+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Basınç
Debi
 

Yüksek basınçlı temizleme cihazları

Kirlere karşı yüksek basınçlı çözüm! Yüksek basınçlı temizleme cihazları en küçük kiri bile deliğinden çıkarıyor: İster yerde, köşelerde veya yarıklarda, makinelerin veya inşa parçalarının üzerinde. Özel başlıkları sayesinde kirleri tamamen yok ediyor.
6 ürün bulundu
| | |
6 ürün bulundu
Yüksek basınçlı temizleme cihazları
Yüksek basınçlı temizleme cihazları çok güçlüdür. Profesyonel temizleme cihazları söz konusu olduğunda bizde bir dizi yüksek performanslı ürün bulabilirsiniz. Yüksek basınçlı temizleme cihazları birçok şirkette zemin temizleme araçları olarak tercih ediliyor. Bu ürünlerin sahip olduğu yüksek fonksiyonellik, onları sayısız ihtiyaç için kusursuz hale getiriyor. Ayrıca, bu ürünlerin beraberinde getirdiği yüksek su basıncı birçok olanak sunuyor. Bu anlamda kendi ihtiyacınıza uygun olarak hem standart hem de profesyonel yüksek basınçlı temizleme cihazları arasında seçim yapma şansına sahipsiniz. Birbirinden farklı alanlardaki temizlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere kolları sıvayan Kärcher, ayarlanabilir bir yüksek basınçlı temizleme cihazı ile birçok gereksinimi eksiksiz bir şekilde karşılıyor. Bu sayede hassas yüzeyler artık zarar görmüyor. Standart bahçe hortumlarına uygun bağlantılar sayesinde yüksek basınçlı temizleme cihazlarını neredeyse her yerde kullanmanız mümkün. Bu ürünler 200 bar'a kadar güç sağladığından her türlü profesyonel kullanıma uygundur. Bu profesyonel cihazları tüm makine, yapı parçaları, işletim sahaları ve zeminleri kolayca temizlemek için kullanabilirsiniz. Kir kazıyıcı sistemler ise endüstriyel sektörde sıklıkla görülen en inatçı kir ve lekeleri bile kolayca temizliyor. Sıcak su özellikli yüksek basınçlı temizleme cihazları aynı zamanda suyu ısıtıyor ve bir dizel yakıcı ile büyük bir deterjan haznesi sunuyor. Bu ürünler kamyon temizlikleri için de idealdir. Ancak, bununla da bitmiyor: Yüksek basınçlı temizleme cihazları aynı zamanda farklı açılara sahip nozül ve dönmeyi engelleyen sistem gibi ek aksesuarlarla da birlikte sunuluyor.

Çalışmayı kolaylaştıran ergonomik Easy-Press
Profesyonel temizlik cihazlarının sahip olduğu en önemli özelliklerden biri de Easy-Press sistemidir. Bu sistemde yer alan tabancalar uzun kullanımlarda bile yorgunluğu azaltıyor ve tüm işleri zahmetsiz bir şekilde kolayca tamamlamanıza olanak tanıyor. Temizlik cihazları tüm bunların yanı sıra modele göre değişiklik gösteren bir dizi avantajı da beraberinde getiriyor. Birçok farklı tedarikçiyle birlikte çalışan KAISER+KRAFT size her türlü ihtiyaca ve gereksinime uygun bir profesyonel temizlik cihazı sunuyor.
Ürün karşılaştırması