+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Derinlik
Genişlik
Kilit türü
Yükseklik
 

Anahtar dolapları

Eminiz: Anahtar kutularımızın birçok müşteri randevusunu kurtardığı olmuştur. İster şirket park yeri dolabının anahtarı olsun, ister deponun veya önemli belgeleri içeren dolabın – anahtar kutuları ileride şu lafı etmenizi sağlayacak: Elveda anahtar kaosu, hoş geldin düzen!
15 ürün bulundu
| | |
Anahtar kasası
VDMA B ve Euro normu S2
Net
adet ve üzeri 3.490,- TL
QUIPO - Anahtar dolabı
çöp atma delikli, açık gri
Net
adet ve üzeri 664,- TL
QUIPO - Anahtar dolabı
21 - 300 kanca ile, gövde açık gri, kapılar enziyan mavisi
Net
adet ve üzeri 582,- TL
Anahtar kutusu
derinlik 80 mm, açık gri
Net
adet ve üzeri 268,- TL
QUIPO - Anahtar dolabı
100 - 600 anahtar kancası ile, açık gri
Net
adet ve üzeri 2.430,- TL
QUIPO - Anahtar dolabı
21 - 300 kanca ile, gövde ve kapılar açık gri
Net
adet ve üzeri 582,- TL
DURABLE - Dizayn anahtar kutusu
silindirik emniyet kilitli
Net
adet ve üzeri 475,- TL
DURABLE - Dizayn anahtar kutusu
sayısal kod kombinasyonlu kilit ile
Net
adet ve üzeri 625,- TL
QUIPO - Anahtar dolabı
açık gri RAL 7035
Net
adet ve üzeri 633,- TL
QUIPO - Anahtar dolabı, 2 kapılı
y x g x d 1300 x 730 x 250 mm
Net
adet ve üzeri 7.210,- TL
Anahtar kasası
emniyet sınıfı A ve Euro normu S1, açık gri
Net
adet ve üzeri 1.985,- TL
Anahtar kasası
açık gri, kanca çıtaları değiştirilebilir
Net
adet ve üzeri 2.275,- TL
Net
adet ve üzeri 15.840,- TL
Net
adet ve üzeri 18.960,- TL
Camlı acil durum anahtar kutusu
kırmak için tokmaklı
Net
adet ve üzeri 436,- TL
15 ürün bulundu
Her şeyin düzenli olmasını sağlayan anahtar dolapları ve anahtar kasaları.
Anahtar dolaplarından söz açıldığında sizin de aklınıza aynı senaryo geliyor mu? Geç kalmışsınız, herkes sizi bekliyor ve aslında çoktan yola çıkmış olmanız gerekiyor… Bu gibi durumlarda panik içerisinde evinizde sağ sola koşar ve onu umutsuzca aramaya başlarsınız. Neyi mi? Tabii ki de anahtarınızı! Ancak, bu gibi tatsız durumlarla sadece özel hayatınızda değil, mesleki hayatınızda da karşılaşabilirsiniz. En önemli müşterilerinizden biri sabırsızca sizi beklerken garaj kapısının veya önemli evraklarınızın bulunduğu dolap ile kasanın anahtarını bulamadığınızda bu gibi durumlarla karşılaşmanız içten bile değil… Gördüğünüz üzere anahtar dolapları bekli hayat kurtarmıyor fakat size hem zaman hem de para tasarrufu sağlıyor. Dolayısıyla bu gibi bir ürüne küçük bir yatırım yaparak büyük dertlerden kurtulabilirsiniz!

Hem para hem de zaman tasarrufu sağlayan anahtar dolapları.
Şirketinizde yaşadığınız anahtar sorularından sonsuza kadar kurtulmak mı istiyorsunuz? Peki: Bunun için öncelikle kaç tane anahtar muhafaza etmek istediğinize karar vermeli ve daha sonra ofis mobilyası serimizi inceleyerek küçükten büyüğe kadar sayısız anahtar dolaplarından birini seçmelisiniz. Bizde anahtar kutularından anahtar çekmecelerine ve hatta XXL anahtar dolaplarına kadar her şeyi bulabilirsiniz. Ancak, bunun için aynı zamanda kırılabilir camlı bir acil durum anahtar kutusu da sipariş edebilirsiniz. Anahtarlarınızı oda, araç ve makine anahtarları olarak ayrı ayrı sınıflandırmak mı istiyorsunuz? O da sorun değil! Bunun için farklı renklere sahip kanca çıtalı veya ara panelli anahtar dolapları sipariş edebilir ve istediğiniz düzene kavuşabilirsiniz. Sunduğumuz anahtar dolaplarının birçoğu numaralandırılmış olarak sunulduğundan basit bir anahtar dizini oluşturarak aradığınızı hemen bulabilir ve kötü sürprizlerle karşılaşmadığınızdan emin olabilirsiniz. Güvenlik konusu da önemli: Bunun için normal kilitli bir standart model sipariş edebilir veya daha yüksek güvenlik gereksinimlerini bile karşılayan çift cidarlı ve yüksek dayanıklı bir anahtar kasası sipariş ederek izinsiz erişimlere karşı etkili bir koruma sağlayabilirsiniz. Bunun için sanal mağazamızı ziyaret etmeniz ve her ihtiyaca uygun bir anahtar dolabı veya kasası seçmeniz yeterli!
Ürün karşılaştırması