+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Marka
 

Çöp toplama arabaları

Büyük ofislerde veya geniş dış alanlarda çöp toplamak mı? Bu iş bizim çöp toplama arabalarımız, çöp arabalarımız ve temizlik arabalarımız olmadan düşünülemez. Daha hızlı, daha esnek, daha ergonomik ve daha rahat… Pratik çöp toplayıcıları hem çöp ve atıkların toplanmasında hem de bertaraf edilmesinde size birçok avantaj sağlıyor. Kendiniz görün ve deneyin!
1 ürün bulundu
| | |
Hailo - Çöp arabası
hacim 120 l, y x Ø 1500 x 370 mm
Net
892,- TL
1 ürün bulundu

Ofis ve açık alanlara uygun çöp toplama arabalarıBelki siz de her dileğinizi anında yerine getirecek ve açık alanlarınızı bile birkaç hamlede tertemiz yapabilecek bir iyilik perisi arıyor olabilirsiniz.KAISER+KRAFT’ta bir iyilik perisi bulamayabilirsiniz; ancak, birbirinden farklı amaçlara ve ihtiyaçlara uygun birçok farklı çöp toplama arabası bulabilirsiniz. Temizlik yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!
Hızlı ve zahmetsiz çöp bertarafıTemizlik yapmak için eldivenlerinizi kuşanmanız ve çöp torbasını omuzlamanız yeterli gibi görünebilir. Ancak, bunun için çok daha pratik ve zahmetsiz bir alternatife sahip olduğunuzu hatırlatmak isteriz: KAISER+KRAFT’ta bulabileceğiniz birbirinden farklı çöp toplama arabaları sayesinde ofis ve açık alanlarınızı daha kolay ve hızlı bir şekilde temizleyerek hem kendiniz hem de aileniz için daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Dahası: Kolay hareket edebilen hafif tekerlek ve rulolar sayesinde artık eskisi kadar yorulmazsınız!Tüm bunların yanı sıra bir veya daha fazla çöp kıskacı kullanarak sırtınıza binen yükü de azaltabilirsiniz. Sonuç olarak çöplerle bu kadar içli dışlı olmanızı gerektirecek bir durum yok ortada!
Basit modellerden çok amaçlı modellere kadarSiz de hemen şimdi sanal mağazamızı ziyaret ederek giriş modellerinden her türlü ortama uygun çok amaçlı modeller bulabilirsiniz. Bunun için hem çöp torbası halkalı bir çöp toplama arabası hem de yerinde çöp ayrıştırma imkanı sunan çok hazneli bir temizlik arabası modeli arasında seçim yapabilirsiniz. Bu ürünlerde kullanılan yüksek dayanıklı havalı lastikler her türlü zemine uygundur ve açık alanlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.Siz de doğru donanımları kullanarak çöp toplama arabanızı patlamaz lastikler, alet gözleri ve çöp kıskacı tutucuları ile genişletebilir ve her ihtiyaca uygun bir çöp toplama arabası yaratabilirsiniz.

Ürün karşılaştırması