+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
 

Şerit perdeler

Şerit perdeler, makine koruyucu veya mekan bölücü olarak kusursuz bir şekilde kullanılabiliyor. PVC'den üretilen bu şerit perdeler ayrıca büyük salonlar için ekonomik kapama çözümleri de sunuyor. Sıkı şekilde kapanırlar ve yalnızca arasından geçen aracın veya yükün genişliği kadar açılırlar. Oldukça pratik değil mi?


Şerit perdeler siparişe göre hazırlanır. Siparişi eksiksiz ve doğru bir şekilde yapmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

5 ürün bulundu
| | |
QUIPO - Şerit perde, fiyat/m²
genişlik x kalınlık 300 x 3 mm
Net
adet ve üzeri 341,50 TL
QUIPO - Şerit perde, fiyat/m²
genişlik x kalınlık 200 x 2 mm
Net
adet ve üzeri 314,50 TL
QUIPO - Şerit perde, fiyat/m²
genişlik x kalınlık 400 x 4 mm
Net
adet ve üzeri 403,50 TL
QUIPO - Şerit perde, fiyat/m²
genişlik x kalınlık 300 x 2 mm
Net
adet ve üzeri 285,- TL
Net
adet ve üzeri 1.550,- TL
5 ürün bulundu
Görünmez koruma sunan şerit perdeler
Transparan plastik şeritler kullanarak tasarlanan ve yuvarlatılmış kenarlara sahip olan şerit perdeler güvenli olduğu kadar emniyetli bir koruma sunuyor. Burada kullanılan tüm PVC şeritler tek tek özel raylara takıldığından bunları daha sonradan donatmak veya değiştirmek çok kolay. Sanal mağazamızda bulabileceğiniz uygun maliyetli 50 m rulolardan birini sipariş ederek hasar görmüş plastik şeritleri birkaç basit adımda kolayca değiştirebilirsiniz. Şeritlerin birbiri üzerine ne kadar geçtiklerine bağlı olarak farklı kir, ısı, toz ve ses yalıtımına sahip olabilirsiniz. Çok kapsamlı sanal mağazamızı ziyaret ederek döndürülebilir, sabitlenebilir veya yana kaydırılabilir perdeler arasında kendi ihtiyacınıza en uygun perdeyi seçebilirsiniz. Kapı desteklerin hem önüne hem de altına takılabilen bu perdeler 2000 ile 5000 mm arası uzunluğa sahip özellikleriyle dikkat çekiyor. Bunun için gerekli ray uzunluğunu ve mandal yaylı dayama noktasını da birlikte sipariş etme imkanına sahipsiniz. Şerit perde seçimi esnasında lütfen ihtiyaçlarınızı doğru belirlediğinizden ve doğru modelleri sipariş ettiğinizden emin olun.

Üretim ve soğutma mekanlarına uygun şerit perdeler
Üretim alanlarını, bağımsız bölümleri veya soğuk ile sıcak mekanları birbirinden ayırmanın en etkili yöntemlerden biri de şerit perdelerdir. Plastik şeritler kullanarak tasarlanan bu ürünler isteğe bağlı olarak hem transparan hem de renkli tiplerde sunuluyor. Lamel görünümlü plastik şeritler bu sayede giriş ve çıkış alanlarında PVC perdeler olarak büyük fark yaratıyor. Ancak, bununla da bitmiyor… İsteğe bağlı olarak hem tavana hem de zemine sabitlenebilen şerit perdeler aynı zamanda komple oda sistemleri olarak da kullanılabiliyor ve etkili bir bölme sistemi oluşturuyor. PVC şeritlerin sunduğu faydaları ve avantajları burada saymakla bitmez. Ancak, nerede kullanılırlarsa kullanılsınlar; bu sistemler forklift gibi taşıma araçları da dahil olmak üzere tüm insan ve gereçler için sorunsuz bir geçiş sağlıyor. Geçişi tamamlanan araçtan sonra kendiliğinden kapanan şeritler bu sayede istenmeyen soğuk hava ve toz gibi etkenlerin de dışarıda kalmasını sağlıyor. Bu perdeler korunması gereken çalışan ve malzemelerin tamamını etkili bir şekilde koruduğundan hassas malzemeler bulunan yerlerde de bu denli çok tercih edilmesine şaşırmamak gerek. Kısacası; gerektiğinde komple bölme panelleri olarak da kullanılabilen şerit perdeler her türlü ihtiyacı karşılamak için benzersiz ve uygun maliyetli bir çözüm sunuyor.
Ürün karşılaştırması