+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Malzeme
 

Kablo köprüleri

Onları şantiye sahasında, konser alanında ve sanayi bölgesinde bulabilirsiniz: Kablolarınızı ve hortumlarınızı en iyi şekilde koruyan kablo köprüleri ve hortum köprüleri. Üzerlerinden ister kamyon, ister forklift veya bir el arabası geçsin, her kullanım yeri için uygun kablo köprüleri mevcuttur.
15 ürün bulundu
| | |
Kablo köprüsü, büyük
sonlandırma elemanı
Net
adet ve üzeri 144,10 TL
Kablo köprüsü, büyük
köşeli parça 45°
Net
437,- TL
Net
933,- TL
Alüminyum kablo köprüsü
u x g x y 2000 x 80 x 20 mm
Net
adet ve üzeri 590,- TL
Net
adet ve üzeri 626,- TL
Net
adet ve üzeri 1.760,- TL
Hortum ve kablo köprüsü
70 mm çapa kadar olan kablolar için
Net
778,- TL
Yeni
Kablo köprüsü
VARIO üstten yükleyici
Net
adet ve üzeri 2.575,- TL
Yeni
Kablo köprüsü
VARIO üstten yükleyici siyah
Net
1.355,- TL
Yeni
Plastik kablo köprüsü
Ø 7,5 mm'ye kadar hortumlar için
Net
adet ve üzeri 195,80 TL
Yeni
Plastik kablo köprüsü
Ø 10 mm'ye kadar kablolar için
Net
adet ve üzeri 224,- TL
Yeni
Plastik kablo köprüsü
üstten yükleyici
Net
adet ve üzeri 150,70 TL
Hortum ve kablo köprüsü
45 mm Ø'a kadar olan kablolar için, sarı
Net
1.645,- TL
PVC kablo köprüsü
u x g x y 1500 x 200 x 35 mm
Net
adet ve üzeri 760,- TL
Alüminyum kablo köprüsü
u x g x y 1500 x 80 x 20 mm
Net
adet ve üzeri 431,50 TL
15 ürün bulundu

Kablo köprüleri ve hortum köprüleri ile tökezleme tuzaklarına sonElektrik henüz kablosuz şekilde havadan nakledilemediği sürece kablolar ve kablo hatları, sizin işletmenizin de vazgeçilmezleridir. Sorun: Bunlar trafik ve yürüme yolları ile kesiştiğinde, kaza ve tökezleme tehlikesi belirgin ölçüde artıyor. Çözüm: Kabloları ve hortumları, sadece dış mekanı değil işletme içini de hemen birkaç kat daha güvenli hale getiren kablo köprülerinin altına saklayın.
Kablo köprüleri ve hortum köprüleri üniversal güvenlik dilini biliyorKablo köprüleri için hangi yönetmeliklerin geçerli olduğunu kendinize sormak zorunda değilsiniz. İşletme sahanıza tek bir bakış yeterlidir: Hangi kablolar hangi yollarla kesişiyor ve hangi nakliye araç ve gereçleri veya araçlar bunların üzerinden geçecek? Kablolar ve hortumlar geçici bir tökezleme tuzağı mı yoksa burada sürekli mi kalacaklar?KAISER+KRAFT ürün yelpazemiz bu sorulara uygun cevaplar sunuyor: Burada iç ve dış mekana uygun modeller, araç geçişleri için uygun ağır yük versiyonları ve yaya yolları ile ofis koridorlarında güvenlik sağlayan ürünler arasında seçim yapabilirsiniz.Özellikle yoğun trafikli yollarda kablo köprüleri ve hortum köprüleri sadece tek bir görev üstlenmiyor. Daha dikkatli bakarsak, bunlar akıllı aksesuarlar ile birlikte daha fazla oryantasyon ve bir kaza tuzağı olan kablolardan uzak daha yüksek bir işletme güvenliği sunuyor.
Kablo köprüleri ve hortum köprüleri korumadan fazlasını sunuyorÖzellikle dış mekanda uygun kablo köprüleri ile birlikte bariyerler ve işaretlemeler sorununu da çözmeniz çok mantıklı olacaktır. Ürün yelpazemizde farklı zorunlu hızlar için farklı modeller bulabilirsiniz. Çünkü her kablo köprüsü sürücüyü hızını düşürmeye zorlar. Bu ise trafik güvenliği için bir olmazsa olmazdır.Ayrıca uygun şekilde işaretlenmiş kablo köprüleri, işletme sahanızı çarpma ve kenar koruması, uyarı levhaları ve bariyerler ile birlikte çeşitli bölgelere ayıran yönlendirme sisteminin bir bileşenidir. Yönlendirme sistemi fazla kelimelere gerek kalmadan, sahaya girildiğinde nereye girişin serbest, nerenin yasak olduğun belli ediyor.Kablo köprüleri, hortum köprüleri, geçiş bariyerleri ve diğer elemanlar ile ilgili olarak size şahsen ve memnuniyetle danışmanlık sunmak isteriz.

Ürün karşılaştırması