+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Kategori
Rakam aralığı
Tartma aralığı maks.
 

Çok fonksiyonlu tartılar
Tartılar genellikle bir nesnenin ağırlığının bilinmesi gerektiği durumlarda tercih ediliyor. Her firma ürünlerinin paketleme ve sevkiyat işlemlerini yaparken sürekli olarak mektup tartıları ve elektrikli tartıları kullanıyor. Mektuplar ve büyükten küçüğe tüm paketlerin ücretlendirmesinin yapılması ve paket servisi için ağırlıkların tam olarak belirlenmesi için mutlaka bir tartıya ihtiyaç duyarsınız. İşte tam da bu gibi durumlarda mektup tartıları yardımınıza koşuyor. Paketleri tartmak ve mektupların ağırlığını belirlemek artık bir sorun olmaktan çıktı. Elektrikli tartıları kullanarak küçük ve sayımı kolay yapılamayan ürünleri kolay ve hızlı bir şekilde tartabilirsiniz. Böylece miktarı belirlemiş olursunuz. Tüm bunların yanı sıra büyük miktarlı ürünlerin sayımını yaparken çok fazla zaman harcamanız gerekebilir. Bu nedenle parça adedini hızlı ve eksiksiz bir biçimde belirlemeniz açısından tartma işlemi size birçok fayda sağlayacaktır.

Üstün kaliteli profesyonel tartılar
Sanal mağazamızı ziyaret ederek birçok farklı tartı modeli sipariş edebilirsiniz. Bunun yanı sıra ürün yelpazesinde yüksek kaliteli kompakt tartılar ve profesyonel sayım tartıları da bulunuyor. Bu sayede her ihtiyaca uygun bir tartı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Kompakt tartılar ile paketleri hızlı ve kolay bir şekilde tartabilirsiniz. Şebekeye bağlanan veya akü ile çalışan modeller size bu anlamda maksimum esneklik sağlıyor. Dayanıklı malzemesi ve kaliteli işçiliği sayesinde bu ürünleri günlük kullanımlarda bile uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Sayım tartıları ile ürünleri kolayca tartabilirsiniz. Kullanıcı dostu ve kolay okunabilir ekranı sayesinde ürünlerimizi kullanırken hiç zorluk çekmezsiniz. Sayım tartıları ile hem ürünlerin ağırlığını tartabilir hem de parça adedini hesaplayabilirsiniz. Ürünümüz size birçok avantaj sunuyor. Profesyonel sayım tartıları ile parça adedini net olarak belirlemeniz mümkün. Otomatik referans optimizasyonu sayesinde özellikle çok hassas sayımlar yapılabilir. Toz ve sıçrama suyu korumalı tartıları depo ve atölyelerde kullanabilirsiniz.

Tartmak

Yanlış şekilde damgalanmış mektuplar,paketler ve paketçikler sıkıntı yaratır çünkü teslimat gecikir. Sonuç: Teslim tarihi sarkar ve müşteri sinirlenir ve çalışanlar hayal kırıklığı yaşar. En iyisi siz şimdi buradan profesyonel bir terazi seçin.
18 ürün bulundu
| | |
EUROKRAFT - Yer tartısı
platformlu tartı
Net
adet ve üzeri 5.190,- TL
Kompakt tartı
y x g x d 63 x 200 x 280 mm
Net
adet ve üzeri 412,50 TL
Platformlu tartı
kalibre edilebilir tip
Net
adet ve üzeri 1.820,- TL
Kompakt tartı
y x g x d 79 x 163 x 245 mm, yuvarlak tartı platformu
Net
1.360,- TL
EUROKRAFT - Yer tartısı
üstünden geçilebilir tartı
Net
adet ve üzeri 7.335,- TL
Net
adet ve üzeri 3.885,- TL
Adet sayma tartısı
tartı platformu, g x d 294 x 225 mm
Net
1.325,- TL
Adet sayma tartısı
tartı platformu, g x d 370 x 240 mm
Net
1.455,- TL
Masaüstü tartı
tartı aralığı maks. 15 kg
Net
665,- TL
Masaüstü tartı
tartı aralığı maks. 35 kg
Net
665,- TL
Masaüstü tartı
tartı aralığı maks. 60 kg
Net
adet ve üzeri 665,- TL
Masaüstü tartı
tartı aralığı maks. 150 kg
Net
adet ve üzeri 1.670,- TL
Masaüstü tartı
tartı aralığı maks. 300 kg
Net
adet ve üzeri 1.670,- TL
Kompakt tartı
y x g x d 79 x 163 x 245 mm
Net
adet ve üzeri 982,- TL
Kompakt tartı
y x g x d 106 x 270 x 345 mm
Net
adet ve üzeri 1.065,- TL
Sayma işlevli kompakt tartı, rakam yüksekliği 18 mm
toplam boyutlar g x d x y 300 x 330 x 110 mm
Net
1.195,- TL
Platformlu araba, üniversal
kalibre edilemez tip
Net
adet ve üzeri 974,- TL
18 ürün bulundu
Ürün karşılaştırması