+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Genişlik
Platform genişliği
Platform uzunluğu
Taşıma kapasitesi
Uzunluk
Yükleme yüksekliği
Yükseklik
 

Yedek parça arabaları

Hantal, ağır, hacimli veya aşırı uzun eşyalar için akıllı bakım arabaları vardır. Sadece iş akışını kolaylaştırmakla kalmazlar, çalışanların gerek sinirlerini gerek bel kemik ve eklem yerlerini korurlar.
28 ürün bulundu
| | |
QUIPO - Alet arabası
taşıma kapasitesi 200 kg
Net
3.395,- TL
EUROKRAFT - Tabla arabası
taşıma kapasitesi 300 kg
Net
3.325,- TL
Net
adet ve üzeri 1.325,- TL
Net
6.150,- TL
İtilebilir el arabası
alüminyum tabla, u x g x y 2000 x 850 x 990 mm
Net
4.275,- TL
İtilebilir el arabası
serigrafik baskılı platform, u x g x y 2000 x 850 x 990 mm
Net
3.185,- TL
İtilebilir el arabası
serigrafik baskılı platform, u x g x y 2850 x 550 x 990 mm
Net
3.415,- TL
Net
adet ve üzeri 2.760,- TL
Net
3.395,- TL
Yeni
Bohle - Panel Express taşıma arabası
metal, taşıma kapasitesi 300 kg
Net
5.900,- TL
EUROKRAFT - Plaka taşıma arabası
rulman yataklı içi dolu lastikler
Net
1.885,- TL
Net
adet ve üzeri 6.050,- TL
Net
adet ve üzeri 806,- TL
Net
3.595,- TL
EUROKRAFT - Atölye aleti, modüler
taraf başına 3 pano için
Net
2.595,- TL
Net
3.720,- TL
EUROKRAFT - Plaka taşıma arabası
taşıma kapasitesi 300 kg
Net
adet ve üzeri 1.160,- TL
Net
adet ve üzeri 2.470,- TL
Net
adet ve üzeri 3.040,- TL
QUIPO - Alet arabası
taşıma kapasitesi 350 kg
Net
2.900,- TL
QUIPO - Palet taşıma arabası
3 sabit kaynak edilmiş boru kemer ile
Net
2.075,- TL
Levha taşıma arabası, taşıma kapasitesi 500 kg
toplam yükseklik 875 mm, yükleme yüksekliği 275 mm
Net
adet ve üzeri 3.105,- TL
28 ürün bulundu
Bakım arabaları
Bakım arabalarımızdan birini sipariş ederek tüm ürünlerinizi kolayca taşıyabilirsiniz. Söz konusu üretim ve atölye alanları olduğunda taşıma cihazları ve arabaları oldukça önemli bir avantaj sağlıyor. Bu bakım arabalarını kullanarak her türlü ürünü hızlı ve kolay bir şekilde istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Farklı boyutlara sahip boru tutamaklar ise ihtiyaca bağlı olarak kolayca uyarlanabildiğinden levha taşıma arabaları ve tablalı raflar esnek bir kullanım imkanı sağlıyor. Bu sayede farklı ebatlara sahip levhaları altıya kadar rafta taşıyarak hem zamandan tasarruf etmeniz hem de git gel zahmetinden kurtulmanız mümkün. Bunun yanı sıra bazı arabalar neredeyse tüm RAL renklerinde sunuluyor (örn. bu EUROKRAFT levha taşıma arabası). Levha taşımak için kullanılan bakım arabaları, sahip oldukları döner tekerlekler sayesinde kolayca sürülebiliyor ve çift fren sayesinde kolayca durdurulabiliyor. Elektrostatik toz boya ve çizilmez yüzeyler ise uzun kullanım ömrü ve yüksek dayanıklılık sunuyor. Daha büyük ürünleri de kolayca taşıyabilmeniz için boru tutmak yapıda uzun tipli arabalar da sunuluyor. Bu ürünlerde kullanılan büyük yüzeyler ve 750 kg'lık yüksek taşıma kapasitesi, daha büyük levhaları bile sorunsuzca taşımanıza olanak tanıyor. Camla çalışılan ortamlarda genellikle bu tür malzemelere uygun hassas ve güvenli bakım arabaları tercih ediliyor. Bu gibi cam taşıma arabalarında özellikle yuvarlatılmış kenarlar ve düz yüzeyler dikkat çekiyor. Lastik profiller ise herhangi bir kenarın hasar görmesini engelliyor. Ancak, bununla da bitmiyor: Bu gibi ürünler aynı zamanda cam gibi ürünlerin yanlışlıkla kaymasını veya devrilmesini önleyen belirli bir eğimle birlikte sunuluyor. Bu ürünler sayesinde 500 kg'a kadar yükleri kolayca kaldırmanız mümkün.

Her türlü ihtiyaca uygun özel bakım arabaları
Bir atölye içerisinde taşınacak ürünler birçok farklı boyut ve ağırlığa sahip olabiliyor. Ancak, merak etmeyin… Bunun için de size profesyonel çözümler sunuyoruz. Örneğin, taşıma kollu raflı arabalar pratik raflarla birlikte sunuluyor. Bu raflar sayesinde jantlardan alet kutularına kadar birbirinden farklı parçaları kolay ve güvenli bir şekilde taşıyabilir ve depolayabilirsiniz. Esnek modül sistemi ise rafları ihtiyaca bağlı olarak kolayca uyarlayabilmenize olanak tanıyor. Ayrıca, ayarlanabilir taşıma kolları ile büyük parçaları da sorunsuz bir şekilde taşımanız mümkün. Tüm bunların yanı sıra levha taşıyıcıları ve taşıma arabaları da klasik bakım arabaları için harika birer alternatif sunuyor. KAISER+KRAFT'ta her ihtiyaca uygun yüksek kaliteli ve profesyonel bir bakım arabası modeli bulacağınızdan emin olabilirsiniz.
Ürün karşılaştırması