+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Malzeme
 

Kablo köprüleri: Kablolarınızı etkili bir şekilde saklayın
Kablo köprüleri ile kablolarınızı düzenlemek, saklamak, sabitlemek ve bir yerden bir yere taşımak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kablolar ofis içerisinde veya açık alanlarda olmak üzere neredeyse her yerde karşımıza çıkıyor. Ancak, bu kabloları belirli bir yere sabitlemek için genellikle normal veya çift taraflı yapışkan bantlar kullanılıyor. Açık alanlarda ise bu kabloların sıklıkla üzerinden geçildiği ve ağır yüklere ve kötü hava koşullarına maruz kaldığı için kablo kanalları kullanılması tavsiye ediliyor. Kablo kanallarının bulunmadığı yerlerde ise kabloların ezilme, takılarak düşme veya bu kablolara bağlı cihazların hasar görme riski mevcuttur. Ancak, kablo köprüleri kullanarak tüm bu tehlikeleri kolayca bertaraf edebilirsiniz. Kurulumu kolay bu hafif eğilimli ve kolay görünebilir köprüler sayesinde kablolarınızı, çalışanlarınızı ve cihazlarınızı etkili bir şekilde koruma altına alabilirsiniz. Açık alanlarda kullanacağınız kablo köprüleri bu nedenle her türlü dış etkene karşı yüksek koruma sunuyor. Sert plastik, alüminyum veya lastik gibi ürünlerden üretilmelerinin asıl sebebi de bundadır. Gerekli korumayı sunmak için her bir parçayı birbirine bağlamanız yeterlidir. Bu bağlantı parçaları da genellikle metal veya sert PVC'den üretilmektedir. Birleştirme işlemi için ise vidalı veya yapıştırma bağlantıları gibi hem sabit hem de esnek tipler arasında seçim yapma şansına sahipsiniz. Hortum ve kablo köprülerinin sahip olduğu yüksek ağırlık ve tasarım sayesinde bu ürünlerin kolayca kaymayacağından emin olabilirsiniz. Hortum köprüleri de kablo köprüleri gibi benzer fonksiyonlara sahiptir.

Hem açık hem de kapalı alanlara uygun profesyonel kablo köprüleri
KAISER+KRAFT'tı ziyaret ederek geçiş engelleri ve işaretlemeler kategorisi altında her türlü hava koşuluna dayanıklı yüksek kaliteli kablo köprüleri bulabilirsiniz. Kötü hava koşullarına ve yüksek sıcaklık dalgalanmalarına karşı yüksek dayanıklı bu köprüleri hem kapalı hem de açık alanlarınızda sorunsuzca kullanabilirsiniz. KAISER+KRAFT'ta sadece alüminyum değil, PVC kablo köprüleri ve hortum köprüleri de bulabilirsiniz. Bu ürünler motorlu taşıt trafiği bulunan alanlar için de uygundur. Açık alanlarda kalıcı bir hortum ve kablo köprüsü çözümüne ihtiyaç duyulmadığı durumlarda da bu ürünleri geçici olarak kullanabilirsiniz. Bu özellikleri onları mükemmel birer etkinlik ve fuar kurtarıcısı haline getiriyor.

Kablo köprüleri

Onları şantiye, konser alanı ve sanayi bölgesi gibi her yerde görebilirsiniz: Kablo ve tesisatlarınız için mükemmel koruma sunan kablo köprüleri. Üzerinden kamyon, forklift veya el arabası geçecek olması hiç fark etmez, bizde her kullanıma uygun kablo köprüleri bulabilirsiniz.
10 ürün bulundu
| | |
Kablo köprüsü, büyük
sonlandırma elemanı
Net
adet ve üzeri 84,60 TL
Kablo köprüsü, büyük
köşeli parça 45°
Net
256,50 TL
Net
547,- TL
Alüminyum kablo köprüsü
u x g x y 2000 x 80 x 20 mm
Net
adet ve üzeri 346,- TL
Net
adet ve üzeri 378,50 TL
Net
adet ve üzeri 1.060,- TL
Hortum ve kablo köprüsü
45 mm Ø'a kadar olan kablolar için, sarı
Net
964,- TL
Hortum ve kablo köprüsü
75 mm Ø'a kadar olan kablolar için, siyah
Net
747,- TL
PVC kablo köprüsü
u x g x y 1500 x 200 x 35 mm
Net
adet ve üzeri 445,- TL
Alüminyum kablo köprüsü
u x g x y 1500 x 80 x 20 mm
Net
adet ve üzeri 253,50 TL
10 ürün bulundu
Ürün karşılaştırması