+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Malzeme
Teslim edilebilen renkler
 

Çelik yapı platformlar

Mevcut alanları akıllıca değerlendirmek mi istiyorsunuz? Depo platformlarımız sayesinde çocuk oyuncağı: Bunları kullanarak deponuzda ilave depolama alanına veya fazladan bir ofise ve modüler sistemler sayesinde daha fazla esnekliğe ve daha düşük maliyetlere sahip olun. Bu sayede tam da ihtiyaç duyduğunuz alana kavuşun.
2 ürün bulundu
| | |
Depo platformu
ana modül
Net
adet ve üzeri 16.610,- TL
Depo platformu
ilave modül
Net
adet ve üzeri 14.620,- TL
Alış-veriş rehberi kategorisi Çelik yapı platformlar
2 ürün bulundu
Depo platformları ve çelik yapı platformları
Depo platformları size hem ekstra alan hem de yüksek esneklik sunuyor. Oda sistemleri ise çalışma alanınızdan mümkün olan en iyi şekilde faydalanmanıza olanak tanıyor. Atölye bürosu ve konteyner gibi hazır odaların yanı sıra çelik yapı platformları da size birçok avantaj sağlıyor. Depo platformları ile depolama alanınızda sadece fazladan alan açmakla kalmıyor, ofisinize de düzen getirmiş oluyorsunuz. Ancak, depo platformları seçimi esnasında dikkate almanız gereken bazı önemli güvenlik direktifleri ve düzenlemeleri bulunuyor. Tüm güvenlik gereksinimleri eksiksiz bir şekilde karşıladığınızdan emin olmak için çelik yapı platformları size harika bir çözüm sunuyor. Bu platformlardaki destek ve bağlantı parçaları haddelenmiş çelikten üretiliyor (bkz. bu depo platformları). Elektrostatik toz boyalar ise dayanıklı bir koruma sunarak bu ürünlerin daha da sağlam ve uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Bu anlamda taban döşemelerinin sahip olduğu kaliteyi de göz önünde bulundurmakta fayda var. Gerekli somun ve yaylarla birlikte sunulan ve yeteri kadar bir kalınlığa sahip olan standart sunta levhalar geçerli tüm güvenlik gereksinimlerini eksiksiz bir şekilde karşılıyor.

Daha fazla esneklik sunan modüler sistemler
İhtiyaç duyduğunuz her anda çalışma alanınızdan mümkün olan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için platform seçiminiz esnasında genişletilebilir sistemler tercih etmeniz size büyük avantaj sağlayacaktır. Böylece ilave modüller kullanarak mevcut platformunuzu istediğiniz zaman kolayca genişletebilirsiniz. Vidalı sistemler ihtiyaca bağlı olarak sökülüp takılabildiği için fazladan esneklik sunuyor. Bu özellik sabit sistemlere kıyasla önemli bir avantaj sağlıyor. Böylece kısa bir süre içerisinde fazla emek sarf etmeden komple platform sistemleri kurmanız mümkün. Modüler sistemler özellikle de kısıtlı bir alana sahip olan ve sürekli olarak farklı depolama çözümlerine ihtiyaç duyan işletmeler için uygun maliyetli bir alternatif sunuyor. Bu tür platformlar kullanarak sadece fazladan alan yaratmakla kalmaz, maliyetli ek depolama alanı açma giderlerinden de sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Ayrıca, her şeyden mümkün olan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Bu modüler platform sistemleriyle birlikte uygun merdiven ve korkuluk elemanları ile geçiş sistemleri sipariş etmeniz de mümkün. Online mağazamızı hemen şimdi ziyaret ederek yüksek kaliteli ve profesyonel depo platformları arasından istediğiniz modeli seçebilirsiniz.
Ürün karşılaştırması