+90 800 - 211 01 05 

Kullanışlı depolama donanımı için – depolama kutuları, paletler ve taşıma kutuları
Depolama ihtiyaçları büyük farklılıklar gösterdiğinden depolama donanımları da birbirlerine göre çok farklı tasarımlara sahip olabiliyor. Normal katalog satışının yanı sıra tehlikeli madde ve ağır yük depoları için de depolar mevcuttur. Depolama donanımları doğal olarak özellikle depolanacak ürünlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Dolayısıyla herhangi bir raf, plastik kutu veya varilin satın alınması mümkün değil. Doğru depolama donanımının birçok faktöre göre şekillendirilmesi gerekiyor. Örneğin, sabit bir yerde sürekli olarak depolama kutularının kullanılması durumunda sıvılar için bir akma koruması ve neme karşı duyarlı olan maddeler için kuru bir ortamın sağlanması büyük önem taşımaktadır. Online mağazamız bunlar ve buna benzer birçok özel ihtiyaç için uygun sistemler sunmaktadır. İyi seçilmiş paletlere ve uygun donanım çerçevelerine sahip depolama donanımları her şeyin kontrolünüz altında olması için gerekli tüm ihtiyaçları karşılıyor. Kızaklı paletler, endüstriyel istif paletleri ile ahşap değiştirme paletleri tüm depolama ve sevkiyat işletmelerin hızlı bir yükleme ve boşaltma işlemine sahip olması için ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri karşılıyor.
Güvenlik önemlerine sahip depolama donanımları
Depolama donanımları da özel olabilir. Neredeyse tüm depolarda kullanılan büyük plastik kutuları, depolama kutuları ve paletleri online mağazamızda bulabilirsiniz; hem de tüm boyutlarda. Malzemelerin ve yüklerin tamamı uygun bir şekilde paketlendiğinden ve saklandığından emin olmak için birbirinden farklı birçok özel malzeme de bulunmaktadır. Hem taşıma kutularına ve toplama küvetlerine hem de küçük eşya gözlerine sahip depolama donanımları için: birbirinden farklı tüm kutular ve paletler HDPE, LDPE ve farklı malzeme türlerinde ve esnek renk seçeneklerinde mevcuttur. Bu renkli tasarımlar sayesinde depolama lojistiğini daha en başından düzenli bir sisteme dönüştürebilir ve açık bir ürün sınıflandırması elde edebilirsiniz. Daha kolay erişimli depolama donanımları için doğal olarak şeffaf özelliklere sahip kutular ve kapaklar da mevcuttur. Bu sayede kutuyu açmaya gerek duymadan bile içerisinde neler olduğu kolayca kontrol edilebiliyor. İstiflenebilir şekilde tasarlanan depolama kutuları hem yerden tasarruf sağlar hem de gerektiğinde forklift veya benzeri bir taşıma cihazı ile taşımasını kolaylaştırır. Tekerlekli altlıklara sahip veya tekerlekler ile donatılan variller, konteynerler ve çöp bidonları da depolama işlemini bir o kadar hareketli hale getirir.

Depo kutuları ve paletler

Depolama donanımları genelde karmaşık ve ayrıntılı iş gerektiriyor. Şanslısınız ki buna uygun ürünlerimiz var! Paletlerden, kutulardan, taşıma kutularından ve toplama küvetlerinden küçük eşya gözleri ve tanklara kadar depolama donanımınız için kapsamlı bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Güvenlik, fonksiyonellik ve kalite her zaman ön planda.
Ürün kategorilerimiz
Açılır tabanlı konteynerler
Toplayın, depolayın, taşıyın ... Ve ardından tekrar boşaltın: Açılır tabanlı ...
Büyük hacimli istiflenebilen konteynerler
Tel örgü kutuları ve istif kapları size deponuzda daha fazla yer ve kontrol ...
Devirme tertibatlı konteynerler, silo konteynerler
Devirme tertibatlı konteynerler ve silo konteynerleri işinizi kolaylaştırıyor ...
İstifleme kutuları
Her çeşit küçük parça ve eşya için pratik saklama olanakları: İstifleme ...
Malzeme kutuları
Küçük parçalar, yedek parçalar, aksesuarlar − peki parçalara ait ıvır zıvırların ...
Nakliye kutuları
Küçük parçaların taşınmasından ağır yük taşınmasına kadar; doğru taşıma kutusu ...
Önü açık depolama kutuları
Küçük parçaların depolanması ve taşınması ile alakalı pratik çözümlerden ...
Paletler
Paletler eşyaların rahat hareket ettirilmesi ve hızlı bir şekilde aktarılması ...
Plastik büyük kutular
XXL boyutları muhafaza etme: Büyük şeyleri de artık pratik bir şekilde ve yer ...
Toplama küvetleri
Hiç bir şeyin ters gitmemesi için: Toplama küvetleri. Su için tehlike arz eden ...
Variller, tanklar, bidonlar
Gazlar, dökme malzemeleri ve sıvılar için doğru kutulara sahibiz: Endüstriyel ...
Ürün karşılaştırması