+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Malzeme
Saat
 

Saatler, puantörler

Hiçbir toplantı salonu, hiçbir bekleme odası, hiçbir bekleme alanı onsuz tam olmadı: Duvarda duran büyük, kolay okunur ve basit bir saat. Doğru modeli seçebilmeniz için size çeşitli büyüklük ve tipte duvar saatleri sunuyoruz. Saat puantörleri için de uygun ürünlerimiz var.
23 ürün bulundu
| | |
Taşlanmış alüminyum duvar saati
kuvars saat mekanizması
Net
372,50 TL
EUROKRAFT - Duvar saati, Ø 300 mm
kuvars saat mekanizması
Net
1.395,- TL
Puantör K 600
50 kişiye kadar
Net
2.940,- TL
Net
adet ve üzeri 327,- TL
Yeni
Net
475,50 TL
Yeni
Net
550,- TL
Yeni
Net
724,- TL
Yeni
Net
1.090,- TL
Yeni
Net
446,50 TL
Net
3.595,- TL
Net
369,- TL
Net
adet ve üzeri 334,50 TL
Net
adet ve üzeri 334,50 TL
Duvar saati, Ø 400 mm
fırçalanmış paslanmaz çelik gövde
Net
639,- TL
23 ürün bulundu
Saatler ve puantörler
Puantör ürün yelpazesi uzun zamandır büyük ilgi gören bir konu. Büyük şirketlerde kullanılan ilk zaman belirleme cihazlarından biri de puantörler olmuştur. Günümüz şirketlerinde çalışma saatleri gün geçtikçe daha da esnek hale geldiğinden, çalışanların giriş ve çıkış saatlerini takip etmek de bir o kadar karmaşık ve önemli hale gelmiştir. Bu ürünler sayesinde kayda alınan tüm süreler daha kolay takip edilebilir bir hale geliyor ve daha etkili bir kontrol sistemi sunuyor. Yıllık ve haftalık çalışma sürelerinin daha etkili bir şekilde takip edilmesi ve izlenmesi gereken durumlarda bu ürünler birçok avantajı bir arada sunuyor. Ayrıca, bir süre takip sisteminin yanı sıra duvara asılacak bir saat de birçok avantajı beraberinde getiriyor. KAISER+KRAFT size ofis donanımları kapsamında dayanıklı plastik, şık paslanmaz çelik ve yüksek kaliteli alüminyum malzemelerden üretilmiş sayısız modern duvar saati modeli sunuyor. Bu duvar saatleri isteğe bağlı olarak telsiz veya kuvars saat mekanizması ve beyaz veya siyah kadran tipleriyle teslim ediliyor. Yuvarlak saatler bu anlamda 250 mm ile 500 mm arası çaplarda sunuluyor.

Esnek çalışma saatlerine uygun modern puantörler
Uygun bir puantör cihazı kullanarak çalışanlarınızın giriş ve çıkış saatlerini etkili bir şekilde takip edebilir ve çalıştıkları süreyi kolayca tespit edebilirsiniz. Takip cihazlarıyla birlikte kullanılan puantörler sadece zamanı takip etmek için değil, orta ve uzun vadeli çalışma sürelerini kaydetmek için de kullanılıyor. Ayrıca, bu durum sadece şirket için değil, çalışanlar için de birçok avantajı beraberinde getiriyor. Böylece tüm çalışma ve mesai saatleri kolay ve etkili bir şekilde takip edilebiliyor ve izlenebiliyor. Çalışanlar bu sayede hak ettikleri karşılığı alırken, şirketler de personel yönetimlerini geliştirerek iyileştirebiliyor. Uygun özelliklere sahip bir puantör sistemi bu sayede çalışma sürelerini kayda alabiliyor ve personel yönetimini bu tür zahmetli takip işlemlerinden kurtarabiliyor. Bir ofis, depo veya atölyede çalışıyor olmanız fark etmez; uygun özelliklere sahip büyük bir saat sipariş ederek saati daima görebilir ve işinizi daha etkili bir şekilde organize edebilirsiniz. Bu sayede gün içerisinde tüm işlerinizi zamanında tamamlayarak verimliliğinizi artırabilirsiniz. Daha sonra giriş çıkış kartınıza bakabilir ve çalışma saatinizin ne zaman sona erdiğini görebilirsiniz. Sonra da içiniz rahat bir şekilde eve gidebilirsiniz. Hemen şimdi KAISER+KRAFT'ın online mağazasını ziyaret edebilir ve zamanı takip etmek için modern ve şık görünümlü puantör, duvar saati veya benzeri ürünler arasından istediğiniz ürünü kolayca sipariş edebilirsiniz.
Ürün karşılaştırması