+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Marka
 

Çöp toplama arabaları

Büyük ofislerde veya geniş dış alanlarda çöp toplamak mı? Bu iş bizim çöp toplama arabalarımız, çöp arabalarımız ve temizlik arabalarımız olmadan düşünülemez. Daha hızlı, daha esnek, daha ergonomik ve daha rahat… Pratik çöp toplayıcıları hem çöp ve atıkların toplanmasında hem de bertaraf edilmesinde size birçok avantaj sağlıyor. Kendiniz görün ve deneyin!
1 ürün bulundu
| | |
1 ürün bulundu
Temizlik yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Bu kategoride yer alan ve birçok avantajı beraberinde getiren bu çöp toplama arabaları ile ağır yükleri kaldırmak ve taşımak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yüksek hacimli büyük çöp torbaları öngörülen torba tutucularına saniyeler içerisinde takılabilme özelliğine sahiptir. Birlikte sunulan kıskaç ve toplama şişleri ile işinizi sadece daha kısa sürede tamamlamakla kalmaz, aynı zamanda eğilmenize gerek kalmadan daha ergonomik bir şekilde isinizi tamamlama fırsatı bulmuş olursunuz. Bu ürünlerin sunduğu avantajlar sayesinde kirli alanları ve parkları temizlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çöp toplama arabaları ile çalışmak çok kolay.

Çöp toplama arabaları – kullanımları işte bu kadar basit.
Çöp toplama arabalarımızın tamamı çok kullanışlı tekerlek ve lastikler ile birlikte sunuluyor. Bu ürünler için çoğunlukla açık alanlarda kullanılmaya uygun havalı lastikler tercih ediliyor. Kullanmış olduğunuz ürünün küçük bir çöp arabası veya büyük bir toplama arabası olması hiç fark etmez; bu ürünlerin tamamı çöp toplama işini çocuk oyuncağına dönüştüren hafif bir yapıya sahiptir. Günümüz şartlarında sokak temizliği ve çöp bertarafı açısından birer vazgeçilmez hale gelen tüm çöp toplama araçları hem çalışanlarımızın işini kolaylaştırıyor hem de iş süreçlerini hızlandırıyor. İşte bu kadar basit!
Ürün karşılaştırması