+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Genişlik
Malzeme
Özellik
 

Islak mekan paspasları

Islak mekan paspaslarımızın kullanıldığı her yerde bakteri ile mantarlar tarihe karışıyor. Burada birçok duş, yüzme havuzu ve soyunma odası için uygun modeller bulabilirsiniz.
10 ürün bulundu
| | |
Kaymaz paspas, PVC
genişlik 600 mm, metre başına
Net
582,- TL
Kaymaz paspas, PVC
genişlik 900 mm, metre başına
Net
874,- TL
Kaymaz paspas, PVC
genişlik 1200 mm, metre başına
Net
1.165,- TL
Net
adet ve üzeri 3.915,- TL
Net
adet ve üzeri 589,- TL
Net
adet ve üzeri 4.465,- TL
Net
adet ve üzeri 512,- TL
Yeni
Paspas, PVCsiz
10 metrelik rulo
Net
adet ve üzeri 6.315,- TL
Yeni
Paspas, PVCsiz
metre başına
Net
adet ve üzeri 701,- TL
Net
adet ve üzeri 243,50 TL
10 ürün bulundu
Koruma ve hijyen konusunu bir sonraki seviyeye taşıyan ıslak mekan paspasları
Islak mekan paspasları genellikle yüksek hijyen gereksinimlerin söz konusu olduğu sıhhi alan ve soyunma odası veya havuz ile spor tesisleri gibi yerlerde kullanılıyor. Bir fitnes salonu, havuza veya nemli çalışma ortamına sahip olmanız fark etmez: Bu gibi yerlerde müşteri ve çalışanlarınızın daima rahat etmesi sizi avantaj olarak dönecektir. Kaymaz özellikli ıslak mekan paspasları sadece olası düşme ve yaralanma tehlikelerini önlemekle kalmıyor, sıvıların da etkili bir şekilde tahliye edilmesini sağlayarak ve böylece kaymaz bir yüzey oluşturarak tüm çalışan ve müşterilerin güvenli bir şekilde hareket etmesine olanak tanıyor. Ancak, online mağazamızı ziyaret ederek sadece su tahliyesi ve kayma koruması sunan ürünlerden de daha fazlasını bulabilirsiniz. Antibakteriyel ıslak mekan paspasları aynı zamanda enfeksiyon ve bakteri ile kötü koku oluşumunu da önlüyor. Sonuç olarak bu gibi kriterler hamam, havuz ve spa merkezlerinde büyük önem taşıyor. Doğru ürünleri sipariş ederek bu gibi sorunlardan sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Ayrıca, güvenli ve kaymaz bir zemin kaplaması burada bulunan çalışan ve müşterilere ne kadar önem verdiğinizin etkili bir göstergesi.

Çok fonksiyonlu ve uyarlanabilir ıslak mekan paspasları
Bizde bulabileceğiniz ıslak mekan paspasları, endüstriyel paspaslar gibi standart boyutlarda veya metre cinsinde satılıyor. Metre cinsinde satılan paspaslar özellikle büyük ve geniş yüzeylerde birçok avantajı bir arada sunuyor. Böylece müşterilerinizin havuzdan çıkarak güvenli bir şekilde restoran bölümüne ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Dahası: Bunun için size birçok renk seçeneği de sunuyoruz. Bu sayede ıslak mekan paspaslarınızın bile işletme görünümüne kusursuz bir şekilde uyum sağladığından emin olabilirsiniz. Ayrıca, birçok farklı boyutta ve genişlikte sunulan yer paspasları ile kendi ihtiyacınıza uygun bir paspas modeli bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Sanal mağazamızı ziyaret ederek sadece kaymaz ve antibakteriyel özellikli yer paspasları değil, ısıya ve kimyasal ile asit gibi korozyona karşı dayanıklı paspas modelleri bulabilirsiniz. Bu gibi paspaslar genellikle işletme ve atölye gibi alanlarda tercih ediliyor. Bunun yanı sıra araba yıkama istasyonu gibi yerlerde karşımıza çıkan üzerinden geçilebilir sağlam taban ızgaraları da büyük ilgi görüyor. Bu ürünlerde kullanılan yüksek kaliteli malzemeler hava koşullarına karşı dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlü özellikleriyle dikkat çekiyor. Yüksek kaliteli ıslak mekan paspasları maliyet açısından da birçok avantajı beraberinde getiriyor. Bunun için paspas yönlendirme sistemlerimizi inceleyebilir ve kendi ihtiyacınıza uygun bir paspas modeli seçebilirsiniz. Ayrıca, destek almak için ücretsiz danışmanlık hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Bizde bulabileceğiniz ıslak mekan paspaslarını sıradan temizlik maddeleriyle temizlemeniz mümkün.
Ürün karşılaştırması