Net
adet ve üzeri 217,50 TL
İstifleme ve taşıma kutusu
paneller, taban kapalı, ön cephesi açık
Net
adet ve üzeri 376,50 TL
İstifleme ve taşıma kutusu
paneller delikli, taban kapalı, ön cephesi açık
Net
adet ve üzeri 303,- TL
İstifleme ve taşıma kutusu
paneller, taban delikli, ön cephesi açık
Net
adet ve üzeri 291,50 TL
Sanayi kasası
hacim 5 l, u x g x y 300 x 200 x 120 mm, 1 paket = 5 adet
Net
147,40 TL
Sanayi kasası
hacim 50,8 l, u x g x y 600 x 400 x 270 mm, 1 paket = 4 adet
Net
384,50 TL
Polipropilen katlanır kutu
hacim 43 l, u x g x y 600 x 400 x 225 mm
Net
376,50 TL
Polipropilen katlanır kutu
hacim 52 l, u x g x y 600 x 400 x 280 mm
Net
407,- TL
Polipropilen katlanır kutu
hacim 63 l, u x g x y 600 x 400 x 320 mm
Net
426,- TL
333 ürün bulundu
Yerden tasarruflu istiflenebilen istifleme kutuları
Uygun istifleme kutuları sipariş ederek çalışanlarınızı gerçek birer istifleme ustasına dönüştürebilirsiniz. Entegre edilmiş kart tutuculu (kanban veya çip için) Euro istifleme kutuları gibi istfilenebilir kutular bir işletme veya depo alanı içerisinde yerden tasarruflu bir depolama ortamı oluşturmak için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi sunuyor. Ayrıca, bu kaplar içerisinde sayısız ürün ve malzeme depolamanız da mümkün. Birbirinden farklı malzeme, küçük parça ve ürün depolayan bir şirketseniz, istifleme kutuları tam da size göre. Kullanılmayan kutuları yerden tasarruflu bir şekilde depolayarak fazladan alan açmanız mümkün. Bunun için tavana kadar uzanan istifleme kuleleri oluşturmanız bile mümkün. Böylece ihtiyaç halinde istediğiniz kadar alan yaratabilirsiniz. Oldukça esnek bir yapıya sahip olan istifleme kutuları elle veya bir kaldırma cihazı ile kolayca taşınabilir. Bunun için farklı boyutlara sahip depolama kutuları ve paletleri arasında seçim yapabilirsiniz. KAISER+KRAFT'ta her ihtiyaca ve kullanıma uygun bir istifleme kutusu bulabilirsiniz. Bu kutuları hem açık hem de kapaklı depolama kutuları şeklinde sipariş etmeniz mümkün. Ancak, satın alacağınız kutuların ne gibi ürün ve malzemeleri depolamak için kullanılacağınıza dikkat etmenizi öneriyoruz. Bunun haricinde tüm kutular istiflenebilir özelliktedir. Kilitlenebilir özellikli kutular bu plastik kutuda olduğu gibi hem çıkarılabilir kapaklar hem de entegre edilmiş sabit kapaklar ile birlikte sunuluyor. Ayrıca, şeffaf malzemelerden üretilmiş kutular sipariş ederek kutuların tamamen kapalı olduğu durumlarda bile kutu içeriğini sorunsuz bir şekilde görülmesini sağlayabilirsiniz. Renkli kutular sipariş ederek ise malzeme ve ürünlerin birbirine karışmaz bir biçimde depolandığından emin olabilirsiniz. Burada bulabileceğiniz istifleme kutuları gıda sektöründen tehlikeli depolama ve taşıma işlemlerine kadar birçok farklı tipte karşımıza çıkıyor.

İstiflenebilen taşıma kutuları ve paletler
İstifleme kutuları ve istifleme sistemleri kalıcı bir depolama alanı oluşturmak ve ürün ile malzemeler taşımak isteyenler için biçilmiş kaftan. Polipropilen veya plastikten üretilmiş olmaları ya da ahşap palet veya katlanabilir kutular olmaları hiç fark etmez; bizde her kullanıma ve ihtiyaca uygun bir çözüm bulabilirsiniz. Burada yer alan tüm kutular yoğun kullanımlara ve taşıma işlemlerine dayanabilecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Dolayısıyla ağır yükleriniz için örneğin alüminyum kutular ve ısıya dayanıklı gıda kutular ile istifleme sepetleri ve çelik kutular kullanabilirsiniz. Karşımıza birçok farklı tipte ve şekilde çıkan istifleme kutularının en çok tercih edilen modelleri arasında plastik kutular yer alıyor. Yüksek kaliteli şirket donanımları sunan KAISER+KRAFT'ı ziyaret ederek, köklü bir bilgi birikimini beraberinde getiren bir şirket deneyiminden faydalanabilirsiniz.
Ürün karşılaştırması